Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeśli są zaakceptowane to czekaj, tutaj od razu majątku nie zbijesz.

Linki ludzie zaczną kupować, ale wszystko zależy od tematyki stron, ilości treści (reklamodawca wpisuje interesującą go frazę, a ta musi być w treści na Twojej stronie) i jeszcze kilku czynników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, ja tam jestem reklamodawcą i jak na razie cały czas mam ten sam problem... jak to kilkanaście postów wcześniej pisałem, nie zgadza mi się stan konta.

Np. stan wyjściowy twojego konta w Prolink to 300pln, kupujesz 89 linków do swoich kampanii o łącznej wartości 100pln. 300-100=200pln do tego

wszystkiego wykupujesz pakiet promocyjny Prolinka za 99pln na wypozycjonowanie jednej strony, dwoma anchorami. 200-99=101pln

Co się okazuje w moim przypadku? Następnego dnia kwota 101 = 98pln itd., każdego dnia mimo braku ruchu na stronie z konta sukcesywnie odciągane są grosze tzn. niby to ma naliczać każdego dnia = jest ok, hmm, nie dla mnie.

Macie podobne niezgodności? Ktokolwiek z was monitoruje wszystko to, co jest związane z zakupem, może i sprzedażą linka? (kupno= link-saldo, nie zaakceptowany saldo= link+saldo etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza Nazwa domeny ukryta do momentu zakupu ?

Dopiero jak kupisz link to zobaczysz adres strony - taka forma bezpieczeństwa.

Jeśli Twojego adresu nie ma po wpisaniu do wyszukiwarki to źle. Ja miałem serwisy, które po 3 miesiącach nie zarobiły. Trzeba w takich sytuacjach pisać do prolinka. A oni mogą Ci pomoc, albo napiszą że pracują nad problemem i tak dzień robi się w tydzień a tydzień w miesiąc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie wszystko zrozumieć, ale to, że jak się 6x bezskutecznie wypisuje z newslettera PROLINK, potem jeszcze jakaś pani do mnie pisze i proponuje linki a ja odmawiam i proszę o usunięcie adresu z bazy i adres nadal tam siedzi i dostaję reklamy - to już przesada.

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Prolink, zamiast prowadzić tak agresywną reklamę i promocję, która przyciąga głównie poszukiwaczy promocji i rabatów, czyli użytkowników tymczasowych, poświęciłby czas na wprowadzanie poprawek oraz sugestii użytkowników, to zyskali by na tym zdecydowanie więcej, bo stałych i wiernych klientów...

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anpremio,

Miło, że pozytywnie oceniasz współpracę :D

Sbart,

mamy ogromne grono stałych i wiernych klientów, którzy nie tylko narzekają :)

System cały czas się rozwija i już wkrótce będzie rewolucja.

Leszczu,

Odezwij się do BOK. Można będzie albo zablokować wiadomości albo usunąć konto.

Damiano,

Po 48h powinna być. W jaki sposób sprawdzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System cały czas się rozwija i już wkrótce będzie rewolucja.

System działa już tyle czasu, a cały czas występują w nim podstawowe błędy i mankamenty:

- brak zmiany statusu, jeżeli strona nie spełnia wymagań i cały czas wisi: "Oczekuje na akceptację administratora",

- wyszukiwarka nie działa do końca poprawnie, wpisując np. frazę dwuwyrazową podstrona, która zawiera całą frazę przeważnie znajduje się za podstronami, które zawierają tylko jeden z wyrazów,

- po akceptacji strony przychodzi email, że już za 5 minut po zainstalowaniu kodów będę mógł sprzedawać linki, co jest totalnym nieporozumieniem, gdyż zanim strona znajdzie się w wyszukiwarce linków mija kilka dni, a często trzeba się o to dopominać emailowo,

- teraz wystepują jakieś błędy w indeksacji podstron i listowana jest jedynie strona główna,

- nie wspominając o terminach wypłat - zlecona na samym początku czerwca - jeszcze niezrealizowana.

Mam nadzieję, że tą rewolucją będzie naprawa owych bugów, bo to są główne funkcjonalności systemu, które powinny poprawnie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, szokoda że nie praktykują np. PayPal

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki problem jak Ty masz to normalność, wystarczy poczytać ten temat.

Fajnie że zgłosiłeś problem, ja wczoraj także to uczyniłem (już chyba trzeci raz w tym roku), jak ich zalejemy mailami i telefonami to może się wezmą do roboty :) .

Jeśli w ogóle cokolwiek się zmienia w wyszukiwarce, to może być znak, że pracują - przynajmniej mam taką nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty również dalej masz ten problem, czy już sobie z nim poradziłeś?

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności