Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Druga sprawa, czy wszyscy w prolinku muszą korzystać z jednego e-mailu ?

Czemu każdy pracownik nie może miec swojego ;)

Lub jeden główny bok@prolink.pl na który schodzą wszystkie wiadomości, a później osoba która odpisuje już odpisuje ze swojego, i "przejmuje" problem.

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Prolink, zabrzmiało jak jakiś szantaż :)

..w moim przypadku walczę o połowę "straconej" kasy wydanej na zakup linków - obciążyli moje konto każdym jednorazowy zakupem, tzn. tymi, gdzie wydawca nie zaakceptował emisji na jego stronie - sumując wszystkie wydatki na kampanie, to będzie aż połowa przeznaczonego budżetu, 258,15PLN! :(

W czarnych kolorach widzę dalszą współpracę.. właśnie jestem w trakcie wysyłania zapytań o długoterminową współpracę z: Linkolo, Galeria seo, Seo pilot

Jak znacie inne strony o podobny profilu biznesowym będę dozgonnie wdzięczny za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już dobre kilka razy zdarzyło się, że podczas sprawdzania swoich linków nie odnajdywałem ich.

Dzisiaj np. po ok kilku tygodniach sprawdziłem linki i jednego linku na stronie nie było.

Dla mnie jest to dziwne, że prolink nie wprowadził jeszcze jakiegoś systemu który sprawdzałby istnienie linków na wszystkich stronach w systemie.

Np. po 2 upomnieniach w przypadku jakiegoś kombinowania następowałby OUT z gościem i zwrot wszystkich pieniędzy kupującym linki.

Generalnie prawie wszystko poza tą kwestią z prolink jest ok dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radd26, s4min,

W kwestii poprawności rozliczeń - w poprzednim poście padło rozwiązanie.

Gdyby system nie działał prawidłowo mielibyśmy wysyp maili od setek klientów.

Tak się absolutnie nie dzieje. W statystykach, o których pisze s4min

nie są uwzględniane zwroty (link nie został zaakceptowany przez Wydawcę)

jednak kwota na konto jest zwracana w całości.

Fibonacci,

Źle zrozumiałeś wiadomość. Naszego kodu nie trzeba poprawiać.

Trzeba poprawiać instalację w serwisie Wydawcy. A to jest duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink

Skoro tak jest, macie kolejny problem do rozwiązania. Bo jakim to cudem zakupiony link, który nie zostanie zaakceptowany obciąża konto? Żeby nie było punktem wyjścia kampanii jest stan zerowy - może tym razem jak każdy sprawdzi swoje konto zacznie wysyp maili? ciekawe..

Po drugie, w momencie, kiedy wydawca wyemituje link, a po tygodniu go usunie, a po 5 dniach walki go z powrotem umieści na swojej stronie, wy nie doliczacie straconych dni - prawda?

@daymon

Polecam zorganizowanie sobie programu całkowicie za darmo, o nazwie sblinkchecker

Czasem warto monitorować wpisy każdego dnia - dużo czasu poświęcisz na wpisanie linków, ale z drugiej strony sam się zdziwisz jak wydawcy pogrywają sobie. Wiele miałem sytuacji, gdzie link, który nawet mało nie kosztował (od 30 do 70PLN) został po tygodniu wykasowany z strony wydawcy.. a kasa leci. Teraz czekam 4-ty dzień na "naprawienie linka" za 35 PLN w jednej z moich kampanii. Znając życie jeszcze sobie poczekam :)

Nie powiem, byłem bardzo zadowolony ze współpracy z Prolink.. do czasu. Mam nadzieję, że wszystko błędy zostaną poprawione a jak nie to hm, życzę powodzenia z nowym, moim zdaniem super pomysłem sellsation. B)

A teraz rada dla wszystkich - najlepszym sposobem na współpracę z Prolink to wyzerowanie kampanii, czyli kupujemy linki dopiero w momencie zakończenia każdej kampanii albo przeliczamy na bieżąco każdej dokonanej transakcji. Z doświadczenia jednak wiem, że to nie jest aż tak łatwe i dobrze w tym wypadku było by polegać na Prolink, niestety nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki s4min za poradę.

Głupi byłem, że do początku nie sprawdzam linków programem.

Przed chwilą sprawdziłem jeszcze raz dokładnie linki i po prostu to jest przegięcie.

Mam ustawioną kampanię o nazwie prolink.pl/user/client/linksbought/id/........................

w której kupuje jeden link za ponad 3 zł i prowadzi on do prolink.pl/user/client/linksbought/id/................

Żenada... Goście chyba nie mają zupełnie kontroli nad tym co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink, po przeczytaniu powyższych postów mam nowy, innowacyjny pomysł :)

Zróbcie zakładkę "Transakcje" (np. zamiast tej "Wiadomości", gdzie mi np. nic się nie wyświetla),

w której będzie widoczna każda dokonana transakcja.

Nie musi być to historia archiwalnych już transakcji, ale tych od powiedzmy 1 czerwca czy 1 lipca.

Wtedy bez problemu będzie można komuś wykazać, że dana kwota została mu zwrócona B)

Bo teraz sprzedaż linków jest osobno, zakup też (dodajmy, nie sumowany!), program partnerski osobno.

Dochodzi kwestia wpłat brutto oraz wypłat netto - i ciężko jest się połapać,

a co dopiero komuś pokazać, że jego pieniądze zostały mu zwrócone :)

I nie chodzi o to, czy gdzieś się wyświetlał link przez 1 dzień czy nie, tylko o ogólne rozeznanie.

Ja np. po podliczeniu wypłat, sprzedanych i kupionych linków oraz programu partnerskiego mam jakieś 7 zł więcej niż mi się wydaje, że powinienem mieć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

Bardzo ważna rzecz.

Ponownie informujemy, że system w statystykach, które widać przy wydatkach na zakupy nie uwzględnia zwrotów - jednak pieniądze są księgowane na koncie.

W skrócie:

1. Zgłaszamy chęć nabycia linków za 1 pln.

2. W statystykach widzimy - (minus)1 pln i system pobiera 1 pln.

3. Wydawca odrzuca zakup, nie akceptuje linka. Na konto wraca 1 pln, jednak w statystykach (historia) dalej widać - 1 pln.

Faktycznie może to wprowadzać w błąd. Poprawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ear z tego co widzę to jesteś lucky one B)

Ja niestety nie mam tyle szczęścia.. ale teraz chyba wiem, dlaczego odpowiedzi na pytanie o kasę zawsze były zdawkowe. Czyżby Prolink nie jest w stanie udokumentować całej historii dokonanych transakcji przez użytkownika?

hmm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odzyskałem wiarę w Prolinka - doszły pieniądzę, które zleciłem miesiąc temu :P . Dobrze, że nie jest to moje jedyne źródło dochodów bo bym biede klepał przez miesiąc. Tak więc biorę się za tworzenie konkretnej stronki pod Prolinka.

admin.banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze prolink musi miec niezly bajzle,mpoprosilem jak co miesiac(juz od pol roku) wyystawiaja mi faktury na podstawie ktorej jest wykonywany przelew, ostatnio od srody nie moge sie doczekac.

I tak mam wstrzymana wyplate mimo rozwiazania problemo(rachunek wystawiony 30 kwietnia)

Jest coraz gorzej

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W kwestii rozliczeń - system funkcjonuje prawidłowo.

Jeśli ktoś ma wątpliwości - może zlecić nam analizę każdej transakcji na jego koncie, ale w przypadku prawidłowego działania zostanie naliczona opłata. W przeszłości błędy w naliczeniach się nie zdarzały więc warto się zastanowić przed zleceniem :)

Generalnie powiem krótko - jeśli macie taki zapis w regulaminie, że w przypadku zgłoszenia reklamacji i okazania się, że wszystko jest w porządku, pobieracie opłatę (jakkolwiek to nazwać - zadośćuczynienie/etc), proponuje drogi @Prolink.pl sprawdzić listę klauzul niedozwolonych i zaprzestanie tego typu praktyk zanim nie znajdzie się ktoś, kto poda Was do sądu właśnie za tego typu "opłaty".

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważna rzecz.

Ponownie informujemy, że system w statystykach, które widać przy wydatkach na zakupy nie uwzględnia zwrotów - jednak pieniądze są księgowane na koncie.

W skrócie:

1. Zgłaszamy chęć nabycia linków za 1 pln.

2. W statystykach widzimy - (minus)1 pln i system pobiera 1 pln.

3. Wydawca odrzuca zakup, nie akceptuje linka. Na konto wraca 1 pln, jednak w statystykach (historia) dalej widać - 1 pln.

Coś mi tutaj się nie zgadza. Skoro tak jest, dlaczego w momencie, gdy emisja linka zostanie zakończona automatycznie suma kampanii jest pomniejszona o wartość zakończonego linka?

@Prolink, więc:

  1. "System" jest w stanie zliczyć i odliczyć linki zakończone dlaczego nie może tego zrobić, gdy link zostanie nie zaakceptowany??
  2. Mam kilka kampanii, gdzie emisja linków zakończyła się w trakcie trwania kampanii lub przed czasem. I tu pytanie, kiedy ma miejsce taka sytuacja, kiedy to zgłaszamy o tym BOK i pomimo tego nie ma należytej reakcji (długi czas oczekiwania) system automatycznie przedłuża czas emisji po aktywacji? A może zwracane są środki na konto za okres, kiedy link się nie wyświetlał? (mowa jest o kilku, kilkunastu dniach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności