Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Usunąłem stronę z prolinka, bo się 'zepsuła' (problem z dnsami). Chciałem za dwa dni ponownie dodać - niestety to niemożliwe, bo -> "strona jest już w systemie" ... No ciekawe :D

Od tygodnia kontaktuję się z BOKiem, który nieskutecznie próbuje rozwiązać tę sytuację i od tygodnia BOK przekazuje sprawę sekcji technicznej, a strona nadal niedodana ("bo jest w systemie" :D )... Chyba po tej przeprowadzce, strasznie wydłużyły się Wam te korytarze Drogi Prolinku :)E: Problem został rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja też mam problemy w Prolinku. Dodałem kilka stron, otrzymały status OK, jednak w wyszukiwarce linków pojawia się jedynie strona główna, bez podstron, więc nie ma szans na jakąkolwiek sprzedaż. Czy też macie takie przypadki? W prolinku tłuaczą się najpierw że to wina stron, później niby próbują coś zrobić, ale od ponad tygodnia nic się nie zmieniło.

Dodatkowo teraz połączyli prolinka z advertorials i pojawił się bajzel. Usuwasz stronę z jednego systemu, to pojawia się w drugim ze statusem usunięta. Chcesz dodać stronę to już niby nie można, bo jest w systemie. Spore zamieszanie się zrobiło. Mam nadzieję, że szybko rozwiążą te bugi, to teraz będziemy mieli 2 niesprawne systemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś sprawdzone i pewne metody że prolink zadziała na każdym szablonie wordpress ? Ja walczę z takimi błędami pod różnymi szablonami... Fatal error: Call to undefined function prolink_getlinks() in PS. prolinka chce wrzucić w panelu bocznym..

<?php include_once('prolink.php'); ?><?php prolink_getLinks(); ?> w sidbarze, mi działa zawsze

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadła znacząco ilość wykupywanych linków (szacuję spadek tak na z 80%), ale też mam wrażenie że obsluga robi sobie z tego wielkie nic i dali sobie luz po osiągnięciu jakiejś tam pozycji. Nie dosyć, że wcześniej ani nie sprawdzali linków, ani zero żadnej konkretnej informacji co do przyczyny błędnego działania systemu od nich nie można było wydobyć. Kasują za prowizję i resztę mieli gdzieś. Głupota, sporo stracą na własne żądanie, za chwilę będzie tam sprzedaż na poziomie z linkolo ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jeszcze nie działa ..

Chyba jednak działa, dodali tam automatycznie moje blogi i już mam 4 chętnych na artykuł, tylko problem jest jeden. Koszt zamieszczenia artykułu to 25 zł, podczas gdy ja na tym blogu biorę za taki art 200 zł. Nie wiem, gdzie zarządza się cenami. Napisałam w tej sprawie do supportu, ale oczywiście tu również mnie olali ;)

Ostatnio piszę o finansach na obcasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasują za prowizję i resztę mieli gdzieś. Głupota, sporo stracą na własne żądanie, za chwilę będzie tam sprzedaż na poziomie z linkolo ;/

Z linków mają prowizje i z tego firma się utrzymuje, albo przynajmniej próbuje. Błędy zatem prędzej czy później naprawią. Tylko skąd taka mała sprzedaż ostatnio? Zastanawiam się czy to nie dlatego, że przestali dawać darmową kasę za założenie konta. Nie ma zatem chętnych na płacenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekał na wypłatę około 20 dni od wysłania rachunku mailem.

Wysłałem ten sam rachunek listem to pieniądze były w ciągu 2 dni :)

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności