Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prolink.pl - na PW nie odpowiadasz, więc zapytam na forum inaczej - czy Wasz system, bot, będzie kiedykolwiek radził sobie ze stronami opartymi o joomla i komponent sef404sh? Pracujecie nad tym, czy szkoda czasu na zabawę z Waszym systemem? Indeksujecie nigdy nie istniejące adresy o kosmicznej składni wziętej nie wiem skąd, poprawnych wogóle nie indeksujecie, chociaż wszystkie wyszukiwarki sobie z tym radzą bez problemu. Odpowiedź technika, że mam do htaccess dopisać regułki przekierowujące na poprawne adresy jest wg mnie niepoważna. Proszę o jednoznaczną odpowiedź, bo zabawa trwa blisko miesiąc, efektów nie ma.

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ten ich robot jest beznadziejny :(

A do kontaktu z operatorem serwisu ProLink.pl służy formularz kontaktowy oraz numer telefonu podany na stronie.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś instalację problinka na zwykłej statycznej stronie html (rozszerzenia plików .php)? bo administracja twierdzi że ich robot nie obsługuje takich stron, trochę mnie to dziwi nie ukrywam...

Administracja zapewne zrozumiała "stronę statyczną" jako zbudowaną z plików o rozszerzeniach .html a nie .html z rewrite do .php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli strona jest statyczna, a pliki mają rozszerzenia .php, to nadal nie da się tam zainstalować prolinka?

Tak czytałem witryna jest wykonana w html, co całkowicie wyklucza instalację.

zna ktoś jakiś jakiś sposób na instalację prolinka na takiej stronie? dodam że na stronie głównej wszystko działa, ale podstrony mam rozbite na foldery, a nie przez htaccess stąd na podstronach nie wyświetlają się żadne linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się że iinstrukcja instalacji na ipb jest do do wersji dwa. Co jest dla mnie bezsensem gdy ktoś korzysta tak jak ja z IPB 3.x ja korzystam 3.2.3 i mam problem gdyż za instalację w tej wersji chcą 50zł zamiast zaktualizować instrukcję instalacji

banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności