Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

mam problem z instalacją pod Wordpress. Pakuje pliki i nadaje im uprawnienia jak w instrukcji. Po odswieżeniu strony nic się nie wyświetla. Sprawdzenie poprawności instalaji kończy się:

"Wystąpiły błędy w osadzeniu linka testowego. Nie wykryto plików instalacyjnych. Pliki instalacyjne należy umieścić w głównym katalogu serwisu."

probuje wywołać plik prolink.php z poziomu przegladarki: xxx.pl/prolink.php i zwraca mi 404.

Wklejałem includa i do wp-config.php i bezpośrednio do sidebar'a.

Cache wyłączony.

UPDATE - plik includuje się poprawnie i poprawnie wywoływana jest funkcja prolink_getlinks(). Sprawdziłem to wstawiając do tej funkcji parę echo "..". Wyświetliły się ładnie na stronie. W czym więc problem?

Proszę o pomoc.

Pozdr

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś wyjaśnić co ja tak właściwie mam teraz wpisać na rachunku który mam wysłać do prolinka ? Zarobiłem 400 zł wysyłam rachunek na 400 zł rozumiem wy wysyłacie przedpłate podatku do urzędu skarbowego więc powinno na rachunku być coś takiego jak podatek przedpłacony? Wysyłacie jakieś faktury podsumowywujące (do klienta) na koniec roku z tego ile wypłaciliście mnie a ile poszło do urzędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrNoah, z tego co rozumiem, mając w Prolinku 400 zł, wystawiasz rachunek na 0,813*400 zł i tyle dostajesz na konto.

Jeszcze nie wiem, czy w serwisie w odpowiedniej zakładce zlecasz wypłatę 400 zł czy mniej, ale się dowiem, mam nadzieję :)

(Tutaj pytanie do Prolink: w serwisie trzeba zlecić wypłatę 400 zł, a wystawić rachunek na mniej?).

---

Edit. Taka mała kalkulacja.

Ktoś kupuje link za 0,37 zł i może otrzymać od Prolinka fa VAT, a więc wrzucić to w koszty.

Jako wydawca będacy osobą fizyczną mam z tego na rękę 0,813*0,31 zł=0,25 zł

Od tego płacę podatek do US - tutaj jeszcze nie znam stawki,

podobno 8,5%, ale nie wiem dokładnie, co na to "moja" skarbówka (może 19%?).

Więc 0,25*8,5%=0,02

I zostaje mi 0,23 zł z 0,37, które zapłacił kupujący.

Rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle zrozumiałem, ale Prolink napisał, że osoby prowadzące firmę nie powinny odczuć zmian dotyczących płatności. Prowadzę działalność ale nie jestem VATowcem - i przy wypłacie kwota została zmniejszona o VAT... proszę o potwierdzenie, czy tak powinno być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pytanie do Prolink: w serwisie trzeba zlecić wypłatę 400 zł, a wystawić rachunek na mniej?
To akurat jest bez sensu, jak można zarobić 400 zł i wystawić rachunek na mniej ? Zarobiłeś 400 to wystawiasz rachunek na 400 tylko czy na rachunku nie powinna się pojawić informacja o odprowadzonym za nas podatku VAT. Nie jestem specjalistą od tych rzeczy dla tego pytam. Chyba że to pytanie bardziej na forum prawnicze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pytanie do Prolink: w serwisie trzeba zlecić wypłatę 400 zł, a wystawić rachunek na mniej?
To akurat jest bez sensu, jak można zarobić 400 zł i wystawić rachunek na mniej ? Zarobiłeś 400 to wystawiasz rachunek na 400

Logujesz się. Czytasz: "Stan Twojego konta: 100,00 PLN - doładuj konto".

Ponieważ wg regulaminu 100 zł to minimalna kwota do wypłaty,

więc otwierasz zakładkę "Wpłaty/wypłaty"

i w pozycji "Kwota do przelewu" wpisujesz... no właśnie, ile? 100 zł?

Jako firma, powinienes wpisać 100 zł i wystawić fakturę, uwzględniając VAT.

Jako osoba fizyczna, wpisujesz 100 zł, ale rachunek wystawiasz na 81,30 zł, bo tyle realnie otrzymasz na konto.

@Prolink, zgadza się? Czy jednak mam w tej zakładce wpisać 81,30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink, zgadza się? Czy jednak mam w tej zakładce wpisać 81,30?
Jakim cudem ci się nagle zrobiło 81,30? Ja to widzę tak zarobiłeś 100 zł w prolinku wystawiasz im na to rachunek 100 zł a oni płacą za ciebie podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego w wysokości tych 18 procent czy iluś. Jak wystawisz rachunek na 81 to znaczy że tyle zarobiłeś i jeszcze dodatkowo powinieneś się z tego rozliczyć w urzędzie. Na rachunku od prolinka powinna znaleźć się informacja że prolink dokonuje przedpłaty należnego podatku. Przynajmniej ja to tak widze CO NA TO PROLINK?

Niech ktoś z prolinka się wypowie bo nie wiem wkoncu co mam robić i jak rachunek wystawiać skoro prolink odprowadzi za nas VAT to jak potem udowodni że to zrobił a nie wzioł sobie tą kaske do kieszeni. Wkońcu każdy znasz rozlicza się z US i jeżeli prolink zacznie zanas przedpłacać podatek to musi nam dać coś żeby potem US się nie przyczepił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż chyba jestem za głupi żeby zrozumieć od prostą rzecz jaką jest wystawianie rachunku dla prolinka. Chciał bym dostać od prolinka jakiegoś maila wyjaśniającego całą tą sytuacje i informującego mnie w jaki sposób powinienem wystawić rachunek. Bo i fakt że nie znam się na przepisach podatkowych a rozlicza mnie znajoma ale generalnie coś mi tu niegra.

to tak jak z adsense? https://www-4u.pl/google-adsense-podatek.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności