Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie tez rozbierznosci. Co najlepsze, mimo coraz wiekszej liczby sprzedanych linkow zarabiam caly czas praktycznie tyle samo...

Dokladnie o to mi chodzi. Chociaz w przypadku mojej strony hobbystycznej to niewielkie sumy to roznica wynosi jakies 50-70 gr/dziennie.

Pewien czas temu był duży spadek dla osób fizycznych, bo wymyślili, żeby zabierać 23% ...

Te 23% to pobieraja przy zadaniu wyplaty. Ze 100 zl dostaje tylko 81,3 zł. A tu chodzi o problem dziennego naliczania za linki, kwoty sa zanizone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbieżności wynikają ze sposobu naliczania i wyrównywania kwot, prolink już to kiedyś tłumaczył.

Oczywiscie, ze tlumaczyl, ale te rozbieznosci wedlug mnie sa zbyt duze. Jesli zyski z systemu nie pokrywaja im kosztow to niech przynajmniej jasno powiedza, ze od tego, a tego dnia podnosimy prowizje i tyle. Przynajmniej bedziemy wiedziec na czym stoimy, a nie ciagle niedomowienia i przemilczanie pewnych spraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Na wszystkie maile są wysyłane odpowiedzi. Zatem prosimy o śmiały kontakt.

Zawsze też możecie zadzwonić i porozmawiać z nami! :)

Zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem, który za chwilę będzie rewolucją na rynku - Advertorials.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Prolink

Zapraszamy do zapoznania się z nowym produktem, który za chwilę będzie rewolucją na rynku - Advertorials.pl

Czyli tą rewolucją ogłoszoną w temacie Prolinka jest nowy projekt?

Chyba wszyscy spodziewali się i oczekiwali, że zabierzecie się do poprawy funkcjonalności prolinka, bo jest kilka ważnych zagadnień, które oczekiwaliśmy że będą zrobione.

Główna kwestia, której ja i inni użytkownicy doświadczają to po dodaniu strony do systemu w wyszukiwarce linków pokazuje się tylko strona główna bez żadnych podstron, czyli nie można sprzedawać w serwisie linków. Czy ta sprawa zostanie w końcu rozwiązana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności