Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Usuń z serwera plik wp-config i "zainstaluj" WordPressa na nowo. Miałem podobny problem i u mnie zadziałało.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą instalacją na nowo to chodziło mi tylko o usunięcie pliku wp-config. Po usunięciu albo musisz wgrać nowy z czystej instalki i ręcznie edytować dane lub po wejściu na stronę Wordpress automatycznie zaproponuje utworzenie nowego pliku. Po wpisaniu wszystkich potrzebnych danych stronka powinna śmigać bez żadnych problemów.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prolink się ostatnio popsuł zna ktoś jakąś alternatywę ? Poza linkolo oczywiście bo na nich bardziej się przejechałem ... Ja dałem reindexacje system naliczył mi 3 podstrony gdzie wcześniej miałem 700 (a w google 7000), zarobki lecą na łeb na szyję masakra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę prolink przestał działać? Bo właśnie próbuję to instalować na swojej stronie i po sprawdzeniu przez system działa chyba tylko dobrze strona główna, a przy wszystkich innych jest komunikat: "Błąd wyświetlania linków". Nie wiem, jak to jest na stronach postawionych na darmowych hostingach(moja obsługuje PHP). I czy cała instalacja ogranicza się tylko do wrzucenia plików instalacyjnych na serwer i umieszczeniu kodu w treści strony? Czy muszę jeszcze coś doinstalować?

matury-online.pl - arkusze maturalne i porady dla maturzystów

jaktozrobic.org - zbiór poradników na różne tematy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podzielę z Wami tym, co mi prolink zrobił :)

Byłam na urlopie i nie miałam możliwości co 2 dni akceptować linków. I niestety, zaakceptował się link z tekstem długości małego precla. Link kosztował 37 zł i wskoczył 14 lipca. Usunęłam go, kliknęłam "Odmowa, link/tekst jest zbyt długi" czy jakoś tak. Byłam pewna, że zabierze mi kasę tylko za jeden dzień wyświetlania się linka (bo tyle się wyświetlał), ale z mojego konta zniknęło 25 zł.

Jakim cudem pytam?

To trochę nie w porządku. Prolink w ogóle sam powinien pilnować, aby takich linków z tak długim tekstem, nie można było dodawać do systemu. Wystarczyłoby ograniczenie liczby znaków.

Z pozdrowieniami :)

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał tylko akie problemy z ProLinkiem :)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności