Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powinna być opcja w check-boxie - obok linku go zaznaczasz i wybierasz "link w stopce". Leci wtedy info do prolinka i oni się tym zajmują.

Bo pisanie maili co jakiś czas z całą listą linków wyświetlanych w stopkach jest dość uciążliwe i ja osobiście nie mam na to ani chęci, ani czasu.

https://www.trophystation.pl/ - trofea playstation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też są problemy z indeksacją stron? mamy w google serwisy z ponad 100k podstron zaindeksowanych, w prolinku są to okolice 1600. Dodam, że to podstrony z wysokiej jakości, unikalnym contentem.

Każdy ma takie problemy...

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Prolink dolicza do zasugerowanej przez nas ceny za link jakiś dodatkowy procent? Pytam bo sprawdzając czy moje strony wyświetlają się w wyszukiwarce zauważyłem drobne rozbieżności w cenach. Przykładowo mam ustawione 0,44 zł za link, w wyszukiwarce jest 0,48 zł.

Do tej pory nie przyglądałem się temu i sądziłem, że Prolink zarabia pobierając określoną marżę od każdej sprzedaży, np. mam ustawione 0,44 zł i gdy link zostanie sprzedany zarabiam tylko 0,40 zł

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiasz tam, ile teoretycznie TY dostaniesz. Cena dla Kupującego jest wyższa.

Z aktualizacją BL też lipa.

Albo była masowa aktualizacja BL, albo BOK mi pomógł :)

Pierwsza odpowiedź brzmiała, żebym sam sobie zaktualizował, choć to niemożliwe z poziomu panelu klienta ;)

Tak czy siak, przynajmniej to mam z głowy, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce Prolinka jak szukałem pod hasło "projektowanie stron" to znalazłem taki kwiatek:)

"Najlepiej stronić wierzenia gatunków spośród ostrymi żeberkami. Jeśliby zdecydujesz się na zakup Arowana pomnieć, że owo równikowy gatunek istnieje ogromnie wyostrzony na zmiany temperatury wody oraz innych warunków. Oprócz Arowana nie mieszka w tym też zasobniku spośród innymi modelami – będzie je spożywać."

To się robi seomatik powoli z tego, trafiacie na takie "serwisy" częściej?

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już coś z rozwiązaniem problemów w Wordpresie?

Opisałem problem tutaj. Kazano mi skontaktować się z pomoca techniczną, opisałem swój problem, otrzymałem odpowiedź, że problem zostanie sprawdzony bo na chwile obecną nie ma rozwiązania. I tak mijają już 2 miesiące.

Czy ktoś wogóle w ostatnim czasie, powiedzmy w przeciągu miesiąca, dwóch dodał prolink do strony opartej na Wordpress?

Instrukcja z www nie działa, po wszelakich próbach i zmianach i sugestiach znalezionych na innych stronach, poległem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem dziś stronę na wp i nie było problemów. Nie zapomniałeś dodać w wp-config.php

include_once($_SERVER["DOCUMENT_ROOT"] . "/prolink.php"); 

poniżej

<?php

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona na OVH. Zwykły Wordpress z kilkoma pluginami. Wgrywam 3 pliki na serwer do katalogu głównego strony pobrane z panelu prolink. Nadaje im uprawnienia CHMOD (już wszytskie jakie się tylko dało próbowałem oraz sugerowane przez ovh 755) do wp-config.php wklejam (tak pod <?php) linijke z include. Dorzucam na www miejsce w którym mają się wyświetlać reklamy.

I teraz dwie sprawy, jak tylko wyedytuje wp-config.php to gdy loguje się do panelu administracyjnego to po zalogowaniu biała strona. Jak przywróce stary wp-config to mogę się logować.

Po drugie jak daję opcję sprawdź instalację w panelu prolink to pokazuje: Wystąpiły błędy w osadzaniu linka testowego. Sprawdź poprawność osadzenia kodu na swojej stronie.

Tak jakby nie widział tych plików z prolink? albo niepoprawnie coś robił po edycji wp-config.php. Daje do myslenia fakt, że czemu zaraz po wrzuceniu include panel administracyjny strony jest niedostepny.

Jak tylko przyłączyłem się do prolink w okolicach maja, akurat przebudowywałem stronkę i próbowałem tą samą procedurę na czystym, świeżo postawionym, bez żadnych dodatku wordpresie. I było to samo :(

poddaje się, poszukam jakiejś alternatywy dla prolink, bo jak dotąd z innymi systemami nie miałem żadnych problemów, a tu nawet ciężko o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności