Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A nie możecie wypłacić przed rezygnacją? :) Ja zrezygnowałem i zabrali mi tylko tyle, ile powinni. "Starsze" zarobki pozostały nienaruszone.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opisze swoje doswiadczenia z tym systemem...

Pierwsza wyplate udalo mi sie uzyskac po malych "przepychankach", poniewaz Pani z BOKu stwierdzila, ze czesc linkow sie nie wyswietla. Sprawdzilem dokladnie czy kod jest wstawiony na te podstrony - byl. To tez napisalem do supportu, ze wina lezy po ich stronie.

22.09.2012 zlecilem druga wyplate srodkow, ktore zarobilem. Po kilku dniach dostalem wiadomosc, ze linki w obrebie mojego serwisu sie nie wyswietlaja.

Po wymianie kilku maili udalo mi sie skontaktowac z "technikiem", ktoremu zasugerowalem, ze wina moze lezec w tym, ze oficjalnie sprzedanych mam ~400linkow, a w paczce z linkami jest ich tylko ~230. W odpowiedzi dostalem :

Dziękuję za informację. Pańskie uwagi przekażę administratorowi.

Odnośnie wszystkich podstron, które nie emitują linków w sposób

poprawnych to prosiłbym o ukrycie ich widoczności.

Pracujemy, nad rozwiązaniem, które usprawni ten proces.

Po wymianie kilku maili, o tym ze chcialbym swoje pieniadze dostalem wiadomosc :

Na niektórych podstronach witryny linki się nie wyświetlają. Proszę o poprawienie błędu, abyśmy mogli dokonać wypłaty.

Wiec wyglada na to, ze pieniedzy nie dostane mimo, ze wina lezy po ich stronie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile u was średnio trwa przyjęcie nowej strony do systemu? Bo u mnie strona już wisi chyba miesiąc...

Jak nie zmienił się Tobie status na OK w ciągu kilku dni to strona nie zostanie przyjęta.

Teraz i tak nie ma sensu dodawać stron do Prolinka, bo dla nowych stron zablokowali w wyszukiwarce linków dla kupujących wyświetlanie podstron dla serwisów, widnieje tylko strona główna, więc jak przyjmą Ci stronę to i tak nie sprzedaż żadnego linka.

Szkoda, że Prolink nie ogłosił tego oficjlnie, tylko cały czas znajduje na to jakies wymówki i tłumaczy się, że to nie ich wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Teraz i tak nie ma sensu dodawać stron do Prolinka, bo dla nowych stron zablokowali w wyszukiwarce linków dla kupujących wyświetlanie podstron dla serwisów, widnieje tylko strona główna, więc jak przyjmą Ci stronę to i tak nie sprzedaż żadnego linka.<br />
Dokładnie, aż nóż się w kieszeni otwiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskit, Bestek,

Nie zablokowaliśmy możliwości wyświetlania podstron serwisów w wyszukiwarce.

Problem związany z wyświetlaniem tylko strony głównej, najczęściej może mieć miejsce, przy świeżo zaindeksowanych podstronach przez PL (bez treści i PR nan - niezaindeksowane przez Google).

Sytuacja może wystąpić również wtedy, gdy stosunek tekstu do kodu witryny jest mniejszy niż 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie żadna z tych przyczyn nie występuje, a i tak w wyszukiwarce nie ma podstron. I na bank wszystko jest ze stroną dobrze, bo miesiąc temu była w prolinku i wszystko było ok, potem usunąłem ją i za tydzień ponownie dodałem, a wy lecicie sobie w kulki i piszecie, że jesteście bezradni. No tak, fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności