Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja chciałbym zadać pytanie użytkownikom, którzy działają w systemie jako wydawcy. Czy jest dużo chętnych na zakup linków? Jaki procent linków na Waszych stronach znajduje nabywców.

Mam dwa myślę wartościowe blogi i zastanawiam się nad rejestracją, nie wiem tylko czy warto. Bo jeśli mam sprzedać tylko 2/3 linki na stronie głównej i kilka na podstronach to chyba nie będzie mi się chciało w to bawić.

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zależy jakie blogi, jak masz na nich sporo treści i tematyka chwytliwa to chętni na linki na pewno się znajdą. Poza tym z dnia na dzień fortuny nie zarobisz - w Prolinku musisz mieć staż, bo jedni kupią linka za 0,31 na miesiąc i zrezygnują, ale będziesz trafiał też na takich co kupią za kilka zł i będą je trzymać miesiącami. Nie mniej trochę to trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, chciałbym, aby choć jeden użytkownik przyznał się (bo udowodnić się oczywiście nie da), że jego witryna została zbanowana z powodu Prolinka. Google jak będzie się chciało przyczepić, to zawsze znajdzie powód. Jeśli nie robisz precla, tylko masz normalną stronę i ją odpowiednio pozycjonujesz, to ryzyko jest minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronkę zawsze warto dodać i raczej nie kierował bym się chęcią sprzedania wszystkich linków na wszystkich podstronach osobiścię wolę mieć linki tylko na części podstron gdyż jak dla mnie wygląda to bardziej naturalnie niż 1000 linków wychodzących do bóg wie jakich serwisów. Standardowo na jeden serwis wielo tematycznie mam teraz sprzedane po 150 linków i jestem zadowolony napewno się na tym lepiej wychodzi niż na adsense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zoozool, eclipse pytał o jakie ryzyko chodzi i dostał odpowiedź, to wszystko. Każdy bawi się tak jak lubi, nikogo nie odciągam od korzystania z Prolinka. System w końcu działa i ma się całkiem dobrze.

Google jak będzie się chciało przyczepić, to zawsze znajdzie powód. Jeśli nie robisz precla, tylko masz normalną stronę i ją odpowiednio pozycjonujesz, to ryzyko jest minimalne.

Chodzi o ewentualne zaangażowanie SQT w rozwój projektu, a nie tego, że ktoś robi na domenie z niewielkim site 500 OBL i dostaje banana z marszu.

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaun_black,

81,30 zł * 1,23 = 99,999 czyli w zaokrągleniu 100 zł :D

podatek VAT to dokładnie 18,70 zł, jak zaokrągliłeś w górę to i do pełniej stówki nie wychodzi poprawny wynik :wow:

Obecny sposób rozliczania jest równy dla wszystkich, Ja rozliczając się jako firma odprowadzam takie same podatki jak Kowalski rozliczający się jako (kto?) .

Jeżeli ja i kowalski dostawalibyśmy po 100 zł, a ja musiałbym odprowadzić od tego VAT, a Kowalski nie to jaka by to była sprawiedliwość ;)?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

Pełna zgoda - dokładnie tak jest.

Shaun,

Michał przedstawił prawidłowe wyliczenia.

Redwhite,

Dodaj serwis i dowiesz się jaka będzie sprzedaż. Skoro wątek ma 100 stron, a Wydawców kilka tysięcy - zarobki są sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności