Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę to bo mnie denerwuje system nawigacji przy zakupie linków.

Paginacja. Nie da się zrobić takiej aby były numery stron (część) albo "skocz do".

Dlaczego istotne?

Szukam linków, zaznaczam je. Wpadają do "koszyka" przechodzę na następną stronę.. i za jakiś czasem znikają. Jestem na 10 stronie i mówię, ok zakolejkuje żeby nie stracić. Zakolejkowałem i od początku, wyszukiwarka i "następna" ... nastepna.. żeby dotrzeć do strony nr 11.

Ostatnia promocja.

Skusiłem się ale zaraz zrezygnowałem jak zagłębiłem się w warunki i profesjonalizm osoby (rzekomego eksperta). Moje konkretne linki (sklep branżowy) zakolejkowane we wszystkim w czym się tylko dało. Taka promocja to tylko krótkofalowa chęć zysku i raczej na dobre wam nie wyjdzie.

Pozdr

24Bike.pl - Importer klocków i tarcz hamulcowych firmy CLARKS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Michał,

Informacje dot. IP możemy udzielić drogą mailową.

Nagast,

Odnośnie paginacji - dzięki za uwagę. Faktycznie można to usprawnić.

W kwestii promocji - chodzi o efekty. Jakbyś poczekał 3-4 tygodnie, to byś zobaczył jaka jest siła ProLinka. Poczytaj proszę informacje na stronie głównej, sprawdź logosy klientów. Obroniliśmy się już dawno.

Jehowy,

Możesz napisać przez formularz. Jeśli serwis długo nie jest akceptowany - nie spełnia wymagań.

Martinewg,

Na chwilę obecną tego typu zgłoszenie mamy jedynie od Ciebie. Dlatego też technik podał rozwiązanie - które rozwiąże problem po Twojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dano tu nie zaglądałem, ale z tą paginację to się nie wygłupiajcie bo pisałem o tym kilka miesięcy temu i już, już, zaraz będzie zrobione :). Nie ma do tej pory a przez to nie kupuję linków bo mi się nie chce milion razy skakać po czymś tak niewygodnym. Pewnie takich jak ja jest dużo więcej. Bo nie wyobrażam sobie kupna 100 linków na takiej funkcjonalności.

Druga sprawa bo to wciąż interesuje wiele osób. Czy możecie jasno sprecyzować gdzieś kryteria przyjmowania stron? Bo odrzuciliście całkiem fajnego bloga a jako oznaczone "new" widzę stronę bez grafiki. Może się trochę ogarnijcie z tym przyjmowaniem. Na każdej stronie, którą dodałem mam sprzedanych od kilkunastu do kilkudziesięciu linków. Więc ludzie chcą kupować, a nie ma jak sprzedawać bo wasza polityka jest totalnie nieczytelna i do bani. Tylko nie piszcie że strony dobre dla użytkowników bo jest tyle gówna że się w głowie nie mieści.

Ostatni hit, 97 linków wychodzących. Może tym się zajmijcie bo ocenianie stron pod kątem SEO wychodzi wam marnie.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink.pl, ale jak ja mam przekierować zaindeksowane przez Was adresy w formacie:

https://www.mojadomena.pl/tekst0/tekst1/tekst2/tekst3

skoro poprawne adresy mają format:

https://www.mojadomena.pl/tekst0/tekst1.html

Każdy adres mam ręcznie przekierowywać? Nie mówimy o jednym serwisie, ten został dodany testowo, kolejne będą miały ten sam problem. I co będzie jak przekieruję? Teraz wszystkie strony z wyjątkiem głównej mają PR0 i bardzo niską stawkę, czy jeżeli będą poprawnie przekierowane, to czy Wasz system poprawnie zakualizuje PR stron i zmieni odpowiednio stawkę?

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ear, eclipse,

Skakanie stawki było opisywane wielokrotnie i jest najczęściej związane z niepodzielnymi kwotami.

Bori79,

Paginacją właśnie się zajmujemy. Niedługo będzie nowa wersja.

Dalszej części wypowiedzi nie będziemy komentować ze względu na ton.

Martinewg,

Kontaktujemy się mailowi z Tobą i postaramy się rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jehowy,

Często zgłaszane są całkowicie bezwartościowe serwisy i odrzucanie każdego z wysyłaniem uzasadnienia mogłoby zajmować czas pracy jednego pracownika etatowego :)

Bori79,

Prowadzimy zaawansowane prace na różnych polach - musisz wiedzieć, że każde najmniejsze zadanie musi zostać zaplanowane, przetestowane i wydane. Dlatego jest czas potrzebny na realizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie można dać niższej ceny za link niż ta która jest proponowana przez system :>? System na podstronie zasugerował 0,34 zł a ja na podstronach 3 rzędu chciałbym dać 0,12 zł za link. Przy próbie zmiany otrzymuje komunikat:

Cena nie może być 2x większa niż sugerowana przez system

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink.pl chwała Wam za to że próbujecie rozwijać system. Pisałem już jeden raz o tym, napiszę jeszcze raz. W momencie kiedy wyszukuję domeny do kupna mam wyświetloną listę 10 domen. To że po zakupie z tej pierwszej 10 potem trzeba wszytsko od nowa wprowadzać i skakać po stronach pisane było wiele razy. Jednak szybkim i doraźnym rozwiązaniem, które powinno znacznie ułatwić zakup linków jest zwiększenie tylko tych 10 domen na stronie do powiedzmy 100. To powinno być banalne do wprowadzenia.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności