Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Eros,

sporo zmian robimy w backendzie, związanych z wydajnością itd - nie zawsze są widoczne na froncie.

DrNoah, Sbart,

Panowie szanujmy proszę swój czas. Wątek powstał by rozwiązywać problemy i pomagać użytkownikom. Tego typu komentarze prosimy umieszczać na offtopicach.

Zoozool,

Każda wypłata u nas przechodzi przez cały sztab osób, jest dokładnie weryfikowana, sprawdzana jest poprawność emisji linków itd. Dlatego termin jest

THI,

Tobie również dziękujemy za miłe komentarze :D działasz bardzo pozytywnie i motywujesz firmę do coraz większych sukcesów.

Pifromhell,

Analizujemy roboty indeksujące serwisy. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i sporą liczbę zgłaszanych stron - czasami są problemy. Monitorujemy jednak sytuację i staramy się szybko reagować.

Grykom,

- po 48h najdalej

- PR jest aktualizowany jak jest globalny PR update

Bestek,

Dzięki wielkie za konkretne uwagi. Pracujemy i na pewno będzie coraz lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rozumiem, tylko szkoda, że strace cały miesiąc w oczekiwaniu na ponowną indeksację.

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Panowie szanujmy proszę swój czas" ależ ja szanuje czas wszystkich osób zastanawiałem się czy pisać tutaj o problemie z indexacja stron ale jak natrafiłem na ciekawy temat to zrezygnowałem idałem trochę więcej czasu waszemu supportowi chociaż jeszcze nie dostałem odpowiedzi Cóż może nie pracujecie w sobote i niedziele więc licze że w poniedziałek dowiem się czemu :

Dodałem strony do ponownej indexacji, do nie dawna indexacja wykonywała się od ręki teraz czekam już chyba trzeci dzień ale mój niepokój wzbudziła dziwna sytuaja występująca przy wszystkich moich serwisach mianowicie : Strona ma 7000 podstron zaindexowanych w google jednak prolink wcześniej wyświetlał mi że ma tylko 700... W tym momencie wyświetla mi się że mam zaindexowanych 700 podstron jednak wyświetlają się tylko linki do 3. https://imageshack.us/photo/my-images/191/prolnk.jpg/

30su64j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Prolink

Zoozool,

Każda wypłata u nas przechodzi przez cały sztab osób, jest dokładnie weryfikowana, sprawdzana jest poprawność emisji linków itd. Dlatego termin jest

To trzeba napisać sobie skrypt/bota, jak przykładowo jest to w statlinku, który będzie co jakiś czas monitorował czy wykupiony link znajduje się na danej podstronie i jak nie ma to wysyłał ostrzeżenia, a później dezaktywował stronę. Dzięki temu nie będzie potrzebny cały sztab osób. Trochę niepoważne jest przy zlecaniu wypłaty, żebyście sprawdzali czy pół roku temu na danej podstronie link się wyświetlał czy nie. A już kuriozalne są sytuacje, kiedy po jakimś czasie ktoś usunie stronę z systemu i wstrzymujecie mu wypłatę bo nie możecie sprawdzić czy linki się wyświetlały.

Pifromhell,

Analizujemy roboty indeksujące serwisy. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie i sporą liczbę zgłaszanych stron - czasami są problemy. Monitorujemy jednak sytuację i staramy się szybko reagować.

Miesiąc temu dodawałem do systemu serwisy zawierające ponad 5000 podstron i wszystkie podstrony były ładnie wylistowane w panelu i po jakimś czasie znajdowały się w wyszukiwarce. Dodałem podobną stronę dwa tygodnie temu to pokazało mi że też mam ok. 5000 podston jednak w listingu była już jedynie strona główna serwisu i tylko strona główna z całego serwisu trafiła do wyszukiwarki. Napisałem emaila, dostałem odpowiedź że "pracujecie". Do dzisiaj się nic nie zmieniło. Dla sprawdzenia dodałem teraz do indeksacji serwis z 72 podstronami (wszystkie 1 klik od strony głównej) i wylistowało mi tylko 6 podstron? A gdzie zginęła reszła?

Bestek,

Dzięki wielkie za konkretne uwagi. Pracujemy i na pewno będzie coraz lepiej!

Zamiast odwiecznego "pracujemy" wolałbym zobaczyć harmonogram z terminarzem planowanych poprawek systemu oraz agitowanych rewolucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd bylem raczej wyrozumiały, ale "Każda wypłata u nas przechodzi przez cały sztab osób, jest dokładnie weryfikowana, sprawdzana jest poprawność emisji linków itd. " jest chyba najgłupsza rzecza jaka czytalem w tym temacie, jakim cudem sprawdzicie czy 3 miechy temu wyswietlały sie linki jesli trzymam pieniadze az wyplata bedzie sensowna?

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrNoah, Sbart,

Panowie szanujmy proszę swój czas. Wątek powstał by rozwiązywać problemy i pomagać użytkownikom. Tego typu komentarze prosimy umieszczać na offtopicach.

Ja pytam jakie problemy użytkowników rozwiązaliście za pomocą tego wątku? Bo żadnego z moich. Jak dla mnie ten wątek jest już płonny i niczego nowego nie wnosi, także jakby go zamknąć nic by się nie zmieniło, a przynajmniej nie drażnilibyście użytkowników systemu swoimi odpowiedziami i zapewnieniami że wszystko jest ok i że bierzecie sugestie użytkowników pod uwagę. Sugeruję czasem trochę pokory, czasem trzeba się po prostu przyznać że coś nie działa tak jak trzeba, zakasać rękawy i faktycznie zabrać się do roboty...

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda wypłata u nas przechodzi przez cały sztab osób, jest dokładnie weryfikowana, sprawdzana jest poprawność emisji linków itd. Dlatego termin jest

Czyli jeśli kupione linki nie będą się wyświetlały to będzie to zweryfikowane przy wypłacie... Ale kasę od kupującego oczywiście ściągniecie z automatu już przy kupowaniu, tego już "cały sztab ludzi nie sprawdza"? Myśleliście nad automatyzacją procesu weryfikacji która to mogła by wyeliminować "sztab ludzi", czy jest to Wam nie na rękę?

Szybkość działania prolinka na wielu płaszczyznach, rzeczywiście może sugerować, że absolutnie wszystko robicie ręcznie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kasę od kupującego oczywiście ściągniecie z automatu już przy kupowaniu, tego już "cały sztab ludzi nie sprawdza"?

Zgadza się w 1OO procentach, gorzej jest już z wyjaśnieniem, dlaczego to kasa jest ściągana z konta mimo braku aktywności (przedłużanie linków wyłączone)

...przez weekend ściągnęli około 4zł uhm :angry:

Nie wiem czy ktoś z was zauważył, że jestem kompletnie ignorowany przez Prolink, mimo tego, że jestem reklamodawcą - płacąc za każdą usługę - to się dopiero nazywa profesjonalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamierzacie walczyć z wydawcami umieszczającymi linki w stopkach?

Bezsensu za każdym razem wysyłać maila w tej sprawie.

sam zgłaszam takie strony i podobno automat to sprawdza, ale cóż wątpię :)

P.s

Informacja dla wszystkich wystarczy umieścić stronę w stopce a stopkę oddzielić od prolinka <hr> i linki nie są już w stopce ;)

Przykład:

https://i.imgur.com/qskic.png

Czarna plama to miejsce linku, i nie jest to stopka ;)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności