Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

To co pisze nowy26 to prawa?

Tak jest w tym systemie?

No bo ja też mam tam uzbierane jakieś 200zł ale z przed jakiegoś roku. Strony dawno usunęłem a pieniądze tam jeszcze trzymam

Czyli też ich sobie już nie wypłacę?

czy ktoś z prolinka możę się wypowiedzieć na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nowy26, lozik,

Dokładnie tak - jeśli Wydawca usuwa swoje serwisy przed umożliwieniem sprawdzenia przez nas poprawności emisji linków (zawsze odbywa się to ręcznie i rzetelnie przez naszych pracowników po zleceniu wypłaty), musimy taką wypłatę wstrzymać.

Pion,

Backlinki sprawdzamy Opensiteexplorerem.

Środki można trzymać dowolnie długo - ale serwisy, na których linki były sprzedawane muszą być aktywne. Można wypłacać środki jako nie-Vatowiec.

Uwaga! Wprowadziliśmy na kontach Reklamodawców możliwość codziennego śledzenia pozycji w Google!

Pozycje są odświeżane codziennie. Znajdziecie je w ustawieniach kampanii - Statystyki pozycji.

rxgejgs80xqp_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy26, lozik,

Dokładnie tak - jeśli Wydawca usuwa swoje serwisy przed umożliwieniem sprawdzenia przez nas poprawności emisji linków (zawsze odbywa się to ręcznie i rzetelnie przez naszych pracowników po zleceniu wypłaty), musimy taką wypłatę wstrzymać.

Generalnie powinniście zrobić coś innego - sprawdzać co kilka dni, czy link się wyświetla. Jeśli ktoś chce skończyć z Wami współpracę, zleci wypłatę i usunie serwisy, to kasy nie otrzyma... a jeśli cały rok współpracował i zgromadził spore środki? To co, robicie go w bambuko? Nie macie robota, który co jakiś czas parsuje strony i sprawdza poprawność linków? Co za amatorszczyzna...

--

www.Domenka24.pl - tania rejestracja i tanie odnawianie domen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy26, lozik,

Dokładnie tak - jeśli Wydawca usuwa swoje serwisy przed umożliwieniem sprawdzenia przez nas poprawności emisji linków (zawsze odbywa się to ręcznie i rzetelnie przez naszych pracowników po zleceniu wypłaty), musimy taką wypłatę wstrzymać.

No to niezły wałek. Już wiem na czym prolink zarabia.

Jestem ciekawy w takim razie co dzieje się z tymi pieniędzmi. Czy zwracacie je osobą które zakupiły te linki czy po prostu sobie je zatrzymujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy26, lozik,

Dokładnie tak - jeśli Wydawca usuwa swoje serwisy przed umożliwieniem sprawdzenia przez nas poprawności emisji linków (zawsze odbywa się to ręcznie i rzetelnie przez naszych pracowników po zleceniu wypłaty), musimy taką wypłatę wstrzymać.

to chyba coś tu nie gra - przecież wypłatę zleca się po wykonaniu usługi (wyswietlenia linka) to jak możecie sprawdzić po zleceniu wypłaty czy link sie kiedyś wyświetlał?

i druga sprawa jak wycofać strony z prolinka bez strat? zlecam wypłatę wszystkich środków i nie mogę usunąć swoich stron bo rozpatrzenie wypłaty trwa 2 -3 tygodnie, w tym czasie zarabiam kolejne pieniądze, które żeby wypłacić, nie mogę usunąć stron...zamknięte koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności