Skocz do zawartości

Mozecie pomoc?


djisworking

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chciałem Was prosić o pomoc. Czy możecie zajrzeć na stronę Firmy, w której pracuję. Zajmuję się tam wdrożeniem nowej strony www, którą już widać. Chciałem zapytać czy macie jakieś uwagi, sugestie dot. pozycjonowania? Czy czegoś tam brakuje? Zależy mi bardzo na tym, żeby jak najbardziej wypromować stronę pod względem hasła: kotły co

Teraz strona po wpisaniu tego hasła w google pojawia się na 6 stronie wyników.

www.zebiec.com.pl

Dziekuje,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pagerank :3Alexa Rank :2,590,061Katalog DMOZ :TakKatalog Yahoo :TakBacklinks Google :0Backlinks Yahoo :8,530Backlinks AltaVista :3,350Backlinks AlltheWeb :3,350Ilość podstron :629Wiek domeny :10 lat, 295 dni

wiek domeny imponujący

popraw trochę metatagi, dobry pomysł z forum, to zapewni ruch na stronie, i postaraj sie o pożądne linki z anchorem kotły co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od tego że nie nastawiaj się na pozycjonowanie jednej frazy. To szkodzi ;) Myślę że pomysłem na kolejną frazę mogłyby być "serwisy gwarancyjne", Jeśli trafi się klucz na innej stronie niż główna to będzie fajnie. Dobrze jak google widzi i pokazuje w wynikach także strony inne niż główna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

strona na nowo ruszyła 14 grudnia. Nie było tak naprawdę jeszcze komunikacji wśród Klientów o tym, że jest nowy wizerunek. Tak naprawdę poprzednia wersja była z ery kamienia łupanego i totalnie odstraszała potencjalnych Klientów. Docelowo strona będzie bardziej przyjazna dla oka. Nowe zdjęcia produktów, filmiki. Forum też chcemy mocno reklamować i rozbudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie podoba grafika i ladne staty nawet pustego prawie ze forum : "W sumie jest tu 16 użytkowników Online :: 0 Zalogowanych oraz 16 Gości "

Jak znam zycie z tych 16 gosci wiekszość to użytkownicy tego forum kombinujący jak umieścić tam swojego linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djisworking - ładna stronka i przejrzysta i zachęcająca. Forum dobrze że jest bo jak jakieś pytania/sugestie będą to jest gdzie zapytać. Ma to wpływ na ruch na stronie, a więc pozytywny czynnik :D

Poza tym fajna strona, ludziom się spodoba, będą ją częściej odwiedzać (i polecać) co też wpłynie na jej pozycję :)

B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na podstronie "Kotły C.O." - fraza "Kotły C.O." Pojawia się w tytule - to dobrze, jednak lepiej gdyby pojawiła się jako pierwsza a później nazwa firmy.

Czyli zamiast <title>ZGM Zębiec S.A. | Kotły C.O.</title>, powinno być:

<title>Kotły C.O. | ZGM Zębiec S.A.</title>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności