Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czekasz już więcej niż 14 dni roboczych? Czyli wychodzi to przeważnie 3 tygodnie normalne.

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Napisz do nich przedsądowe wezwanie do zapłaty. U mnie działało, na drugi dzień miałem pieniądze.

Wow, ostro lecisz - my najpierw spokojnie, potem na nerwa, potem groźba - i tu ostatecznie kasę dostajemy, tyle że czas czekania faktycznie się wydłuża. Za to Panie z boku mają anielską cierpliwość i nic ich nie jest w stanie zdenerować )nie iwem czy to podziw czy przerażenie), hehehe :kwasny:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się wcześniech chwaliłem że szybko wypłaty sa a tu buba. Już ponad tydzień moja osatnia wypłata ma status "Zrealizowana" jednak nie dostałem swoich pieniędzy dzwoniłem do boku niby się zagubiła ale że już w czwartek miała zostać zreazlizowana a na koncie pustki ... Do tego stronki dalej się nie reindeksują masakra ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich przedsądowe wezwanie do zapłaty. U mnie działało, na drugi dzień miałem pieniądze.

Wow, ostro lecisz - my najpierw spokojnie, potem na nerwa, potem groźba - i tu ostatecznie kasę dostajemy, tyle że czas czekania faktycznie się wydłuża. Za to Panie z boku mają anielską cierpliwość i nic ich nie jest w stanie zdenerować )nie iwem czy to podziw czy przerażenie), hehehe :kwasny:

Też kiedyś zaczynałem spokojnie. Ale jak powtarza się to któryś raz z rzędu, to po co znów bawić się w to samo? Jest regulamin, jest termin płatności. Prawnie to zobowiązuje. Oczywiście żadnej strony po tym wezwaniu już mi nie dodają ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tol4 i dlatego uważam, że czasem trzeba na spokojnie.:)

Nie wiem jak Ty, ale ja też mam firmę, i wiem że różnie się zdarza i lubię jak ktoś mi okaże trochę cierpliwości - bo Zawsze wywiązuję się ze zleceń, ale i to samo umożliwiam innym - daję czas, czasem może za dużo, ale daję.

Firmy dziś nie mają łatwo - a jakbyśmy wszyscy posłali przedsądowe wezwania do zapłaty i jeszcze to zrealizowali, to firma by się zawinęła i nikt by nie skorzystał, ba, jeszcze stracił. A tak - powoli, czas się wydłuża, jest wiecej opcji, płatności i im spływają, i nam spływają, więc wilk syty, owca cała.

No a nerwy to już inna sprawa.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że jak firma coraz bardziej zwleka z płatnościami to ludzią się uruchamia czerwone światełko

A to swoją drogą:) Mi też się uruchamia - za każdym razem jak czekam na płatność, i ostatecznie jak dochodzi to robię "uff"... Teraz akurat nie czekam, ale na pociechę Ci powiem, że ostatni kesz od prolinka wpłynął do mnie dość szybko - to jakieś 2 tyg. temu było

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi natomiast, niezależnie czy kupuje linki lub kompletnie nic nie robię, zerowa aktywność jak np. automatyczne przedłużanie itp., kasa z konta i tak cały czas schodzi. Jak na razie w tym nikt nie umie znaleźć logiki a mimo to wszystko niby jest ok uhm :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie w tym nikt nie umie znaleźć logiki a mimo to wszystko niby jest ok uhm

no ja nie widzę w tym logiki, ale myśmy właściwie u nas nie sprawdzali czy coś schodzi czy nie schodzi, bo trudno wyłapać jak się i kupuje i sprzedaje

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności