Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy mieliście w ostatnim czasie jakąś zwłokę z wypłatą środków (na fakturę)? Zwykle trwało to 2 tyg, teraz trwa ponad miesiąc i nie wiem czy tylko ja tam mam czy się jakoś ciągłość wypłat się zapchała?

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRosto od supportu

Obecnie płatności realizujemy według kolejności zgłaszania wypłat. Panie Bartoszu ze względu na fakt, że obsługujemy wielu Wydawców i dodatkowo weryfikujemy poprawność emisji linków, procesu wypłat nie jesteśmy w stanie bardziej przyspieszyć.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podobne info dostaje ciągle jako odpowiedzi od supportu czyli wychodzi na to, że się zapchała kolejka i wszyscy muszą czekać, dzięki za cynk. Uzbierały się środki na kolejną wypłatę i nie ma sensu zlecać bo nie wiadomo kiedy się to rozładuje.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko, czy w przypadku gdy klient wykupuje u mnie link na okres jednego miesiąca, to czy w momencie gdy chce przedłużyć jego ważność na kolejny miesiąc jestem o tym informowany ( jako kupno nowego linku ) czy po prostu przedłuża się okres jego ważności o kolejny miesiąc ( dostaje pieniądze ), a ja nawet o tym nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

Strona działa w prolinku i wyświetlają się linki które ktoś już zakupił, jednak pokazał mi się informacja "BŁĄD SYSTEMU - sprawdź instalacje"

Dziwna sprawa linki wyświetlają się poprawie jednak strona jest jakby niezweryfikowana

Support milczy od dwóch dni

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mprojekt,

Dokładnie sprawdź cache.

No i poczekaj parę godzin - jeśli problem się nie rozwiąże to skontaktuj się z nami przez formularz.

Michał, Zoozool, Bobr,

Dokładnie tak - jeśli link był raz sprzedany i reklamodawca chce go utrzymywać, link jest rollowany na kolejny miesiąc.

Zoozool, Rainmaster,

Mieliśmy przeprowadzkę - więc mały przestój. Ale już się ogarnęliśmy i szybko realizujemy zaległości.

Zmienił się również nr telefonu stacjonarnego. Nowy nr - +48 22 11 48 157

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie ma cache.

Linki które są zakupione wyświetlają sie normalnie a wywala błąd " Wystąpiły błędy w osadzeniu linka testowego. Nie wykryto plików instalacyjnych. Pliki instalacyjne należy umieścić w głównym katalogu serwisu."

Wiec jakim cudem wyświetlają się linki zakupione przez klientów skoro jest bład w osadzeniu linka tekstowego ??

Support nie odpisuje od kilku dni.

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że pierwsze rekordy (z pierwszej indeksacji) w "cashu wyszukiwarki" są nadpisywane,

ale nie ma tam nowych rekordów, które powinny się pojawić po reindeksacji,

a które są dodawane wówczas jedynie w zakładce Podstrony, czyli w "cashu bota".

Reindeksacja daje tylko tyle, że dotychczas istniejące rekordy zostają nadpisane.

Natomiast nowe podstrony się nie pojawiają w wyszukiwarce,

więc wg mnie reindeksacja całkowicie mija się z sensem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności