Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Axe_29,

Wypłaty są wstrzymywane w momencie gdy linki albo się nie emitują albo emitują niepoprawnie / niezgodnie z regulaminem.

Ostrzegamy, że nierzetelnych Wydawców banujemy.

Bestek,

Każdy serwis ma status w serwisie. Jeśli weryfikacja trwa dłużej niż 3 dni - serwis nie spełnia wymagań. Wtedy ew. można się kontaktować z BOK.

Bieluch,

Obecny system jest fair wobec Wydawców prowadzących działalność i wydawców - osób fizycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seomator, nic się nie zmieniło. To chyba oczywiste że tak powinno być od początku skoro prowizja jest podawana brutto. Tak jak było wcześniej to zarabiałeś o 23% więcej od płacących VAT.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było wcześniej to zarabiałeś o 23% więcej od płacących VAT.
My też płacimy podatek dochodowy ...
Jak stawkę zapłaci osoba przedłużająca zakup linka jeśli w między czasie zostaną podniesione ceny za link?

To jest troche bez sensu bo system mógł by informować kupującego że cena się zmieniła i zapytac czy chce przedłużyc (Plus dla wydawcy jest taki że ma stały przychód ale opcja mogła by się pojawić) . Teraz przeprowadzam testy anulowania starych linków na 3 swoich stronach. Narazie wniosek jest taki ze system nie usuwa linków od ręki napewno podzielę się z wami wnioskami. Niektóre linki na moich serwisach są o 10 groszy tańsze niż powinny a to mi się nie podoba. Mogli by dać możliwość blokowania automatycznych odnowień.

Wynik : Już po 11 linki zostały usunięte z moich serwisów więc godzinka i pozamiatane za każdym razem kiedy zmieniamy ceny możemy anulować linki których cena już nam nie odpowiada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink

Wypłaty są wstrzymywane w momencie gdy linki albo się nie emitują albo emitują niepoprawnie / niezgodnie z regulaminem.

Ostrzegamy, że nierzetelnych Wydawców banujemy.

Żadnej informacji nie otrzymałem czy to na e-maila czy w panelu, linki się wyświetlają i emitują poprawnie.

wyborne i satyryczne kawały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było wcześniej to zarabiałeś o 23% więcej od płacących VAT.
My też płacimy podatek dochodowy ...

DrNoah, zapoznaj się z definicją podatku VAT :)

https://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_od_to...3w_i_us%C5%82ug

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam wypłacają pieniądze w terminie do 2 tygodni? Bo ja wysłałem rachunek 16.04 i do 29 powinny być pieniądze. Zastanawiam się czy na poczcie go gdzieś zgubili bo wysyłałem bez potwierdzenia czy też prolink ma opóźnienia. Skanu na email nie wysyłałem ale 2 tygodnie to i tak dużo czasu.

Jak napiszę na BOK to będą oni mogli sprawdzić czy dany rachunek do nich przyszedł? :>

admin.banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności