Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć jakie jest oficjalne stanowisko Prolinka w stosunku do wydawców którzy modyfikują kod wyświetlanych reklam np. poprzez dodanie rel="nofollow"?

3 tygodnie temu zgłosiłem, że 1 serwis w którym kupiłem kilka linków modyfikuje kod (wstawienie nofollow) i otrzymałem odpowiedź "Rozumiem zajmiemy się tym problemem dziękuję bardzo za informację.".

Do tej pory jednak żadnych zmian, w dalszym ciągu można kupić linki w tym serwisie i wszystkie są rel="nofollow" czyli jeśli przez 3 tygodnie nie podjęto żadnych kroków to każdy wydawca może wbrew regulaminowi

modyfikować kod reklam?

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Eros, przypomnij się grzecznie Pani z BOK, na pewno wysłali wiadomość do Wydawcy, możliwe że nie otrzymali odpowiedzi;

grzeczne przypomnienie jest lepsze niż wyrażanie pretensji :)

I moja rada: nie przedłużaj linka w danym serwisie, ewentualnie domagaj się zwrotu zapłaconej kwoty :)

@Prolink, sztuczki z nofollow powinny podpadać pod regulamin.

Wydawca nie może: modyfikować kodu Reklamy, zmieniającego jego funkcjonalność bądź manipulować kodem serwisu Wydawcy (za pomocą dowolnych metod lub języków opisu) w celu modyfikacji funkcjonalności lub formy graficznej Reklamy;
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ear

Wysłałem 3 wiadomości do BOK-u, zaraz wyślę ponownie 4... i o ile otrzymałem odpowiedzi, że zrobią coś z tym to minął tydzień, 2, 3... i zero reakcji. Strasznie denerwujący jest ten fakt zwłaszcza, że jestem zarówno kupującym i sprzedającym linki.

edit:

otrzymałem kolejną odpowiedź "Skontaktujemy się ponownie z wydawcą tego serwisu. Otrzymaliśmy zapewnienie, że błąd zostanie naprawiony." więc mam nadzieję, że tym razem jakaś reakcja wydawcy lub Prolinka będzie.

Być może Ziemia jest piekłem innej planety...
Japonia | jQuery plugins | Restauracje japońskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k0l3c

Usuń serwis z prolinka i dodaj od nowa. Ja po ok. 2 tygodniach czekania na zaakceptowanie tak zrobiłem i na następny dzień strona została zaakceptowana. Może inna osoba z lepszym humorem sprawdziła i zaakceptowała stronę :D

Też tak robiłem :)

Widać sporo serwisów dochodzi i nie ma kiedy ich sprawdzać. Wcześniej odniosłem wrażenie, że sobie sortują wg. PR i przeglądają, a te z PR0 i PR1 są na szarym końcu.

Zaczekamy, zobaczymy. Jeżeli jutro nie będę miał przelewu to wycofuję wszystko, bo to bez sensu.

Wyświetlam reklamy od kilku miesięcy, tracę TR i PR żeby uzbierać jakąś kwotę, a teraz kombinacje są i zaraz się okaże, że nie przeleją bo linki były za bardzo w lewo :P

penguins.jpg

Odwiedzaj regularnie mój blog o seo na lukaszt.pl podobno warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej ucieszyłoby mnie, gdyby podstrony z zakładki prolink.pl/user/owner/domain/id/*** (jest ich około 127*10, a dokładnie 1444)

zakladka.jpg

znalazły się w wyszukiwarce (gdzie teraz jest tylko około 60*10)

wyszukiwarka.png

We wspomnianej zakładce wszystko jest "Ok", ale podstron nie ma w wyszukiwarce.

Więc nie sprzedam linków na tych podstronach :/

Mnie też, we wspomnianej zakładce mam 1700 podstron a w wyszukiwarce nieco ponad 500. Sprawa już nie raz zgłaszana do supportu, obiecali się nią zająć i efektów nie widać. A szkoda, bo byłoby z korzyścią dla obu stron.

Ciekawe, czy ten problem dotyczy tylko nas dwóch czy reszta się jeszcze nie zorientowała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakimś dziwnym trafem nie pokazuje mi podstron, które dodałem do swojego serwisu po rejestracji w Prolinku. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś kupił link po tym czasie, a na pozostałych podstronach regularnie są kupowane. A czasu już sporo minęło, bo to od października, więc to nie przypadek.

Chyba, że problem jest zupełnie inny - robot Prolinka faktycznie indeksuje tylko strony, natomiast treści już nie, wtedy problem byłby rozwiązany, ale wina była by robota, bo kiedyś czytał treści (po rejestracji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w prolinku czekałem na wypłatę jakoś od lutego do czerwca :-) Teraz się na mnie obrazili - dwa razy wysłałem do moderatora zgłoszenie o akceptację nowej strony i wiecie co? ponad dwa tygodnie już mijają ;-)

Prolinku: Napiszcie mi po prostu, że się obraziliście o to, że musieliście mi te 100zł wypłacić a nie trzymajcie mnie w moderatorskim czyśćcu :D

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności