Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Już weryfikujemy kwestie naliczeń u Wydawców.

Będziemy informować.

- - - - - - -

Odpowiedni robot zrestartowany - naliczenia zaczną się sukcesywnie pojawiać od teraz. Prosimy o informację ok. 19-20 czy jest OK.

Dziękujemy i przepraszamy za weekendową usterkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldoka,

Faktycznie w niedzielę był mały problem - już wszystko w porządku.

ProLink pracuje cały czas :) dzięki za miłe słowa.

DrNoah,

Obawiamy się, że taka opcja będzie dla małej grupy osób.

Należy pamiętać, że użytkownikami ProLinka często są nietechniczne osoby.

Odnośnie wypłat - wszelkie wstrzymane wypłaty wiążą się tylko i wyłącznie z nadużyciami Wydawców. Dlatego naturalnie jako spółka musimy zaostrzyć wymagania i bardzo dokładnie sprawdzać naszych partnerów pod kątem rzetelności.

Niestety w przypadku gdy otrzymujemy maila od Reklamodawcy, którego link się nie emituje a Wydawca nie ma środków na pokrycie prowizji - nie jesteśmy w stanie płacić z własnej kieszeni. Dlatego prosimy o wyrozumiałość. Postaramy się wypracować sprawniejsze procesy, które pozwolą na przyśpieszenie współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a ja jako reklamodawca nie mogę wypłacić środków?? Jaki jest powód?? Byłby Pan łaskaw wskazać miejsce tego zapisu w regulaminie??

Wpłaciłem na konto w Prolink 1000pln - jednak po dużej ilości wpadek przez Pana firmę postanowiłem wypłacić MOJĄ kasę i mimo tego nie mogę - dlaczego??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robot prolinka indeksuje podstrony , które są przekierowaniem 301 oraz strony, które mają status 404 (np. po zmianie struktury linków).

Zróbcie coś z tym.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a ja jako reklamodawca nie mogę wypłacić środków?? Jaki jest powód?? Byłby Pan łaskaw wskazać miejsce tego zapisu w regulaminie??

Jeśli wpłacasz - dostajesz fakturę (albo nie, ale tak czy siak dochodzi do transakcji kupna sprzedaży w myśl prawa podatkowego).

Jedynym rozwiązaniem jest żądanie faktury korygującej z tytułu niewykorzystanych środków i ich ręczne usunięcie przez moderatora z Twojego panelu.

Wówczas oni nic nie tracą i Ty też nie.

---

Poprawił się czas wypłat środków, lubię to! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robot prolinka indeksuje podstrony , które są przekierowaniem 301 oraz strony, które mają status 404 (np. po zmianie struktury linków).

Zróbcie coś z tym.

Dokładnie nad indeksacją podstron musicie jeszcze popracować. Ponadto co jakiś czas należałoby sprawdzić czy linki nie są umieszczone w stopce, nie mówiąc o tym czy w ogóle się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nad indeksacją podstron musicie jeszcze popracować. Ponadto co jakiś czas należałoby sprawdzić czy linki nie są umieszczone w stopce, nie mówiąc o tym czy w ogóle się pojawiają.

z tymi linkami w stopce nie przesadzajmy. W zadbanym serwisie link w stopce jest bardzo wartościowy.

Na forach też nie ma innej lokalizacji do wstawienia.

A co do indeksowania podstron to tutaj sprawa jest prosta i opiera się na pobraniu nagłówka http i sprawdzeniu czy ma status 404 lub 301. Jeśli tak to nie zapisuj do bazy. proste.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności