Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Po 14 dniach roboczych :)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Za każdym razem jak kupujesz link, kasa schodzi, ok, to jest oczywiste, ale jak odznaczysz automatyczne przedłużanie, a mimo to kasa przez noc schodzi, to coś już jest nie tak. Kompletnie tego nie rozumiem, bo jak konto w pewnym sensie jest zamrożone, wszystkie działania z nim związane zawieszone to do @%$%, dlaczego kasa i tak schodzi? Ciekaw jestem czy ktoś z was ma podobne wątpliwości co do rozliczeń z Prolinkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 14 dniach roboczych :)

Nie roboczych

na wypłatę wg regulaminu są 14 dni ;)

  1. Z zastrzeżeniem postanowienia punktu poprzedzającego Wydawcy należne jest wynagrodzenie z tytułu współpracy w ramach Programu Partnerskiego:

    1. Wydawca będący zarejestrowany podatnikiem VAT wystawi na rzecz Serwisu fakturę VAT na kwotę widoczną w Serwisie z 14 dniowym terminem płatności i prześle ją na adres LeadBullet SA Warszawa 00-545, Marszałkowska 58/54;
    2. Wydawca nie będący zarejestrowanym podatnikiem VAT wystawi na rzecz Serwisu rachunek na kwotę wypłaty widoczną w Serwisie z 14 dniowym terminem płatności i prześle go na adres LeadBullet SA Warszawa 00-545, Marszałkowska 58/54

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wątpliwości co do rozliczeń bo wydaje mi się że jak ostatnio wywaliłem serwis na którym ludzie mieli wykupione linki to prolink zapierniczył mi 40 zł ... I teraz to wyjaśniam nie chce mi się przeprowadzać testu bo się boję ale jestem na 99 procent pewien że straciłem kasę ... Ciekawe czy osoby które miały u mnie wykupione linki ją odzyskały czy poprostu prolink zjadł ??

Ja mam kilka wordpressów z prolinkiem i nie było problemów , dawno już nie instalowałem prolinka na wordpresie ale z tego co pamiętam to najlepiej użyć custom widget czy czegoś w tym stylu i tam wstawić kod php ... (sprawdz czy system zaindexował twoją stronę główną bo bez tego nie przejdzie weryfikacja , dwa moje serwisy tak wiszą już kilka tygodni bo się nie mogą reindexować z magicznych przyczyn...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pan od seo

Czyli masz tak jak ja.

Jeżeli pozostałe pliki powrzucałeś i edytowałeś tak jak w instrukcji oraz nadałeś prawa do odczytu, to ja nie wiem co może być nie tak.

edit:

[ot]

ani się nie obejrzałem, a tu setka postów mi stuknęła ;) .

[/ot]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby linki zaczęły się wyświetlać w moich serwisach, potrzeba trochę czasu, czy od razu po kupnie linka przez pozycjonera powinien on zacząć się wyświetlać?:)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Po zaakceptowaniu linki od razu się wyświetlają czy należy odczekać 24h?

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub wcale :] ...właśnie nie rozumiem dlaczego link potrafi po kilku dnaich zniknąć ze strony i już nie wrócić z powrotem na swoje miejsce, albo lepiej, zostanie zaakceptowany i @#$ z tym.. mam obecnie 5linków, gdzie od ponad trzech tygodni proszę bok by zrobili coś, np wykasował i tak se prosze i prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności