Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pytanie, strona ma site rzędu kilka tysięcy (blog tematyczny), prolink zaindeksował lekko ponad 100 stron. czy robiciki prolinka honorują sitemap.xml, a jeśli nie to w jaki sposób przedstawić im mapę witryny? czy trzeba optymalizować stronę też pod roboty prolinka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zapytać czy prolink co jakiś czas automatycznie aktualizuje liczbę BL? Pytam bo gdzieś w kwietniu dodałem pierwszą stronę, wtedy liczba backlinków według opensiteexplorer wynosiła coś koło 200, na dzień dzisiejszy pokazuje ponad 1000 - w wyszukiwarce Prolinka nadal przy domenie pokazuje liczbę z kwietnia.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem sam kupuję max PR2 ale wolę sprzedać inne z niskim PR(3go stopnia) a te z PR5 niech będą bez linków - są to w chwili obecnej najczęściej kupowane linki na mojej stronie ze względu na 1 stopień zagnieżdżenia, wole sprzedać jeden za 27zł niż 30 za 50gr ...

Problem jest z długim czasem oczekiwania na kolejną indeksacje czy obliczenie PR odstępy powinny być krótsze, maks 7 dni. Zwłaszcza kiedy treści przybywa..

Business View w Mapach Google | Rekomendowany fotograf Google | wirtualne wycieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, może jest to normalne - trochę się napaliłem jeżeli chodzi o te PR5 na podstronach. Są to strony powstałe w wyniku paginacji ( kolejne artykuły w danej stronie/podstronie) - dodałem kilka nowych wpisów i znowu te podstrony są bez określonego PR..

Business View w Mapach Google | Rekomendowany fotograf Google | wirtualne wycieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności