Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Samemu można moderować linki czy to jest się wydawcą czy pozycjonerem.

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
DrNoah - ale jak ty to "wywaliłeś", usunąłeś w Panelu prolinka czy domena nierentowna i jej nie przedłużyłeś? Ja swego czasu usuwałem w panelu jedną domenę i było ok.

Wywaliłem serwis gdyż nie mógł się on porządnie REindexować chciałem przeprowadzić eksperyment czy po ponownym dodaniu zwiększy się ilość podstron w prolinku i ten zabieg pomógł jednak straciłem 40 zł !! i prolink uważa że to wporządku ... Pytałem się jak uniknąć takich sytuacji to poinformowali mnie że powinienem rezygnować z linków gdy rozpoczyna się okres rozliczenia za danego linka. Więc jeżeli link był kupiony 2 stycznia to najmniej strace jak wywalę go 3 lutego ... Osobiście rozumniem potrzebę zabezpieczenia wydawców przed ludzmi którzy chcieli by sprzedawać linki tylko parę dni i je kasować przed odwiedzinami google jednak prolink mógł by wprowadzić jakiś mechanizm który nie kradł by 40 zł z mojego konta choć linki napewno zostały zauważone przez google bo wisiały tam parę miesięcy ... Ciekawe czy osoby które kupiły te linki dostały zwrot kosztów czy to gdzieś zagineło w obliczeniach. Ma ktoś ochotę na tygodniowy eksperyment tego typu ? Kupujesz u mnie linki za 10 zł ja po tygodniu kasuje je ze strony i dowiadujemy się czy prolink zwrócił ci fundusze czy może trzeba prokuratora ...

CO do listy mailingowej z której nie da się wypisać napisz maila do boku z żądaniem wykasowania cię z listy a gdy przyjdzie następny mail zgłoś się do odpowiednich organów ze spamem ... Coś mi się przypomina że mój wykładowca wspominał że serwisy muszą gwarantować możliwość wypisania się z mailingu inaczej wszystko co ci wysyłają można zgłosić jako spam (oczywiście jeżeli dołożyłeś jakichś starań żeby się z listy wypisać) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już myślałem, że jestem jedyny niezadowolony.. zgodnie z zapewnieniami Prolinku B)

edit

czy może mi ktoś odpowiedzieć, dlaczego trzeba wszystko w prolinku sprawdzać?

Z dnia na dzień uleciało mi 2,2 zeta, pomimo tego że zakupiłem 2 linki po 0,37!!!!!

Ej, posprawdzajcie dokładnie jak wygląda sprawa rozliczania się - dużo czasu nie zajmuje analiza konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem. Ja też zawsze wysyłam jeszcze faktury pocztą tradycyjną.

Prolink pisze, że "elektroniczny dokument jest ważnym dokumentem" - a przecież faktura/rachunek wysłany mailem wcale nie jest dokumentem elektronicznym!

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolinka trzeba sprawdzać bo nie chcą udostępnić interfejsu SOAP webservices Nie zajeło by im to tak dużo czasu a każdy miał by prosty sposób żeby sprawdzić co się dzieje :) Taki wydawca jak ja mógł by sobie pobrać dane dla strony z prolinka i sprawdzić czy w pliku na serwerze znajdują się tylko linki za które dostaje pieniądze. Reklamodawcy mogli by pobrać adresy podstron na których wykupili linki i w prosty sposób (parsując daną podstronę) sprawdzić czy link tam jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności