Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem wydawcą

i mam dla was ciekawostkę

moja domena którą dodałem do prolinka, rok temu dostała bana od google, a dalej wasi użytkownicy mogą kupować u mnie linki :)

Dziwi mnie ta niby skuteczność prolinka. Z ciekawosci sprawdziłem site: = 0, a w waszej bazie ponad 100 linków gdzie inni mogą i kupują te linki.

Ciekawi mnie ile jest zbanowanych domen taka jak moja. Przecież wy tym biednym użytkownikom sprzedajecie te linki i pobieracie prowizje.

Link pokazuje się u mnie na stronie, ale wartości to on niema żadnej. Wiec ja się pytam gdzie ta jakość którą tak chwalicie?

Dużo mógłbym napisać o waszych "seo specjalistach" którzy nie wiedzą co to tematyczność, ale szkoda mojego czasu.

Szukasz grafika? - projekty od 600 zł netto

najlepszy grafik - sam sprawdź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak samo jak sprzedawanie linków na podstronach z nagłówkiem 404.

@ProLink.pl - Dlaczego zezwalacie na handel linkami na stronach:

- zbanowanych w google

- kod odpowiedzi inny niż 200

- na stronach zablokowanych do indeksacji, noindex..

?

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink no i dlaczego nic w Państwa firmie nie można załatwić?

Informowałem BOK o braku emisji linka na stronie wydawcy już z 5 razy, na chwilę obecną zero odpowiedzi na ww. pytania jak i jakiekolwiek maile wysłane do BOK. Tak dla ścisłości, sprawę niedziałającego linku załatwiam już 8dni bezskutecznie. Na dodatek doszły mi dwa linki, gdzie wpis przestał się wyświetlać na stronie wydawcy 5 dni przed upływem terminu!!

PS.

W razie rezygnacji z Państwa serwisu istnieje możliwość przelania środków na rachunek, z którego został dokonany przelew??

I z ostatniej chwili -> skoro za tak poważną firmę się uważacie, dlaczego otrzymałem odpowiedź na maila wysłanego w marcu a na maile z tego miesiąca ani jednej?! :D

ć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4min,

Szczegóły współpracy możemy załatwić poprzez nasz kanał komunikacji - mail lub telefon. Zapraszamy.

THI,

Mamy miliony podstron zaindeksowanych. Czasami po pomyślnej indeksacji podstrony, która nie jest 404 i jest w Google - z jakiegoś powodu zostaje skasowana lub wypada z wyników. Regularnie reindeksujemy bazę jednak takie przypadki zawsze będą się zdarzać przy dużej skali i liczbie serwisów.

CombatCode,

raportowanie to faktycznie bardzo dobry pomysł. Dziękujemy za wskazówkę i postaramy się szybko wdrożyć.

Feliks,

Tak - jeśli masz dostęp do plików na serwerze, da się.

Zoozool,

Będzie tylko lepiej ;) na prawdę się staramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink

Jak narazie czekam na odpowiedź, na jakąkolwiek reakcję ze strony BOK, jak na razie czekam. Wydaje mi się, że najszybszą metodą na kontakt z Państwem jest właśnie poprzez to forum, choć i Panu udało się kilka razy ominąć pytania.

Tak naprawdę, to teraz zależy mi wyłączie na przetransferowaniu kasy na konto konkurencyjej firmy lub z powrotem na konto w Alpha Bank, z którego dokonałem przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ja tam już się pogodziłem z tym jak firma funkcjonuje, uleciało mi ponad 200PLN i mimo walki o wyjaśnienie mojej sprawy nie otrzymałem odp. na żadne z pytań, przepraszam, właściwie to otrzymałem.. na maila z 2012-03-08 09:42. lol. Może to jest jakiś nowatorski patent na kontakt z klientem? odpowiadaj, byle nie na maile wysłane w bieżącym tyg. jak i na zadane pytania.

Więc, jeśli się nie podoba polityka firmy to przenieś się do Linkolo :)

@Prolink

....jakie są sposoby wypłacania pieniędzy? Mogę liczyć na przelew z powrotem na moje konto? (przepraszam, że tak na forum się pytam, ale e-maile wysłane do bok@prolink.pl znikają..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s4min,

Z Tobą dyskusje na forum zakończyliśmy. Jeśli nie przestaniesz spamować - będziesz rozmawiać z adminem.

M@rcin1,

Na Twoje pytanie była odpowiedź przy innym wątku:

Mamy miliony podstron zaindeksowanych. Czasami po pomyślnej indeksacji podstrony, która nie jest 404 i jest w Google - z jakiegoś powodu zostaje skasowana lub wypada z wyników. Regularnie reindeksujemy bazę jednak takie przypadki zawsze będą się zdarzać przy dużej skali i liczbie serwisów.

Podeslij proszę URL domeny na bok(at)prolink.pl

Dokładnie sprawdzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink

s4min,

Z Tobą dyskusje na forum zakończyliśmy. Jeśli nie przestaniesz spamować - będziesz rozmawiać z adminem.

Przepraszam bardzo, ale co Pan nazywa spamowaniem? Zadawanie pytań? Szukanie odpowiedzi? Płacę, wymagam. To nie moje wina, że BOK nie odpowiada na czas.. jak i nie widze podstaw, dla których administrator miałby skasować moje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju zeszłego roku zarejestrowałem się w systemie, przez długi czas uzbierałem tylko ok. 160 zł więc zrezygnowałem z niego jednocześnie usuwając swoje serwisy. Niedawno zleciłem wypłatę, teraz dowiaduję się, że jej nie dostanę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink zróbcie proszę jakieś statystyki dla wydawców.

Jakim narzędziem sprawdzacie Backlinki? Kilka moich stron nie spełnia wymogów systemu mimo że ma Backlinków trochę więcej niż wymagane 150.

ile czasu można trzymać pieniądze na koncie aby nie zablokowano wypłaty jak koledze wyżej?

Czy można wypłacać środki nie będąc Vatowcem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju zeszłego roku zarejestrowałem się w systemie, przez długi czas uzbierałem tylko ok. 160 zł więc zrezygnowałem z niego jednocześnie usuwając swoje serwisy. Niedawno zleciłem wypłatę, teraz dowiaduję się, że jej nie dostanę...

Dlaczego jej nie dostaniesz, mógłbyś wyjaśnić?

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności