Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Według regulaminu

W przypadku gdy serwis lub witryna Wydawcy z przyczyn technicznych lub innych nie jest dostępny i/lub nie emituje Reklamy kupionej przez Reklamodawców, Wydawca ma 24 godziny na usunięcie usterki. Jeśli po 24 godzinach Reklama Reklamodawcy w dalszym ciągu nie jest emitowana, Wydawca ponosi koszty prowizji Reklamodawcy, a Umowa Najmu zostaje rozwiązana ze skutkiem natychmiastowym.

Czy istnieje możliwość przedłużenia tego okresu 24 godzin dla danej witryny?

Mam problem z hostingiem, właściciel nie odpowiada na moje maile i telefony, więc chciałbym zapytać, czy można "ręcznie" wydłużyć ten okres?

---

Edit: Problem został zgłoszony telefonicznie kilka godzin temu.

Zgodnie z instrukcją wysłałem maila przez formularz kontaktowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ear,

Jeśli to wyjątkowe przypadki - jest możliwość przedłużenia okresy.

Zadzwoń do nas i postaramy się pomóc.

Bori79,

Jutro umieszczamy nowe stronicowanie.

Jeśli dajemy zamiast 10 stron - 100 stron serwis się muli. Pamiętaj, że pod spodem są jeszcze setki podstron do załadowania.

Sokal,

Jeśli nie jesteś VAT'owcem - zaznacz wypłatę dla nievatowca.

Michał,

Takie są warunki. 0,37 i tak jest tanio :)

Jehowy,

Masz rację. Postaramy się sprawnie wdrożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś tak jak ja problemy z indeksacją podstron na Wordpressie?

Chodzi o to, że w wyszukiwarce nie widać nowych wpisów. Pisałem w tej sprawie do Prolinka i otrzymałem odpowiedź, że muszę wyłączyć reklamy BinLayera, bo blokuje bota. I tak zrobiłem ale to nic nie pomogło, ale bardziej zastanawiający jest fakt, że bot raczej moją stronę odwiedza bo widzę linki w Sprzedaż linków -> i nazwa serwisu, nie ma ich tylko w wyszukiwarce.

To jak to jest, jeden bot sprawdza linki a drugi czyta treści strony? Bo nic nie mogę z tego zrozumieć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni sami nie wiedzą jak ich BOT działa, a raczej nie działa.

Na początku byłem zadowolony, bo pierwsza strona została dodana i zaindeksowana bez problemów.

A kolejna już nie chociaż wszystko było od strony technicznej dobrze. Przebudowałem autorski CMS tak jak sobie życzył Pan z supportu, zbudowałem serwis zgodnie z wytycznymi 'ProLink', a podstrony dalej nie są indeksowane.. No to zmieniłem cms z autorskiego na Wordpressa (identycznego jak tej pierwszej strony) i oczywiście nie są zaindeksowane poprawnie strony.

To nie mój problem, że ProLink sprzedaje linki na podstronach które nie istnieją i zwracają 404.

Nie mam już sił i czasu na kontakty z supportem.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nomadowy,

Była wielokrotnie odpowiedź w tym temacie.

Przychody z PP wliczane są w całkowite przychody. Zatem nie trzeba wystawiać dodatkowych faktur / rachunków.

Gostek,

Dzięki za informację. Sprawdzimy.

Artpi,

Świetnie! Fajnie, że mamy tak zaangażowanych użytkowników.

Franz,

Żeby nowe podstrony się indeksowały trzeba w panelu uruchamiać raz na jakić czas reindeksację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czyli jak zleciłem 100 zł wypłaty, to na rachunki jako cena i wartość mam podać 81,30 ? Sugerowany wzór pokazuje 100 zł więc nie wiem już sam...

Nie pozwól, by konkurencja ciągle Cię wyprzedzała. Znajdź się ponad nimi, dzięki Google AdWords!

www.Lera.pl Forum koszykówki ulicznej - Street-Ball.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dziękuję za pomoc panu K.G., mimo problemów z przenoszeniem serwera wszystko działa jak należy :jezyk1:

2.

Witam, Czyli jak zleciłem 100 zł wypłaty, to na rachunki jako cena i wartość mam podać 81,30 ? Sugerowany wzór pokazuje 100 zł więc nie wiem już sam...

Na rachunku wpisz 81,30 zł, termin płatnosci 14 dni od terminu wystawienia.

Wzór w pdf-ie jest taki sam dla każdego (100 zł), bez względu na wypłacaną kwotę.

Uwaga: w tym pliku pdf jest inna nazwa i inny numer konta niż na dotychczasowych wzorach.

3.

Franz,

Żeby nowe podstrony się indeksowały trzeba w panelu uruchamiać raz na jakić czas reindeksację.

A ja odnoszę wrażenie, że nadal "cash wyszukiwarki" jest inny niż "cash bota".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Tak sie zapytam, jaka jest różnica w rozliczeniach w innych PP.

Aktualnie od PL dostałem info (prawdopodobnie jak większość z was, patrząc po komentarzach) że z mojego wynagrodzenia zostanie potrącony VAT (pomimo że jestem Osobą Fizyczną).

W innych PP czegoś takiego nie ma - skąd ta różnica?

Pozdr.

J.

Wczasy Egipt, Urlop w Turcji

Imieniny obchodzą..... - złóż Życzenia imieninowe

Przygotuje unikalne teksty turystyczne, kontakt - PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności