Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety prolink kroi regularnie z dziennych zysków, u mnie w zależności od dnia jest to od kilku do kilkunastu zł rozbieżności. Widzę że prolnk zrobił sobie z tego dodatkowe źródło dochodu. Prolink nie udostępnia statystyk sprzedaży, ale jest sposób żeby ściągnąć do exela cała sprzedaż nawet gdy się ma bardzo dużo linków ( 1000 czy 2000). Zainteresowanych proszę widomość na priv to odeśle info jak to zrobić.

A sprzdaż linków ostanio spadła dramatycznie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Prawda, ciekawy projekt, ale już teraz macie mało czasu na dwa pozostałe, a co będzie, jak rozkręcicie ten trzeci? Lepiej jest mieć jeden dobrze prowadzony projekt, niż trzy nie do końca zadbane...

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna kwestia, której ja i inni użytkownicy doświadczają to po dodaniu strony do systemu w wyszukiwarce linków pokazuje się tylko strona główna bez żadnych podstron, czyli nie można sprzedawać w serwisie linków. Czy ta sprawa zostanie w końcu rozwiązana?

O co chodzi dokładnie bo nie ukrywam, że miałem przerwę z 3 miesiące od prolinka i ostatnio myślałem żeby zrobić kilka stron specjalnie pod ten system. Aczkolwiek, teraz nie wiem czy warto tracić czas skoro nic na tym nie zarobię bo mają jakieś błędy.

admin.banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główna kwestia, której ja i inni użytkownicy doświadczają to po dodaniu strony do systemu w wyszukiwarce linków pokazuje się tylko strona główna bez żadnych podstron, czyli nie można sprzedawać w serwisie linków. Czy ta sprawa zostanie w końcu rozwiązana?

O co chodzi dokładnie bo nie ukrywam, że miałem przerwę z 3 miesiące od prolinka i ostatnio myślałem żeby zrobić kilka stron specjalnie pod ten system. Aczkolwiek, teraz nie wiem czy warto tracić czas skoro nic na tym nie zarobię bo mają jakieś błędy.

Chodzi o to, że dodałem ostatnio do systemu 3 nowe strony. W moim panelu po kilku godzinach pojawiły się wszystkie podstrony, jest PR, jest ilość linków wychodzących, czyli jest ok. Po kilku dniach sprawdziłem w wyszukiwarce linków czy te strony z podstronami się tam pojawiły. Pojawiły się - ale jedynie strony główne, nie ma żadnej podstrony, więc kupujący nie mogą kupować na tych stronach linków i od miesiąca nie został zakupiony żaden link. Jeszcze ze 2 miesiące temu wszystko było w porządku.

Napisałem do supportu to tłumaczą się, że zapewne jest to wina moich stron że robot ma jakieś problemy, tylko przecież robot już zeskanował wszystkie podstrony i praktycznie co do jednej widzę je w swoim panelu, a dodatkowo wcześniej z podobnymi stronami nie było żadnego problemu. Kolejne tłumaczenie to że trzeba jeszcze raz przeindeksować stronę. Zrobiłem to dla jednej strony i dalej nic.

Pytałem znajomego to on założył sobie kilka dni temu konto, dodał stronę i ma ten sam problem, więc mam potwierdzenie, że nie tylko u mnie występuje ten problem. A więc wynika z tego, że dla ostatnio dodanych stron w wyszukiwarce linków dla kupujących nie wyświetla się cały serwis a jedynie strona główna a to wyklucza jakąkolwiek sprzedaż.

Mam nadzieję, że Prolink wreszcie rozwiąże ten problem bo do czasu tego błędu byłem z systemu bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam problem z brakiem podstron w wyszukiwarce, więc widać problem jest globalny, a oni wciskają ściemy typu "Pańskie strony mają za dużo podstron", "robot ma problem z Pańskimi stronami", czy "proszę przeindeksować strony".

Prolink zabierzcie się za poprawę tego systemu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dobrze to sprawdzacie? Bo ja widzę, że to wyszukuje po określonych frazach. Testowałem swoją stronę i np. mamy stronę www.unikalnanazwa.pl to po wpisaniu unikalnanazwa znajduje mi tylko stronę główną. Teraz biorę jakiś artykuł gdzie znajduje się unikalne słowo np. nazwa firmy Oczkomoczko i wpisuję ją w wyszukiwarkę to znajduje tylko moją stronę i linki do kupienia na podstronach gdzie występuje słowo Oczkomoczko.

Poszukajcie w swoich artykułach unikalnych słów i powinno wam znaleźć podstrony bo coś czuję, że źle to sprawdzacie. No, a jeśli się mylę to serio kiepska sprawa bo bym musiał stawiać na adsense, a tutaj nie mam pewności czy wypłacą...

admin.banner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na pewno dobrze sprawdzam, bo unikalną nazwę mam na wszystkich podstronach, jestem już w prolinku bardzo długo więc nie mam problemu z lokalizacją moich stron/podstron w wyszukiwarce.

Teraz jestem już pewien, że ten zabieg niewyświetlania podstron w wyszukiwarce dla nowododanych stron nie jest przypadkiem, czy błędem a celowych zagraniem ze strony prolinka. Jak widać prolink nie próbuje nic wyjaśniać, co tym bardziej potwierdza moje przekonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłby to błąd to chyba tez by im zależało żeby go jak najszybciej naprawić, bo w ten sposób też tracą zyski z nowych stron. Miesiąc temu wszystko było w porządku, a nic się przez ten okres nie zmieniło, więc można najwyżej wgrać kopię wcześniejszych plików. A jak nie mają czasu, to niech się nie zajmują kilkoma projektami na raz bo widać jakie są tego efekty, nic nie jest do końca sprawne.

Sami nic na to nie poradzimy, wskazaliśmy co jest grane, teraz trzeba czekać na ich łaskę aż raczą się odezwać i doprowadzić system do używalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

nie ma żadnego błędu w kwestii wyszukiwarki podstron.

Tak jak napisał SIK - wyszukiwarka działa wg. określonych fraz.

Jeśli frazy nie ma na danej podstronie - podstrona się nie wyświetli w wynikach wyszukiwania w ProLink ani nie zostanie dodana do kolejki zakupu linków.

Serdecznie pozdrawiamy i przypominamy, że to forum nie jest oficjalnym kanałem komunikacji. Jeśli chcecie mieć szybkie info - dzwońcie do nas lub piszcie na BOK.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędu w kwestii wyszukiwarki podstron nie ma, ale tylko dla tych serwisów, które się w tej wyszukiwarce znajdują, natomiast jest błąd polegający na tym, że nowododane strony a dokładnie ich podstrony w tej wyszukiwarce się nie pojawiają. Pojawia się jedynie strona główna.

3 moje strony dodane w ostatnim miesiącu i ani jeden sprzedany link, bo w wyszukiwarce są tylko strony główne. Dla stron na tym samym skrypcie dodanych przed miesiącem wszystkie podstrony znajdują się w wyszukiwarce i na każdej kupionych jest +100 linków.

Może i forum nie jest miejscem do kontaktu, jednak kontakt emailowy nie jest w stanie w tej kwestii nic poradziić, więc forum jest miejscem uwidocznienia błędów przez większą ilość osób i wywarcie większego wpływu na ich eliminację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - wszystko się potwierdza i w moim przypadku.

I nie ma mowy o tym, że np. moja strona czy skrypt jest błędny czy coś blokuje, bo strona, z której wyświetleniem podstron w wyszukiwarce Prolinka jest problem, 1 mc temu była w prolinku i miała +100 zakupionych linków.

A co do korespondencji z Prolinka to stwierdzili, że .. nie potrafią mi pomóc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, Bestek

podeślijcie proszę adresy serwisów na PW.

Rozważamy opcję umieszczania linków na podstronach, które nie zawierają słów kluczowych - jednak serwis musi być globalnie związany z tematem reklamodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy my naprawdę piszemy tak niezrozumiale w czym jest problem czy Wy udajecie, że tego nie rozumiecie.

Ja nie potrzebuję opcji aby ktoś kupował linki na moich podstronach na których nie znalazł swojego słowa kluczowego, ale że jak znalazł to żeby moja podstrona pokazywała się w wyszukiwarce, a teraz wpisując różne frazy które znajdują się na moich podstronach żadna z nich nie jest wyświetlana. W wyszukiwarce znajduje się tylko strona główna.

Sprawa zgłoszona na emaila kilkanascie dni temu, i odpowiedź którą otrzymałem 9 dni temu:

Prosiłbym o cierpliwość niebawem powinny pojawić się również inne podstrony. Im więcej posiada Pan podstron w swoim serwisie tym większy problem może mieć nasz robot odpowiadający za indeksację strony.

Niestety czekanie nic nie pomaga, podstron jak nie było tak nie ma, a wypowiedź, że im więcej stron posiadam tym robot ma większy problem jest raczej dziwna, bo u mnie w panelu wydawcy wszystkie 4735 podstrony są wylistowane, a mimo to ani jedna nie znajduje się w wyszukiwarce.

Stronę przesłałem na PW, tylko czy to coś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności