Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwie strony dodane odpowiednio: 2012-05-20 i 2012-05-24 - gdy w wyszukiwarce linków wklejam "ID serwisu" po prostu nie znajduje danej strony.

Na początku myślałem, że strona w wyszukiwarce pojawia się kilka dni po akceptacji i instalacji kodu - ale jest to chyba błąd systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
hm, dziwne, jeden z serwisów od tygodnie stoi z zeroma sprzedanymi linkami, podczas gdy inne cały czas dostają nowe oferty

Sprawdź, czy strona w ogóle istnieje w wyszukiwarce Prolinka. Lubią się czasami usuwać stamtąd.

Nie mogę jej wyszukać - jak zatem dodać ją na giełdę?

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu wysłałem zapytanie do bok, czekam na odpowiedź nadal, aż boje się przypomnieć bo znowu zostanę skrzyczany, że nawalam wiadomościami jak automat, a one się kolejkują i w ogóle cuda nie widy, osobne adresy e-mail rozwiązały by problem.

//dodano 20 min później

Post na forum i 20 min później odpowiedź :)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy monitoring pozycji i linki na 2000 unikalnych IP ( Pozycjonowanie i Optymalizacja )

chcialbym skorzystac z tej oferty, ale w mailu nie ma zadnego kuponu - czy wie ktos czy wystarczy sama rejestracja?

Nie dostaniesz darmowych 2000 linków :)

Zarejestuj się, klikając na link z maila i powiedz, ile wynosi "Stan Twojego konta:" w Panelu głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już od jakiegoś czasu obserwuje, że nowe oferty zakupu linków na moich stronach pojawiają się między 16 a 17. Czy tylko u mnie tak jest czy może to standard?

Jeśli chodzi Ci o czas przychodzenia maila od prolinka z powiadomieniem to nie jest on wysyłany natychmiastowo. Ale co za różnica o której są nowe oferty, ważne aby byli chętni :beee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości, czy prolink w ogóle jeszcze żyje? ładnych parę dni temu dodałem swoją domenę do systemu i dalej jest w kolejce do akceptacji moderatora... jedyne oznaki życia jakie zauważam, to maile reklamowe od prolinka które dostaję megabajtami na moją skrzynkę...

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności