Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jeżeli jesteś Reklamodawcą:

nie polecam Ci, lepiej wyjdziesz kupując na własną rękę linki w wartościowych blogach czy portalach (prwyatnie kontaktując się z włascicielem).

Większej durnoty to w tym tygodniu jeszcze na PiO nie czytałem.

Z pewnoscia bardziej się opłaca napisać do 270 włascicieli stron i na pewno kupie na nich tyle własnie linków za 100 zł. Poprzegladaj dział ogłoszenia i zlecenia po ile ludzie sobie zycza za linka na podstronie.

A jesli chodzi o wydawce to powoli przerzucam sie z seopilota wlasnie na prolinka - wiecej pieniedzy .

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jehowy czuje że będziesz miał na start co najmniej +20 % od prolinka.

Widocznie nie masz pojęcia o czym piszesz.

Sprzedaje i kupuje linki w różnych serwisach prawie od 5 lat. Znam trochę polskie realia.

Po pierwsze kupuję tylko i wyłącznie linki site-wide - na wszystkich podstronach.

Po drugie jakość stron jest o wiele lepsza (nie zawsze, ale przeważnie tak jest).

Po trzecie widzę co kupuję tj. badam wiek domeny, pr, bl, źródła linków i inne. Sam wybieram wartościowe według mnie strony i negocjuje cenę linka.

w ProLink za 100 zł kupisz max. 270 linków (270 podstron) po 37 gr.. przeważnie PR=0 lub N/A. Ewentualnie na 301/404 :>

Ręcznie kupując za 100 zł możesz kupić około 6-11 linków site-wide, z jakimś tam SITE o róznym PR 1-3.

Nie mówię że ProLink jest aż tak zły.

W prolink dostajesz linki z większej ilości adresów IP niż jak kupie kilka linków SITE-WIDE.

Jednak mając do wydania 100 czy 200 wolłbym najpierw ręcznie kupować linki, a później wspomagać linkowanie tymi linkami po 37 gr..

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale 31 groszy za co? Rozumiem, ze za 1 link na 1 podstronie na miesiąc?

tak

Ale to zalezy od tematyki, czy sprzedasz dużo czy mało linków

Prolink by dostał plusa gdyby umieścił statystyki ilości stron w kategoriach i popularności ich(ilość wykupionych vs ilość wolnych miejsc)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jehowy,

Tobie również gratuluje wiedzy SEO. Albo raczej jej brak. A może i brak doświadczenia.

Już pewnie natrzaskałeś sobie z +50% za pozytywne opinie o ProLink.pl

Wydawaliśmy setki zł miesiecznie w ProLink, jednak zrezygnowaliśmy osiągając lepsze efekty mniejszym kosztem.

Dla mnie to prosty rachunek i prosta opinia.

Sam mam 2 prywatne blogi w ProLink i jako wydawca mogę polecić, bo można niezłą kasę wyciągać. O wiele większą niż sprzedając ręcznie linki.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pewnie natrzaskałeś sobie z +50% za pozytywne opinie o ProLink.pl

+75% jesli juz musisz wiedziec + z automatu kazda moja strona jest przyjmowana, wiec warto.

Wydawaliśmy setki zł miesiecznie w ProLink

Gratulacje i zycze powodzenia w dalszym linkowaniu site-wide, im wiecej takich seowców tym lepiej

A wracając do prolinka to nie ma dla nich lepszego systemu

Tyle ode mnie

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grykom,

Jeśli Twoje linki pojawiły się w stopce - napisz do nas. Szybko zrobimy z tym porządek, skontaktujemy się z odpowiednimi Wydawcami.

Xenon,

Ceny zależą od jakości Twojego serwisu. Ceny za link są od 37 groszy (pełna kwota) do kilkuset pln za 30 dni emisji.

Warto się zarejestrować i przetestować. Jak widzisz - chętnych nie brakuje :soczek:

Kolec,

Jeśli serwis nie jest jakościowy - akceptacja nie nastąpi.

Wypłaty są wstrzymywane w momencie gdy linki nie emitują się lub emitują się niezgodnie z regulaminem. W tej kwestii otrzymasz / otrzymałeś maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolec,

Jeśli serwis nie jest jakościowy - akceptacja nie nastąpi.

Wypłaty są wstrzymywane w momencie gdy linki nie emitują się lub emitują się niezgodnie z regulaminem. W tej kwestii otrzymasz / otrzymałeś maila.

Cały czas jest "Oczekuje na akceptację administratora".

Nie dostałem żadnej wiadomości o wstrzymaniu wypłaty, wszystko jest zgodne z regulaminem.

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności