Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Szmat czasu usunąłem z Prolink wszystkie linki, które kiedykolwiek kupiłem - zakupionych 0. Od jakiegoś czasu Prolink mimo to pobiera ode mnie codziennie 1-2zł. Za co się pytam? Piszę, dzwonię - cisza. Dziękuję!

EDIT:

Dla uczciwości muszę sprostować. Na moim koncie domyślnie otwierał się jeden z projektów, na którym nie było zakupionych linków. Nie wiem dlaczego, ale Prolink nie pokazuje domyślnie wszystkich, a tylko jeden - dopóki dopóty tego nie zmienimy. Ze swojej strony sprostowuje swoją wypowiedź i oświadczam, że Prolink był z tej strony uczciwy, ale zamiast sprawdzić konto i odpowiedzieć, to sam musiałem do tego dojść. Tak to jest szanowny Prolinku, że czasami wystarczy więcej czasu poświęcić problemom klientów, aby nie szły w świat nieprawdziwe informacje.

120x20.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Też zleciłem 3 sierpnia. Niby mają 14 dni roboczych, ale nie wiem czy się wywiązują w terminie.

W regulaminie jest "14 dniowym terminem płatności" wiec nie są to dni robocze, wiec powinienes miec pieniadze do 17tego najpozniej. Nie wiem dlaczego maja takie problemy z wypłatami,w konkurencyjnym serwisie wypłata jest na drugi dzień jeśli nawet nie ten sam ....

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, boją się ale nie tylko algorytmu google (niby jak ma wykryć swle?) - głównym czynnikiem spadku sprzedaży linków związane są:

  • problemy z supportem,
  • długi czas oczekiwnia na rozwiązanie spraw,
  • problem z naliczaniem za linki, które np. nie działąja (prowizje) itd.

W Prolinku spadła diametralnie jakość obsługi klienta, na dodatek "towar" powoli przestaje być atrakcyjny w porównaniu do innych dostępnych metod..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności