Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a już myślałem, że jestem jedyny niezadowolony.. zgodnie z zapewnieniami Prolinku B)

edit

czy może mi ktoś odpowiedzieć, dlaczego trzeba wszystko w prolinku sprawdzać?

Z dnia na dzień uleciało mi 2,2 zeta, pomimo tego że zakupiłem 2 linki po 0,37! !!!!

Ej, posprawdzajcie dokładnie jak wygląda sprawa rozliczania się - dużo czasu nie zajmuje analiza konta.

A co do tego to już się przyzwyczaiłem ze każdego dni prolink kroi na jakieś 0.50 do 1.50 zł (przy około 1600 sprzedanych linków). Próbowałem z tym walczyć ale to było jak walenie głową w ścianę.

Prolink nie udostępnia żadnych statystyk sprzedaży i nalicza linki jak mu się podoba.

Ale jest prosta i szybka metoda sprawdzenia (szczególnie przy dużej ilości linków, gdy podliczanie ręczne jest niemożliwe), trzeba zaznaczyć i skopiować wyniki sprzedaży dla poszczególnych serwisów (poszczególne podstrony wyników doklejać jedno pod drugim zachowując formatowanie jakie jest z tabeli na stronie) i wkleić to w plik txt w notatniku, zapisać a następnie zaimportować do Excela z pliku tekstowego ( trzeba tylko zmienić zamienić automatycznie wszystkie pln na zł pliku txt żeby potem były pola walut). Importu to jako dane z tekstu, jako ogranicznik zaznaczmy tabulator i wszystko się ładnie ładuje do arkusza w kolumnach. Ustawiamy potem kolumnę płatności na waluta i pięknie nam się automatycznie podlicza cała sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Od pewnego czasu mam problem z systemem Prolink.

Dodałem moją stronę do serwisu i od tygodnia strona ma status: "Oczekuje na indeksacje".

Po za tym nie mogę wykonać poprawnej instalacji systemu.

Wykonuję instalację smarty. Kombinowałem juz z różnymi uprawnieniami do plików, ostatecznie zostawiłem 777.

Po sprawdzeniu instalacji wyskakuje: Błąd w osadzeniu linka tekstowego. Kod jaki dodaje do strony i każdej podstrony to:

{php}

include('./prolink.php');

prolink_getLinks();

{/php}

Pamięć cache na stronie wyłączona.

Co jeszcze może być nie tak ? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności