Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Sciągnij plugin widgetów aby wyświetlał php i umieśc ten ostatni kod odpowiedzialny za wyświetlanie w wigdecie

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Też mam na jednym WordPressie problem z osadzeniem linka testowego. Sprawa jest o tyle dziwna, że strona w prolinku uczestniczy jakoś od połowy maja i jeszcze jak 2.07 kliknąłem aby dodać do ponownej indeksacji wszystko było ok.

Od czwartku jednak komunikat "Sprawdź instalację" i za każdym razem informacja o błędnym umieszczeniu linka - linki, które zostały sprzedane na stronie wyświetlają się prawidłowo.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, których roboty nie ideksują stron :) Właśnie dzwoniłem do ProLinka i możliwe błędy sa powodowane małym kontentem strony. Poniżej 10 %

Szczerze mówiąc, moim zdaniem jest to nie możliwe :nonono: :nonono:

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy mały content strony, poniżej 10% ?

Na każdej mojej stronie znajduje się treść, niemal co dziennie dochodzą nowe. Po 1500-4000 znaków na każdej podstronie, to za mało?

Moim zdaniem to potwierdza fakt cachowania strony (treść się cachuje, więc robot jej nie widzi) - jeżeli nie korzystam z żadnych wtyczek służących do takiego procederu, to wina musi być po stronie ustawień hostingu.

Zapytam więc tak, ma ktoś problemy z indeksacją podstron w Prolinku na Linuxpl.com ? (serwery wirtualne)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zapewne wina ani hostingu (mam strony na 3 różnych) ani żadnego kontentu.

Na początku czerwca indeksacja wszystkiego na wszystkim przebiegała bez najmniejszego problemu, robot dodawał do panelu i wyszukiwarki większość a czasem nawet wszystkie podstrony serwisów. Problemy zaczęły się od połowy czerwca. W panelu przeważnie dobrze podawana jest ilość podstron (czyli robot poprawnie skanuje stronę), jednak już na listingu jest ich kilka/kilkanaście.

Jak widać problem nie został do tej pory rozwiązany nie mówiąc już o zapowiadanych rewelacjach czy rewolucjach.

Cały czas czekam na jakieś konkrety od Prolinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi wciskali ciemnotę że muszę zrobić podstronę z linkami do wszystkich podstron, coś jak mapa strony w HTMLu.

Umieścić link na stronie głównej do tej mapy i poczekać co najmniej 3 tygodnie.

---

Po takim telefonie dałem sobie spokój z kontaktem z tą firmą, bo osoby tam pracujące nie mają odpowiednich kompetencji.

Śmieszne.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indeksują w Google czy indeksują w ProLink ?

bo jeżeli w prolink to ja nie zauważyłem żadnego efektu.

Miałem fajny autorski CMS, dobre linkowanie wewnętrzne artykułów i kategorii.

Robot na stronie głównej nie znalazł niby żadnych linków do żadnej podstrony.

Tworząc mapę, i wstawiając tam linki do podstron, zostaną one uznane za podstrony niższego rzędu.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób z mapą strony rzeczywiście był przydatny, ale do czasu kiedy robot prolinka działał poprawnie, czyli jak pisałem do połowy czerwca.

Kilka dni temu dodałem stronę która posiada ok. 70 podstron i linki do nich są umieszczone bezpośrednio na stronie głównej, czyli już łatwiejszego dostępu do całego serwisu być nie może. Prolink poprawnie odczytał ilość podstron ale już do panelu dodał ich tylko 6.

Czy Prolink może wypowiedzieć się w sprawie błędnego indeksowania podstron od pewnego czasu, czy macie wakacje, albo usłyszymy standardową odpowiedź: Pracujemy, staramy się, będzie lepiej, z razie problemów napiszcie maila itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem, jak nie było problemów do połowy czerwca, to ProLink fajnie jakby wrócić do stanu robotów właśnie z tego okresu jak wsprowadzali jakies cudowne zmiany :)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sprostować to co napisałem wyżej, że nie instalacja na Wodpressie odbyła się bez problemów.

Otóż nie zindeksowało mi żadnej podstrony i mogę sprzedać linki jedynie na stronie głównej. Support bardzo mało pomocny.

Panowie z Prolink podajcie konkretne rozwiązanie tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam problem z instalacją ich skrypty na swoim blogi, to nie ma sensu pisać do supportu? W panelu mam napisane, żeby w przypadku problemów skontaktować się z BOK. Mówicie, że to bezcelowe? :)

Ciągle mam "BŁĄD SYSTEMU!!!" a wszystko zrobione wg instrukcji.

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności