Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niektórzy wydawcy nieźle tną sobie w ch...

Sporo linków które zakupiłem na stronach motoryzacyjnych albo wyświetla się w stopkach albo nie jest wyświetlana. Prolink powinien coś z tym zrobić bo sprawdzanie linków na każdej stronie codziennie przez osobę pozycjonującą to strata czasu. Ogólnie zauważam że w kategorii motoryzacja nie ma zbyt wielu wartościowych stron a jest masa stron które według mnie nie powinny być przyjęte do systemu. Przekopać się przez strony zaproponowane wpisując słowo kluczowe to istna masakra.

Finanse bez tajemnic. Nie masz rachunku bankowego? Tylko najlepsze konta osobiste dla ciebie lub konto firmowe jeśli prowadzisz działalność gospodarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten prolink jeśli chodzi o płatności to jakaś ściema, wysłałem w styczniu prośbę o wypłatę, skan rachunku w raz z podpisem nic nie otrzymałem, to około 10 kwietnia wystawiłem nowy rachunek poszedł poleconym, do tego skan po 2 tyg napisałem do bok'u odpisali mi ze w regulaminie jest że trzeba oczekiwać do 14 dni poczekałem 20 pisze do boku przez stronę w zakładce kontakt zero odpowiedzi od kilku dni, firma S.A. na nas zarabiają a nie mają boku który by odpisał że np. nie mamy kasy na wypłatę należności dla Pana czy transakcja w trakcie...

To się robi coraz mniej zabawne puki co nie polecam!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ten znaczek za 2 zł można przemilczeć to żaden pieniądz, ale VAT powinien płacić kupujący a nie sprzedający - sprzedający go tylko odprowadza do US.

Kupując link za 1 zł kupujący powinien płacić 1,23 zł - koszt jego zakupów powinien być powiększony o VAT a w chwili obecnej jest tak że VAT przerzucony jest na sprzedawcę lub jak kto woli wydawcę reklamy.

A takie gadanie że "podatki trzeba płacić" jest nie na miejscu bo owszem trzeba ale niech każdy płaci za siebie a nie wydawca za reklamodawcę, który jeszcze go sobie może odliczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieluch, tyle że to kwestia tylko wyświetlania kwot w panelu... Kwoty masz w cenach brutto czyli z 23% VATem, a przy wypłacie masz kwotę netto ponieważ podatek VAT odprowadza prolink.

Przynajmniej ja tak to rozumiem.

Rada jest na to jedna, podnieś ceny linków o 23%... :D

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do tego dochodzi terminowość płatności, częstotliwość odp boku w kwestii finansów, zastanawiam sie kiedy w końcu dostane od nich kase. Firma która opiera się na programistach nie potrafi stworzyć prostego systemu do księgowania, przychodzi do nich rachunek w panelu sprawdzam że doszedł rachunek w tedy i wtedy i że jest prawidłowy. Potem księgowość wprowadza informację że do wypłaty zostało np. 14 dni i to wszystko jest w panelu, a tak nawet nie wiem czy rachunek doszedł czy jest prawidłowy, i kiedy będzie wypłata, ale to jest jakiś sposób na przetrzymywanie naszych pieniędzy i dla firmy dodatkowe zyski. A w panelu powinno być wyświetlane tyle ile zostanie mi przelane!! Ale to też chwyt bo tak jak jest teraz napalamy się że zarabiamy więcej niż faktycznie dostaniemy, mnie interesuję tyle ile dostane a że oni pobierają VAT prowizję to mnie nie interesuję w panelu powinno być tyle ile dostanę, tak jak w googlach ile mam $$ w panelu w danym miesiącu do końca następnego mam na koncie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieluch, ale przecież w rzeczywistości VAT zawsze odprowadza sprzedający :) Po prostu jest on doliczony do cenny dla końcowego klienta.

Ja cały proces zakupu/sprzedaży linków widzę tak:

Kowalski wpłaca 100 zł brutto (netto + VAT)

Kowalski kupuje linki - prolink potrąca 10 zł brutto prowizji (w sumie)

Sprzedający dostaje - 90 zł brutto

Jeżeli sprzedający ma DG to sam odprowadza od tej kwoty VAT

Jeżeli sprzedający nie ma DG to VAT odprowadzany jest za niego przez prolinka.

Sprzedający po odprowadzeniu VATu od kwoty netto odprowadza podatek dochodowy.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie...

Otóż kupiłem kilka linków, linki nie został jeszcze zaakceptowane, jeszcze się nie wyświetlają a data wygaśnięcia już została ustalona. Innymi słowy płacę za linki które się nie wyświetlają? Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie...

Otóż kupiłem kilka linków, linki nie został jeszcze zaakceptowane, jeszcze się nie wyświetlają a data wygaśnięcia już została ustalona. Innymi słowy płacę za linki które się nie wyświetlają? Jak to jest?

Nie płacisz, bo stawki są naliczane co 24 godziny po sprawdzeniu przez bota, czy linki się wyświetlają.

I zapłacisz relatywnie mniej w danym okresie :) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie się zalogować do panelu użytkownika bo ja jakoś od 16 nie. Po wpisaniu hasała i loginu strona jest jakby odświeżana - na pewno dobrze wpisuję bo gdy na próbę wpisałem błędne hasło przeniosło mnie na podstronę z informacją, że podałem złe dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności