Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

takie szybkie pytanie (czytałem w tym wpisie że były jakieś problemy z wordpress ale nie jestem pewien czy to rozwiązanie zadziałą)

otóż, dodałem strone do prolink, postąpiłem zgodnie z instrukcją wstawiania kodu do wordpressa i wszystko pięknie łądnie tylko, że nie mogę wtedy zalogować się ani wylogować z wordpress'a. Po prostu po kliknięciu zaloguj/wyloguj pojawia się biała strona.

Gdzieś wcześniej pisało, że należy umieścić te 3 pliki również w katalogu wp-admin czy to rozwiąże problem? i czy mam je tam wrzucić dodatkowo czy przenieść z katalogu głównego strony?

I jeszcze takie bonusowe pytanie. Czy jeśli strona została dodana ale nie spełniała wymagań (typu np pagerank itp itd) to czy będzie trzeba ją ponownie zgłaszać gdy już będzie ok czy system co jakiś czas sprawdza strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazeus,

Dzięki za miłe słowa. Odnośnie mailingu - dokładnie tak jest. Wczoraj zrobiliśmy akurat zmasowaną akcję. Wydawcy powinni odczuć efekty :)

Hoek,

W kwestii instalacji możesz się odezwać do nas przez formularz kontaktowy. Postaramy się podpowiedzieć.

Lok11,

Nie wiemy z kim rozmawiamy na forum. Wypłaty są realizowane na bieżąco. Wstrzymane są wypłaty za linki w stopkach, brak emisji, łamanie regulaminu.

Uwaga! Żeby nie było wątpliwości będziemy blokować wypłaty i konta Wydawców, którzy sprzedają linki w stopkach mimo zakazu lub nie pilnują poprawności emisji linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbcie coś z wyszukiwaniem linków do projektu

szukanie jakieś wartościowej strony motoryzacyjnej graniczy z cudem tak samo jesli chodzi o tematyke e-commerce

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Żeby nie było wątpliwości będziemy blokować wypłaty i konta Wydawców, którzy sprzedają linki w stopkach mimo zakazu lub nie pilnują poprawności emisji linków.

A można się upewnić przed wypłatą, czy nie zablokujecie płatności?

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaun_black,

81,30 zł * 1,23 = 99,999 czyli w zaokrągleniu 100 zł :D

podatek VAT to dokładnie 18,70 zł, jak zaokrągliłeś w górę to i do pełniej stówki nie wychodzi poprawny wynik :D

Obecny sposób rozliczania jest równy dla wszystkich, Ja rozliczając się jako firma odprowadzam takie same podatki jak Kowalski rozliczający się jako (kto?) .

Jeżeli ja i kowalski dostawalibyśmy po 100 zł, a ja musiałbym odprowadzić od tego VAT, a Kowalski nie to jaka by to była sprawiedliwość :)?

Do przykładu Mich@ł trzeba by jeszcze dodać że od tej kwoty 81,30 trzeba zapłacić dodatkowo 18 lub 19 % dochodowego ...

no właśnie, tylko dlaczego wyświetlana kwota jest kwotą brutto a nie netto...? Skoro zarobię 100 zł to powinienem wystawić fakturę na 123 zł bo podatek VAT z założenia płaci klient a ja go tylko odprowadzam, dlatego kwoty na giełdzie powinny być podawane netto a nie brutto. Z drugiej strony należny podatek VAT powinien być dodatkowo doliczany kupującemu!

Słyszałem już zapewnienia od suportu że ma się to zmienić ale jakoś nie widać tych zmian ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieluch,

No niestety podatki trzeba płacić. My też mamy ten problem :D

W systemie możemy operować wyłącznie na kwotach brutto przy rozliczeniach z Reklamodawcami.

Eldoka,

Trzeba po prostu pilnować żeby serwisy działały i emitowały linki.

Mprojekt,

A jakie słowa kluczowe wpisujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink.pl To jak to w końcu jest - na e-mail piszecie że się tym zajmiecie i się system rozliczania zmieni, a na forum że "w systemie możemy operować wyłącznie na kwotach brutto ..." ?

Z reklamodawcami to róbcie jak chcecie, ale wydawca powinien płacić tylko podatek dochodowy a podatek VAT odprowadzić niejako w imieniu kupującego - takie jest założenie tego podatku.

Dlatego jeśli wydawca zarobi 100 zł to z jego kieszeni powinien być zapłacony tylko podatek dochodowy od tych 100 zł a podatek VAT z kieszeni reklamodawcy czyli nabywcy usługi bo on sobie ten VAT może odliczyć.

Oczywiście można zwiększyć cenę linków i ktoś może powiedzieć że wyjdzie na to samo, ale nie wyjdzie bo reklamodawca będzie wolał kupić obok tańsze linki o tej samej wartości.

Reasumując, w obecnym systemie rozliczeniowym wydawca płaci VAT za reklamodawcę a reklamodawca go sobie jeszcze odlicza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że rozumiem, jak to działa :/

1. Miałem uzbierane 150 zł w serwisie.

2. Zleciłem wypłatę - otrzymałem informację, że mam wystawić rachunek na 121,95 zł

3. Wystawiłem rachunek na 121,95 zł, wysłałem skan i list.

4. Odczekałem 22 dni.

5. Otrzymałem 100 zł na konto.

28,05 ze 150 zł poszło na VAT, ok.

Ale brakuje mi 21,95 zł.

Oczywiście napisałem e-mail do BOK, ponieważ to wygląda na zwykły błąd księgowości !!!

EDYTA

100 zł to kwota rachunku z Textmarketu, z datą płatności 26.04.

121,95 zł to kwota rachunku z Prolink, z datą płatności 16.04.

Oba rachunki mają ten sam numer.

Czyli otrzymałem przed czasem pieniądze z Textmarketu :spam: A na spóźniony przelew 121,95 zł z Prolinka muszę jeszcze poczekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestek,

Twoja propozycja jest sensowna. Zastanowimy się i postaramy się dość szybko wprowadzić taki status.

@Prolink.pl

Kiedy można spodziewać się wprowadzenia statusu: "Brak wymaganych parametrów". Miesiąc temu pisaliście, że postaracie się to szybko wprowadzić a nadal nie wiadomo czy serwis został już zmoderowany czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności