Skocz do zawartości

Kto wygra konkurs seo w 2011


it_management

Rekomendowane odpowiedzi

Stajnia rumaków spora :-)

Więc organizatorzy wcale nie muszą brać udziału... :-)

I tak zawsze jest praca zbiorowa na sukces ;-) jednostki nie wygrywają.

Mam inne zdanie na ten temat i uważam, że jednostki mają sporą szansę. Wykluczanie jednostek na starcie, czy też sugerowanie takich rzeczy, jest zwalczaniem konkurencji na starcie. Eliminacja konkurencji jest zdrowa we współzawodnictwie a nie przedstartowych przepychankach.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

fraza jest dopieszczana :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że godzina powinna być niespodzianką.

Jak komuś zależy na fajnych domenach to będzie pilnował - taki jest rynek internetowy, ręka na pulsie a jak nie to przegrana szansa.

O domeny fajne to się walczy. Wygra ten o domenę, kto będzie monitorował :) wątek.

Pytanie zasadnicze, gdzie pojawi się informacja jako 1 - na forum czy na stronie konkursu. Osobiście uważam, że pierwszeństwo ma domena konkursowa, warto jednak by wypowiedzieli się organizatorzy. Z drugiej zaś strony dlaczego dopiero 04? a nie np. jutro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podatek (tak sądzę) weźmie na siebie organizator ;-)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajnia rumaków spora :-)

Więc organizatorzy wcale nie muszą brać udziału... :-)

I tak zawsze jest praca zbiorowa na sukces ;-) jednostki nie wygrywają.

Mam inne zdanie na ten temat i uważam, że jednostki mają sporą szansę. Wykluczanie jednostek na starcie, czy też sugerowanie takich rzeczy, jest zwalczaniem konkurencji na starcie. Eliminacja konkurencji jest zdrowa we współzawodnictwie a nie przedstartowych przepychankach.

Konkurs we Włoszech wygrałeś samemu :-) ?

Aaa.. "Atrakcje turystyczne w Pieninach" też :-) ?

SilverT - mój post wynika z obserwacji :) że pracuje grono osób a lansowana jest jedna osoba - i to ona "wygrywa" przedstawiana jako jednostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikas też uważam podobnie, ba uważam, że konkurs ma na celu swojego rodzaju promocję albo rozwiązania albo osoby, która to rozwiązanie później będzie promować tj. zastosowaną technikę.

Nie żebym się czepiał organizatorów :) i podejrzewał ich o takie próby, ale tak coś mi się wydaje znając troszkę szanowne grono. Bliżej lub dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności