Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak wiele osób ma problemy z indeksacją stron. Dzisiaj dodałem kolejne forum do ProLinka, i miejsce do sprzedawania reklam mam jedynie na stronie głównej :)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

haha :P Same strony główne będą :)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź supportu:

"wyświetla się tylko strona główna bo programiści mi przekazali, że podstrony nie posiadają PR"

Jak byk podstrony pr=1.

Śmieszne to się robi.

Zwodzenie ..

// edit:

I dlaczego korzystając z opcji:

Unsubscribe moj@email.pl from this list.

dalej dostaje SPAM reklamowy od Was ?

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie odpowiedż była następująca:

"..., ponieważ content strony jest mniejszy niż 10%."

A z tego co widzę na podstornach na Linkolo, content strony nie jest mniejszy niż 15%.

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołł. Kiepska argumentacja, bo jest w systemie widnieje tysiące stron, z podstronami, których PR jest równy okrągłe zero.

0 to już jest jakiś PR, im pewnie chodziło o N/A.

Tak czy inaczej, średni argument, zwłaszcza, że niemożliwe jest, aby wszystkie podstrony w serwisie miały N/A

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa, brak słów. Dzwonie... spytam się jak ida postępy.

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc wygląda na to, że podstrona musi mieć przynajmniej PR = 0 oraz content strony musi mieć przynajmniej 10% contentu(cokolwiek to znaczy).

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie wygląda tak prosto:

Moje podstrony mają PR = 1 i dużo treści.

W innym serwisie, troche gorszym (taka sama konstrukcja strony na WordPress), strony mają PR = 0

i są wszystkie poprawnie zindeksowane i widoczne w wyszukiwarce.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie wygląda tak prosto:

Moje podstrony mają PR = 1 i dużo treści.

W innym serwisie, troche gorszym (taka sama konstrukcja strony na WordPress), strony mają PR = 0

i są wszystkie poprawnie zindeksowane i widoczne w wyszukiwarce.

Również mam taką sytuację:)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi problem z wypłatami z prolinka, kolejny raz czekam ponad miesiąc na wypłatę i teraz jest to już jest grubo ponad miesiąc. Codziennie dostaje zapewnienie, że przelew wyjdzie, a o potwierdzenie nie mogę sie doprosić od tygodnia...

I jak ma się to do 24 punktu regulaminu prolink.pl?:

  1. Wypłata wynagrodzenia następuje w terminie 14 dni od dnia doręczenia Administratorowi prawidłowo wystawionej faktury VAT lub rachunku. Termin ten może ulec zmianie ze względu na proces weryfikacji konta pod względem nadużyć i nieprawidłowości, jednak nie będzie on dłuższy niż 30 dni roboczych. Za dzień zapłaty uznaje się dzień obciążenia rachunku bankowego Administratora kwotą wynagrodzenia.

Dodam, że o żadna weryfikacja nie ma u mnie miejsca. Czyżby prolink kredytował swoją działalność kosztem wydawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

nie tylko wydawców, ale również reklamodawców, np. jak wpłacisz pieniądze, zapomnij o tym że je wypłacisz. Jest bardzo dużo nieścisłości i niedociągnięć. Między innymi jest dużo wydawców, którzy nie przestrzegają regulaminu, a sam Prolink nie jest w stanie sobie z tym poradzić (hm why?), jak np. ze stronami 404, 403, umieszczaniem linków w stopkach albo same nie publikowanie linka, gdzie mimo to kasa jest pobierana. Moim zdaniem zawala cała struktura Prolinka, regulacje, dyrektywy tam panujące - sami pracownicy nie wiedzą „o co kamon" mimo to zapewniając, że jest się jedynym z takimi problemami. Szczerze, to mam nadzieję, że w końcu się pozbierają do kupy, bo w innym wypadku to zamkną biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności