Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bok zawsze odpowiada na drugi dzień dziś tam dzwoniłem i dalej nic nie wiem będę sam musial rozwiążać swój problem i przeanalizować możliwe problemy. Mam wrażenie że im główny programista spierdniczył i teraz sami nie wiedzą co się w systemie dzieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z tym przyjmowaniem idzie to jak krew z nosa...

@Mateuszl, dzieki za info

dodalem, czekam, ale czarno to widze sądzac po waszych wypowiedziach:( gdzie jeszcze można zarobic na sprzedawaniu linkow? co polecicie! mnostwo jest tych systemów

Nie patrzmy wstecz ze złością ani wprzód ze strachem, ale świadomie dookoła

James Thurber

Pozytywna Polityka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też chętnie wysłucham jakiejś rady ;P Jak prolink nie rozwiąże do jutra mojego problemu to będzie BYE BYE

Do jutra? Hahahaha

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam małe pytanie. Mój serwis jest postawiony na OsCommerce - instalacja przeprowadzona została poprawnie, sprzedaż linków ruszyła, jednak nie podoba mi się ich wygląd. Chciałam, by pokazywały się w boxie reklamowym, a one wyszły poza (nad) box i osiadły między nagłówkiem boxu a jego treścią - tzn opierają się wszelkim próbom ogarnięcia ich wyglądu - tłem jest tło sklepu, a nie boxu, czcionka również jest nie taka.

BOK odpisał mi, że w poradniku znajdę instrukcję przygotowaną pod moje oprogramowanie, lecz ja jej nie widzę - dlatego postanowiłam zapytać tutaj, czy może ktoś ma z tym jakieś doświadczenie.

Kolejnym moim pytaniem jest, czy linki można oddzielić jakimś znakiem, enterem, czy czymś, żeby to schludniej wyglądało?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH pro link nie rozwiązał mojego problemu już jeden serwis wylądował w linkolo testuje myślę żeby drugi spróbować umieścić w jakimś innym systemie dla porównania... Obskoczyłem już wszystkie możliwości od maila do boku po telefon osobisty ... Jeszcze nigdy nie miałem aż takich problemów z prolinkiem. W akcje desperacji wywaliłem jeden serwis z prolinka i dodałem jeszcze raz o dziwo podstrony zaindexowały sie z miejsca (przy re indexacji pojawiły się tylko 3 teraz jest 700+). tyle że serwis nie został jeszcze zaakceptowany (do niedawan sprzedawałem tam 100 linków teraz mam statuś oczekujący ^^ może w ogóle go nie zaakceptują?). Będąc szczerym do tej pory podobały mi sie zarobki z prolinka 350 zł miesięcznie dla kilku małych serwisów to fajna sprawa ale te problemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności