Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jednak całkowicie rezygnuję z tego systemu...

Zmieniłem domenę, więc zgodnie z informacją od BOKu, chciałem usunąć obecną domenę i dodać nową. Żeby usunąć domenę musiałem pozbyć się obecnych linków więc przy prawie wszystkich linkach zaznaczyłem odmowę. Teraz okazało się, że przy rezygnacji z linków (ok. 50) straciłem również zarobione pieniądze (ok. 20 zł). Co ciekawe, nie mogę zrezygnować z reszty linków ponieważ mam za mało środków na koncie...

Wypadałoby chociaż uprzedzić, że rezygnując z linka tracę również całą zarobioną kwotę...

Dodatkowo jakiś tydzień temu wysłałem na maila rachunek do wypłaty, do dzisiaj nie dostałem żadnej odpowiedzi a teraz pewnie będę miał problemy żeby ją zrealizować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne cuda dzieją się na nowym rewolucyjnym advertolials - cofnięto mi zarobek z artykułu bo niby artykuł jest niezaindeksowany, tym czasem jest on zaindeksowany od dawna, zgłaszałem to wielokrotnie do BOK-u, ale oczywiście tam nic mi nie pomogli, po prostu jedna wielka kpina z klientów...

SBart.pl - dziennikarstwo obywatelskie i artykuły SEO oraz katalog stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne cuda dzieją się na nowym rewolucyjnym advertolials - cofnięto mi zarobek z artykułu bo niby artykuł jest niezaindeksowany, tym czasem jest on zaindeksowany od dawna, zgłaszałem to wielokrotnie do BOK-u, ale oczywiście tam nic mi nie pomogli, po prostu jedna wielka kpina z klientów...

Obserwuję wątek z zaciekawieniem i ciekaw jestem jak to się dalej rozwinie...

Jednak całkowicie rezygnuję z tego systemu...

Teraz okazało się, że przy rezygnacji z linków (ok. 50) straciłem również zarobione pieniądze (ok. 20 zł). Co ciekawe, nie mogę zrezygnować z reszty linków ponieważ mam za mało środków na koncie...

Ooo, a to ciekawe - przecież oni naliczają zarobek za sprzedane L codziennie, więc teoretycznie skoro się rezygnuje to nie powinno się tracić nic, no może poza tym jednym dniem. Ty piszesz o CAŁEJ zarobionej kwocie przez cały okres czy te 20 zł to za 1 dzień zarobek był?

Dziwne dość

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Ooo, a to ciekawe - przecież oni naliczają zarobek za sprzedane L codziennie, więc teoretycznie skoro się rezygnuje to nie powinno się tracić nic, no może poza tym jednym dniem. Ty piszesz o CAŁEJ zarobionej kwocie przez cały okres czy te 20 zł to za 1 dzień zarobek był?<br />Dziwne dość<br />
Z moich obserwacji wynika, że jak się usuwa serwis to zabierają za niego całą kasę zarobioną od ostatniej wypłaty, co jest chore. Ale faktem jest, że zabierają, bo jak usuwałem to i mi zniknęło trochę grosza, ale już nie pisałem do nich, bo szkoda czasu, może będą mieć na pensje dla boku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestek,

Sprawdzamy Twój case i postaramy się pomóc ASAP.

Nowy26,

Stała emisja linków jest podstawą współpracy w naszym produkcie. Jeśli zrywasz współpracę z Reklamodawcą - niestety musisz ponieść konsekwencje w postaci prowizji.

Sbart,

Nie chodzi o indeksację artykułu tylko linka reklamodawcy w artykule. Jeśli to był stary, zaindeksowany artykuł - w którym pojawił się link - mogła nastąpić taka sytuacja (że nie nastąpiła ponowna reindekascja przez Google). Napisz na PW z kim się kontaktowałeś. Postaramy się pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, a to ciekawe - przecież oni naliczają zarobek za sprzedane L codziennie, więc teoretycznie skoro się rezygnuje to nie powinno się tracić nic, no może poza tym jednym dniem. Ty piszesz o CAŁEJ zarobionej kwocie przez cały okres czy te 20 zł to za 1 dzień zarobek był?

Dziwne dość

Cały okres, wszystko co się uzbierało przez kilkanaście dni.

Stała emisja linków jest podstawą współpracy w naszym produkcie.

Ale ja chciałem dalej współpracować, jedynie domenę zmieniłem...

Jeśli zrywasz współpracę z Reklamodawcą - niestety musisz ponieść konsekwencje w postaci prowizji.

Prowizji? Przecież to cała wypłata...

Poza tym wypadałoby poinformować, że kasując linki tracę całą zarobioną kwotę...

Tak w ogóle, jak mam usunąć starą domenę jeśli "mam za mało środków na koncie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkam, nie wiem ile czasu minęło, nie sprawdzałem ale faktem jest, że kasując link tracę całą kwotę, nie tylko cenę za jeden dzień. Co nie jest zbyt uczciwe...

Swoją drogą, domeny usunąć nie mogę a jest już ustawione przekierowanie na nową domenę, czyli na poprzedniej linki się już nie wyświetlają. A skoro się nie wyświetlają to kasy i tak bym nie dostał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności