Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Strony wiszą w akceptacji już od tygodnia, jedna z nich nie może zostać dodana. Zerowy kontakt, więc może napisanie tutaj coś pomoże...

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bold możesz się spodziewać informacji, że strony nie spełniają wymagań systemu. Też tak miałem, przez kilka dni status " Oczekuje na akceptację administratora". W Prolinku nie ma czegoś takiego jak status "odrzucona", który moim zdaniem już dawno powinien zostać wprowadzony.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bart. dzień się jeszcze nieskończył więc status ten może się jeszcze zmienić :) A tak na poważnie to mi wszystkie przelewy przychdziły w terminie - choć te 14 dni liczyłem od momentu otrzymania potwierdzenia, że faktura dotarła i została przekazana do księgowości.

Ja mam trochę inny problem, który najlepiej zobrazuje załączony obrazek:

j10ak1.jpg

Mimo, że sam dliczyłem się 100 (a niesprawdzałem wszystkich) podstron z PR = i większym 0, to w systemie mam ich aktywnych tylko 31. Liczba ta od jakiegoś czasu systematycznie spada, jeszcze w tamtym tygodniu aktywnych podstron było ponad 40. Ponowna indeksacja niepomogła.

Ciekawostką jest, że gdy dodaję nową stronę to po indeksacji wszystkie podstrony są aktywne mimo, że większość z nich ma PR n/a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dwie sprawy:

1. do tej pory brak statusu "Odrzucona" przez co niewiadomo czy strona została sprawdzona przez moderatora.

2. gdy już dowiemy się, że strona niespełnia wymagań i ją usuniemy, przy próbie ponownego dodania wyskoczy nam komunikat z informacją, że taka strona w systemie już isnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />choć te 14 dni liczyłem od momentu otrzymania potwierdzenia, że faktura dotarła i została przekazana do księgowości.<br />
Odbyło się to tego samego dnia, co wysłałem.
<br />Wg polskiego prawa jest chyba 7 dni na zapłatę i nadal będzie "w terminie" i "gotówką".<br />
7 dni minęło 7 dni temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart, 7 dni od daty zapłaty, a nie daty sprzedaży/wystawienia/wysłania rachunku.

Czyli w Prolinku 21 dni od daty sprzedaży.

W normalnych firmach często jest 30 dniowy termin płatności, przy czym kolejne 7 dni jest traktowane jako "w terminie". Czyli 37 dni od daty sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności