Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chciałbym zapytać o statystyki zarobkowe. Od jakiegoś czasu obserwuję(przynajmniej tak mi się wydaje), że system nie do końca "sprawiedliwie" przydziela nam zarobione pieniądze.

Aby zobrazować sprawę w piątek przestałem przyjmować linki do ostatnio dodanej domen. W piątek sprzedanych linków było 20 - dzisiaj ta liczba się nie zmieniła. Na początku ustaliłem sobie cenę za linka = 40 gr. Po odbiciu prowizji przez system powinienem otrzymywać 36 gr miesięcznie przynajmniej taka kwota widnieje przy każdym sprzedanym linku w zakładce "Sprzedane linki".

20 linków po 36 groszy czyli dziennie powinienem zarabiać coś ponad 23 grosze - system nalicza tylko 19.

Zawsze pewne analizy sportowe. O tym czym są pożyczki społecznościowe i czy warto z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie i Panie, :)

Niżej przedstawiamy jak dokładnie wyglądają naliczenia w PL i dlaczego może się wydawać czasami, że kwoty się różnią.

1. System nalicza kwoty raz na dobę.

2. Okres zakupu linka wynosi 30 dni.

3. Z uwagi na to iż nie zawsze można wyliczyć dokładną kwotę która powinna być naliczona w 1 dniu system wylicza dwie kwoty:

* A - wartość która będzie naliczana przez 29 dni

* B - wartość która będzie naliczona ostatniego 30go dnia (wyrównanie)

4. Wartość A to pełna kwota podzielona przez 30 i zaokrąglona do pełnych groszy w dół.

5. Wartość B to pełna kwota pomniejszona o 29 kwot A.

Przykład.

Cena linka - 1,40 zł

Kwota A = 4 gr

Kwota B = 24 gr

29 * 4 gr + 24 gr = 1,40 zł

Jako że linki schodzą codziennie - wyrównania takie mogą następować codziennie.

Serdecznie pozdrawiamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpiły błędy w osadzaniu linka testowego. Sprawdź poprawność osadzenia kodu na swojej stronie. W przypadku problemów skontaktuj się z nami na bok@prolink.pl.

Anyone? Z poprzednim serwisem nie napotkałem problemów z instalacją, a teraz pomimo wykonania każdego kroku i przetestowania kilku uprawnień ( 666, 755, 777 ) nie idzie ruszyć :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei w zakładce "sprzedaż linków" obok jednej strony cały czas mam informację na czerwono "BŁĄD SYSTEMU!!!" jednak gdy kliknę "Sprawdź instalację" to pojawia się "Link został umieszczony poprawnie."

Wydaje mi się, że strona nie jest przez to widoczna w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj ciekawego maila od Prolink.pl

[...] Wystarczy że opublikuje Pan w swoim serwisie pozytywny interesujący artykuł-opinię poświęcony ProLink"

Za to otrzymam bonus +10% do wypłaty.

No to wyrażam opinie: Jesteście g. warci, jeżeli tak przekupujecie ludzi do pozytywnych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście takie coś wysyłają:

Jeżeli opublikuje Pan artykuł w widocznym miejscu serwisu, forum reklamując nas - otrzyma Pan bonus +10% do następnej wypłaty

Lepiej by było żeby zamiast tego +10% otrzymałbym wypłatę bezzwłoki ( teraz mam rekord ponad 35 dni czekania ;) )

wyborne i satyryczne kawały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście takie coś wysyłają:
Jeżeli opublikuje Pan artykuł w widocznym miejscu serwisu, forum reklamując nas - otrzyma Pan bonus +10% do następnej wypłaty

Lepiej by było żeby zamiast tego +10% otrzymałbym wypłatę bezzwłoki ( teraz mam rekord ponad 35 dni czekania :) )

Masz maksymalnie 30 dni roboczych od dostarczenia rachunku, lub faktury do Prolinka na otrzymanie wypłaty. To jest zapis w regulaminie, a regulamin obowiązuje obie strony. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu przez którąś ze stron w Polsce są odpowiednie urzędy które pomagają, lub motywują przez odpowiednie kary finansowe do przestrzegania.

Prolink, wiecie, że nie macie podstaw prawnych wstrzymywać wypłaty ponad regulaminowe 30 dni za prawidłowo wyświetlające się linki ? I nie mówię o sytuacji, że prawidłowo oznacza 100 %. Rozliczacie się z wydawcą za każdy link z osobna i 14 dni macie na wypłatę. W chwili gdy Wam coś nie pasuje wypłata może się przedłużyć do 30 dni, ale nie możecie jej zawiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko firmy mogą korzystać z ich usług?

--------------------

Na moim blogu możesz znaleźć najświeższe informacje z Internetu związane głównie z portalami społecznościowymi oraz aplikacjami na urządzenia mobilne, głównie smartfony z systemami Android i iOS" czyli: Blog Angeliki

Zobacz rewelacyjny, prosty w obsłudze darmowy program do rozliczenia pit za 2011 rok, który przyda się każdemu. Zaoszczędzisz masę czasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink, wiecie, że nie macie podstaw prawnych wstrzymywać wypłaty ponad regulaminowe 30 dni za prawidłowo wyświetlające się linki ? I nie mówię o sytuacji, że prawidłowo oznacza 100 %. Rozliczacie się z wydawcą za każdy link z osobna i 14 dni macie na wypłatę. W chwili gdy Wam coś nie pasuje wypłata może się przedłużyć do 30 dni, ale nie możecie jej zawiesić.

Według Ciebie taka sytuacja nie powinna mieć mejsca?

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...p;#entry1057296

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko firmy ;)

Jeżeli jesteś Reklamodawcą:

nie polecam Ci, lepiej wyjdziesz kupując na własną rękę linki w wartościowych blogach czy portalach (prwyatnie kontaktując się z włascicielem).

Jeżeli jesteś Wydawcą:

to śmiało możesz dołaczyć ze swoimi stronami, można trochę zarobić na teoretycznie 'bezwartościowych' stronach bez ruchu :)

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Prolinku,

w boksie "Chętnie pomożemy!" macie błędy. Powinno być:

"Jestem tutaj, by pomagać Ci przy problemach związanych z Prolink.pl" albo "Jestem tutaj, by odpowiadać na pytania związane z Prolink.pl".

Obecna wersja wskazuje na "pomaganie przy pytaniach" ;-) To tak, jakbyście pomagali przy układaniu pytań.

No i pomagać Ci, a nie Tobie.

Musiałam :D

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wypłacam środki regularnie, 10% w moim przypadku to obecnie jakieś 10-15 zł. Więc szału nie ma :D

Już dawno napisałbym taki artykuł, gdyby dało się zarobić na programie partnerskim.

Jednak jak dotąd "Rejestracje z twojego polecenia 19, Łączna kwota bonusów 2,74 PLN" ;)

Bardziej ucieszyłoby mnie, gdyby podstrony z zakładki prolink.pl/user/owner/domain/id/*** (jest ich około 127*10, a dokładnie 1444)

zakladka.jpg

znalazły się w wyszukiwarce (gdzie teraz jest tylko około 60*10)

wyszukiwarka.png

We wspomnianej zakładce wszystko jest "Ok", ale podstron nie ma w wyszukiwarce.

Więc nie sprzedam linków na tych podstronach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności