Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ile się teraz średnio czeka na wypłatę?

Mam w historii:

Data Stan

11-08-2012 Wypłata zrealizowana

ale kasy na koncie jeszcze nie ma. Jako, że ma status zrealizowana to mam rozumieć, że już przelew puszczony ale mój bank jeszcze nie zaksięgował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ile się teraz średnio czeka na wypłatę?

Mam w historii:

Data Stan

11-08-2012 Wypłata zrealizowana

ale kasy na koncie jeszcze nie ma. Jako, że ma status zrealizowana to mam rozumieć, że już przelew puszczony ale mój bank jeszcze nie zaksięgował?

A od kiedy masz status wypłaty zrealizowanej?

Ja ostatnio miałem taką sytuację, że od momentu wypłaty zrealizowanej, minął tydzień a pieniędzy nie było. Dopiero po wiadomości do supportu wypłata została zrealizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Ja też właśnie czekaj już dłuższą chwilę! Skąd masz takie info?

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak, strony nawet jeśli spełniają wymagania serwisu nie są przyjmowanie, ponieważ nie podobają się moderatorowi... Nawet jeśli to nie są Spamy i zaplecza :)

Zapalony budowlaniec z zamiłowania, wykształcenia i zawodu. Właściciel portali:
Statyka.info - Strefa nauki dla studentów zawiera bazę projektów i poradników, która zawiera między innymi materiały opisujące takie schematy jak BELKA i RAMA.
ForumBud.pl - Polskie Forum Budowlane, wszystko od i dla budowlańców od dróg po domy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności