Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

eclipse,

tak, dobrze rozumujesz. Ale jeśli jesteś osobą prywatną i zarabiasz na reklamie to zgodnie z prawem powinieneś wykazać to w rozliczeniu podatkowym. Tak jak na allegro - to są kwoty brutto.

Alejka,

świetnie! Widzę, że Eria również sobie poradził ;)

Mendax,

dzięki za dokładne uwagi. Nad danymi do domen pracujemy, na pewno dojdą BL, site, IP, data rejestracji, liczba linków wychodzących na poszczególnych podstronach. Początek przyszłego tygodnia.

Podstrony za chwilę można będzie ręcznie usuwać. Zatem właściciel będzie mógł zrobić porządek. Sortowanie w wyszukiwarce również jest zaplanowane.

Stan konta zawsze masz w zakładce "Wpłaty / wypłaty".

Zatem odpowiadając - system cały czas usprawniamy.

Szeryf,

adres na PW podeślij proszę.

Niedługo wprowadzimy program partnerski ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na szybko:

- nareszcie! na coś takiego czekałem!

- zobaczyłem ceny - oj boli... gratuluję optymizmu :(

- wyszukiwarka - kategorie poproszę alfabetycznie

- sprawdzanie zaindeksowanych stron leży ewidentnie. Strona z PR 6 ma zaindeksowany / i /index.php gdzie index.php ma redirect na /.

- wyniki z wyszukiwarki - biorąc pod uwagę kosmiczność cen ;) poproszę o cenę za główną na wynikach (bez rozwijania) - ułatwi wstępną selekcję (mogę teoretycznie zawęzić max cenę w wyszukiwaniu ale wolałbym tak)

- zdecydowanie za mało parametrów na liście wyników. Chcąc nie chcąć porównuję ceny do konkurencji - S. G (który dodatkowo ma site-wide). I koszt nieporównywalnie większy w Prolinku - być może przy zdecydowanie lepszych parametrach (strony w SG są "dmuchane"). Ale te parametry bym musiał sam sobie sprawdzić. Minimum to BL z yahoo.

To tak w skrócie, fantastycznie że jest FV, na pewno potestuję w najbliższym czasie, obiecuję być zgryźliwym recenzentem - w systemie pokładam duże nadzieje.

Edycja: na liście wyników (bez rozwijania) liczba linków wychodzących + miejsc na linki

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bieluch, o ile wiem to link na stronie głównej to tylko link na głównej ;)

Podstrony 2-go i 3-go stopnia to są podstrony na zasadzie:

Strona głowna => podstrona 2 stopnia => podstrona 3 stopnia (nie ma bezpośredniego odnośnika ze strony głównej)

W całym systemie kupujesz linki na konkretnych podstronach.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System kupowania linków, to porażka. Przydałoby się sortowanie wyników i pokazywanie odrobiny więcej wskaźników, wszak to seo, a nie allegro. Przydałaby się możliwość wywalania z listy ukrytych stron, nei interesuje mnie kot w worku, więc nie chce tracić czasu na takie coś.

Nie rozumiem również całej nagonki pr. Mam 3 serwisy z wyzerowanym pr właśnie za sprzedaż linków, a szczerze, to ciężko znaleść tak dobrze podlinkowane i wypozycjonowane strony w systemie... ale cóż, dodać nie można. (mimo iż 2 stronki tam 0 mają) Widząc taką stronę z domeny pisz.pl to już wogóle nie rozumiem tego 'jakościowego' podejścia, skoro taki syf leży. Ogólnie sprawdzanie bl, to chyba niedziałająca zabawka.

Paginacja... jak będzie więcej stron w systemie, to na załadowanie listy poczekam 2 miesiące.

Po kolejne, dlaczego MUSZE wpisać tekst przed i po? Może nie chce, albo nijak mi to pasuje do anchora? Bez sensu. Chyba że jest jakaś inna opcja, ale nie widze.

Dodatkowo bonusu nadal nie dostałem.

Ogólnie, miałem robić zakupy dla klienta, nie zrobię, bo troche frustrujące to jest. Niby prosto i ascetycznie, ale w niektórych miejscach do bólu. Narazie moim zdaniem jest źle i bardziej bym się skupił na funkcjonalności, a dopiero potem na wszędobylskich kampaniach reklamowych.

Pozdrawiam.

PS jeśli któreś rzeczy były wcześniej wymieniane, to przepraszam, ale nie czytam, zdenerwowałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikas,

może nawet dzisiaj uda się uruchomić PP. Testujemy już, ale są pewne niedociągnięcia.

Wedrowiec,

dzięki za miłe słowa. Ceny linków są najczęściej ustalane przez Wydawców. Jeśli ktoś ustala bardzo wysokie (nierynkowe) ceny - musi liczyć się z tym że nie zarobi zbyt wiele.

Alfabetyczne kategorie - ok, nie ma problemu.

Przedział cenowy w wyszukiwarce bez rozwijania również dodamy.

Odnośnie parametrów dodatkowych parametrów - pracujemy nad tym.

Bieluch,

cena za stronę główną -> link zostaje umieszczony tylko na stronie głównej.

Podstrony 2 / 3 stopnia -> 1 klik / 2 kliki od strony głównej.

ilgesu,

dzięki za słowa krytyki. Mam tylko nadzieję, że nie wynikają z braku bonusu (kolejne naliczenia będą w dniu dzisiejszym). Na giełdzie w tej chwili jest ponad 150 dobrze podlinkowanych serwisów z PR. W porównaniu do spamu i zapleczówek, które są nieraz zgłaszane - Pisz.pl to jakościowy i zadbany serwis.

Nie chcemy robić z giełdy śmietnika. Przyjmujemy tylko jakościowe serwisy i to się nie zmieni. Wolimy mieć docelowo kilka tysięcy fajnych i zadbanych serwisów, a nie kilkadziesiąt - tyle że stworzonych w ciągu miesiąca...

Niedługo wprowadzimy jikehbe poprawkami i udoskonalenia. Może wtedy serwis będzie wystarczająco dobry dla Ciebie :)

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prolink.pl - zaczne może od tego, iż domeny pisz.pl nie macie, a spamiarski serwis o jakimś święcie w subdomenie owszem. Więc nie jest to jakościowy serwis, a właśnie taka spamiarka o jakiej wspomniałeś. Niestety osoba, która odpisała na te słowa krytyki, nie zrozumiała ich w najmniejszym stopniu.

Aby nie zniechęcać innych, mogę powiedzieć, że po paru udoskonaleniach i zmianach, to będzie bajka, ale nie mówmy o wyimaginowanych rzeczach, tylko o tym co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siler,

jeszcze jest bonus, ale niedługo się promocja się skończy.

ligesu,

dzięki jeszcze raz za uwagi. Staramy się ^_^

Pracujemy właśnie nad dodatkowymi parametrami w wyszukiwarce. Mam nadzieję, że szybko poinformuję na temat ich dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedz.

W takim razie to lipa ... zwykły SWL tylko zamiast punktów jest prawdziwa waluta w postaci pieniędzy. Jeśli ktoś korzysta na zasadzie reklamodawcy i wydawcy jednocześnie to niepotrzebnie 2 razy płaci podatek.

Jedynie dobra sprawa dla ludzi którzy tworzą zaplecza do sprzedaży bo mają od razu kasę i nie muszą się martwić sprzedażą punktów.

Skoro jest tak jak jest to powinna być opcja masowego dodawania linków.

Np wrzuca się 100 linków do podlinkowania i kupuje hurtem linki dla tej grupy.

Szkoda bo myślałem że naprawdę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieluch,

myślę że nie zrozumiałeś zasady działania giełdy.

Platforma umożliwia zakup linków w jakościowych serwisach, z PR, na wybrany temat, z linkami przychodzącymi itd.

Zatem przede wszystkim:

- Wydawca nie musi być pozycjonerem (w swlach osoby dodający serwisy to tylko osoby seo)

- Wydawca otrzymuje dodatkowe, dobre źródło zarobku (otrzymuje wypłaty nie w punktach, tylko w PLN)

- Klient nie musi się znać na SEO, swlach itd. Wchodzi i kupuje linki za pieniądze. Nie musi szukać punktów, dodawać zaplecza itd.

- Klient może, ale nie musi sam zarządzać kampaniami, to bardzo prosty proces.

Więc wspólnego z SWL'ami w sumie mamy mało. Inne zasady. Chcemy trafić do szerokiego grona odbiorców, zachęcić by właściciele zwykłych serwisów również zarabiali dzięki SEO. Nie chcemy zamykać usługi i udostępniać tylko pozycjonerom.

Kupowanie linków hurtem (auto / pół-automatyczny tryb zakupów) w trakcie.

radd26,

tak, dziś powinny być nowe naliczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musicie popracowac nad czestszym sprawdzaniem PR,

mam stronę dodaną pod koniec grudnia a PR i an stronie głównej i na podstronach nie jest w dalszym ciągu zaktualizowany,

aktualizacje są rzadko, ale np wyzerowania lub lekkie fluktuacje zdarzają się częściej:D

ID:498bcdd57b1e325af501b78e565b8a45

fajna bylaby mozliwosc wybierania sobie ilosci wynikow na listingach np po 10/20/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście wprowadzic jakis system sprawdzania czy ludzie zglaszający swoje strony do waszego systemu faktycznie wiedzą jak umieszczać kod, tak aby linki które niby kupuję się faktycznie wyświetlały.

Kupiłem trzy linki, na początku w ogóle ich nie było, teraz dostaję komunikaty że właściciel strony ma "kłopoty techniczne z umieszczeniem linku" a kasa już poszła i stan konta ujemny... LIcze na to że otrzymam całą kwotę z powrotem bez żadnych potrąceń.

Trochę lipa na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności