Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja "posiadam" błąd z zaindeksowanymi stronami! Otóż kilka dni temu dodałem forum na silniku myBB, serwis pro link wyszukał 1214 podstron, ale gdy wchodziłem w podstrony pokazywało mi sie stronicowanie tylko do 66 strony, a na jednej jest 10 stron to liczymy, że to jest 660 podstron.

Dzisiaj klikąłem aby zaindesowało podobnie, dalej pokazuje mi że posiadam 1214 podstron, ale liczba stronic równa się już tylko 6! Czyli system widzi 60 podstron. Linki przestały mi się sprzedawać.

Pomyślałem, że to może być wina sposobu instalacji, ponieważ jak to zwykle jest instrukcja podana na stronie ProLink.pl nie działała i znalazłem na internecie inny sposób. Ale niestety nie!

Sprawdziłem mój inny serwis dodany do ProLinka na systemie WordPress, dzisiaj rano posiadał 140 podstron (stronicowanie pokazywało jedynie 60!) Przeprowadziłem ponowną indeksację i posiadam około 320 podstron ale niestety stronicownaie pokazuje jedynie około 80.

Co jest najdziwniejsze na pierwszej stronie gdy jeszcze posiadałem chociaż 600 tych podstron sprzedawałem po kilkanaście linków dziennie na stronach, które teraz w ogóle mi się nie wyświetlają na żadnej z ("aż") 6 stronic.

Proszę o pomoc, użytkowników jak i sam ProLink. Chociaz mam nadzieję, że już się tym "zajmują", ponieważ dzwoniełem.

Pozdrawiam Pit.

A tutaj jeszcze małe zdjątka :)

89907015.jpg

I Kolejne

2.JPG

Dziękuje, pozdrawiam.

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pitfromhell

Przez kilka ostatnich postów przewija się dyskusja, że robot prolinka nie radzi sobie z poprawnym wczytywaniem podstron serwisu. U mnie ostatnio dla nowodowanej strony pokazał: Podstrony 3024, a na wylistowaniu mam tylko stronę główną, więc nie wylistował żadnej podstrony.

Problem już był zgłaszany emailowo, nawet ktoś do nich dzwonił, więc czekamy aż szybko rozwiążą ten problem, bo przecież niedługo na nadejść jakaś "rewolucja" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ pitfromhell

Przez kilka ostatnich postów przewija się dyskusja, że robot prolinka nie radzi sobie z poprawnym wczytywaniem podstron serwisu. U mnie ostatnio dla nowodowanej strony pokazał: Podstrony 3024, a na wylistowaniu mam tylko stronę główną, więc nie wylistował żadnej podstrony.

Problem już był zgłaszany emailowo, nawet ktoś do nich dzwonił, więc czekamy aż szybko rozwiążą ten problem, bo przecież niedługo na nadejść jakaś "rewolucja" ;)

Aha rozumiem, czyli mam nadzieje, że problem szybko się rozwiąże, ponieważ pieniążki uciekają;)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyśmy się tylko doczekali tych "rewolucyjnych" zmian bo z tego co pamiętam kilka-kilkanaście tygodni temu też była zapowiedź wielkich zmian...

przecież wrzucili zdjęcie swojej 'ekipy' na FB nie zauważyłeś tej rewolucji ?

możesz teraz klikać 'lubie to' na facebooku.

po tych ich rewolucjach sprzedaż spada, 'boty' nie działają jak powinny..

może teraz czas na rewolucje pt. "zamknięcie firmy"..

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zamknięcie?

Po prostu muszą dopracować swoje roboty oraz formę wypłat pieniędzy :D

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jak jesteś reklamodawcą jak ja to zapomnij o wypłacie pieniędzy; jak raz wpłacisz to już nie wypłacisz - dlatego wszystkim proponuje dwa razy zastanowić się nim wpłacą na konto za dużo :)

Mało tego, kiedy kupuje linki z konta odliczane są dzięgi, przez noc poraz kolejny, gdzie tu sens? Tak jakbym dwa razy płacił-kasa tak oć sobie paruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się skontaktować z Prolinkiem po paru dniach, taka ciekawostka,

"Oczywiście wysyłka skanów mailem przyspiesza proces wypłaty, gdyż termin liczymy od dnia dostarczenia dokumentu."

Nigdy nie doświadczyłem szybkiej wypłaty(zawsze dzień przed terminem, lub parę dni po) ale cóż :)

//

P.s

Regulamin prolinka widze reguluje to ;-)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tych ich rewolucjach sprzedaż spada, 'boty' nie działają jak powinny..

może teraz czas na rewolucje pt. "zamknięcie firmy"..

Prolink, jak już będziecie zamykali/sprzedawali system, do dajcie znać, chętnie kupię i postawię całość na nogi:P:P

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności