Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

można się dowiedzieć kiedy zaktualizujecie PR w programie? Od Update minęło już przeszło tydzień czasu a nadal w programie są stare wartości. To samo tyczy się BL, od lutego Opensiteexplorer już ze 3-4 razy aktualizował wartość BL a w przypadku moich stron nadal wyświetlają się ilości sprzed pół roku.

@Prolink

Byłbym wdzięczny za udzielenie informacji, czy Wasze ostatnie nazwijmy to problemy, nadal mają związek z przeprowadzką, czy taki już będzie standard obsługi? Bo rzekomo opóźnienia miały się lada chwila skończyć a nadal jest jak było.

Ponadto byłbym wdzięczny za napisanie, czy mieliście przestój z akceptowaniem stron, czy jeśli strona stoi już kilka dni ze statusem "oczekiwanie na akceptację administratora" oznacza, że nie zostanie na tą chwilę dodana bo jest "za słaba". Pytam bo dodałem kilkanaście dni temu, moje najlepsze jakościowo strony, z PR, z BL, z unikal content, ale nadal nie zostały zaakceptowane..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
dzisiaj ktos chcial u mnie wykupic taki link:
Budujesz lub wykańczasz dom? Oferujemy w dobrej cenie wysokiej jakości rolety. Oprócz tego, że chronią wnętrze przed utratą ciepła, promieniowaniem słonecznym i hałasem, rolety zewnętrzny także zabezpieczają.

...jak coś takiego w ogóle przeszło?

link w treści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toker,

Odezwij się do nas i postaramy się szybko pomóć z instalacją.

Mokasyn,

Ostatnio update'y PR są bardzo często. Nasz update systemowy jest w trakcie.

Nie wiemy dokładnie o jakich problemach mówisz. Działamy już w normalnym trybie.

Przestoje po kilkanaście dni w akceptacji się nie zdarzają. Możliwe, że z bliżej

nieokreślonych przyczyn serwis nie przeszedł do admina. Wyślij wtedy maila z informacją,

ale ten serwis powinien być jakościowy i prawdziwy.

Eria86,

Dziękujemy - już sprawdzamy. Tak długie linki nie są dopuszczalne.

Zoozool,

Zawsze się opłaca dobrze o nas pisać :D

Ear,

Dzięki za konkretne pomysły!

Helid,

Maksymalnie 3 dni robocze.

Vortex,

Sprawdzamy kwestię braku odpowiedzi. Jeśli nie będziecie otrzymywać odpowiedź w ciągu 48h, prosimy o PW.

BOK pracuje non stop od 9 do 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toker,

Odezwij się do nas i postaramy się szybko pomóć z instalacją.

Mokasyn,

Ostatnio update'y PR są bardzo często. Nasz update systemowy jest w trakcie.

Nie wiemy dokładnie o jakich problemach mówisz. Działamy już w normalnym trybie.

Przestoje po kilkanaście dni w akceptacji się nie zdarzają. Możliwe, że z bliżej

nieokreślonych przyczyn serwis nie przeszedł do admina. Wyślij wtedy maila z informacją,

ale ten serwis powinien być jakościowy i prawdziwy.

Eria86,

Dziękujemy - już sprawdzamy. Tak długie linki nie są dopuszczalne.

Zoozool,

Zawsze się opłaca dobrze o nas pisać ;)

Ear,

Dzięki za konkretne pomysły!

Helid,

Maksymalnie 3 dni robocze.

Vortex,

Sprawdzamy kwestię braku odpowiedzi. Jeśli nie będziecie otrzymywać odpowiedź w ciągu 48h, prosimy o PW.

BOK pracuje non stop od 9 do 17.

Skontaktowałem się z Wami, niestety instalacja prolinku na IPB w wersji 3.2.3 nie działa, chociaż wszystko zostało przeprowadzone wg instrukcji.

Pierwsza sprawa to wyłączenie cache - moglibyście dokładniej opisać o co tutaj chodzi, o jakie cache i jak to wyłączyć.

Po instalacji wyskakuje błąd:

Wystąpiły błędy w osadzaniu linka testowego. Sprawdź poprawność osadzenia kodu na swojej stronie. W przypadku problemów skontaktuj się z nami na bok@prolink.pl.

Mimo iż wszystko jest wykonane prawidłowo.

Największym problemem jest to, że gdy wejdę w jakiś temat wyskakuję mi biała karta a w pasku adresu na końcu jest /unread/ zamiast zmiennej która jest normalnie gdy system nie jest zainstalowany np: page__pid__3531#entry3531

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra poradziłem sobie z tym problemem.

Teraz pojawił się kolejny.

Po dodaniu do szablonu kodu, który odpowiada za wyświetlanie linków tj:

{$this->settings["prolink"]}

Na forum pokazuje się biała karta tak jakby strona się nie wczytała.

@edit:

Problem rozwiązany prolink podał zły kod który odpowiada za wyświetlanie linków.

Wadliwy kod:

{$this->settings["prolink"]}

Poprawny kod:

{$this->settings['prolink']}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink

Problem w tym, że serwisy są jakościowe (unikal content, BL, 1-2 wychodzące), a rekacji żadnej nie ma od przeszło 2 tygodni. Jeden z dwóch niezakwlifikowanych serwisów to na pewno mój najlepszy (od początku do końca starannie zrobiony), a z poprzednimi, teoretycznie nieco gorszymi nie miałem żadnego problemu jeśli chodzi o akceptację. Co do maili to poszły już 2 w odstępie 3-4 dni- żaden bez odpowiedzi.

Wszyscy o tym piszą, abyście wprowadzili to nieszczęsne powiadomienie, że serwis został niezaakceptowany z podaniem przyczyny. Wszystkie wątpliwości byłyby rozwiewane od razu i nie tracilibyście czasu na wyjaśnienia tutaj albo w mailach a i my nie musielibyśmy tracić tyle tygodni na oczekiwanie i probowalibyśmy szcześcia w innym pprogramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była jakaś aktualizacja PR w prolinku - bo mi kilka serwisów wyzerowano co nie jest adekwatne z rzeczywistością.

Prawidłowo. Jak ktoś dawno nie akualizował PR, to mu wyzerowali. Problem do rozwiązania w 5 minut, klikasz i już (sprawdzone przeze mnie na jednym moim serwisie).

Przydałaby się aktualizacja backlinków.

EDIT: Niestety, jednak mam to samo, co poniżej. PR znowu spadł do 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mokasyn

Przechodzę przez podobne "turbulencje". Trzeba się wręcz prosić kilkakrotnie by cokolwiek załatwić, nawet mimo tego że płacisz za usługę i jesteś stałym klientem,

@fortunately102

Dlaczego się pytasz?

@Emil25

Życzę powodzenia w załatwianiu swojej sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności