Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam takie wrażenie, że po uruchomieniu Advertorials, trudniej jest dodać stronę do Prolinka. Zgłaszałem ostatnio trzy małe blogi(30-60 wpisów) z PR odpowiednio 1,1,3, backlinków według opensiteexplorer.org też miały wystarczająco. Blogi jak się okazało nie został zaakceptowane bo według moderatora są mało jakościowe.

Jeszcze miesiąc, dwa temu bez problemu by przeszły - zgłaszałem wtedy dużo gorsze strony i bez problemu były akceptowane.

Skoro strona po dodaniu do Prolinka trafia też na Advertorials to chyba należy zacząć sugerować się wymaganiami stawianymi przez ten drugi system no chyba, że tylko ja mam ostatnio problemy z dodaniem nowych stron.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz napisać do BOK, na pewno dostaniesz odpowiedź. Jeśli strona wisi dłużej niż trzy dni ze statusem "Oczekuje na akceptację administratora" możesz się spodziewać, że została odrzucona.

Teraz mały pozytyw: roboty Prolinka od jakiegoś czasu pracują sprawniej :) chodzi mi o to, że Prolink indeksuje prawie wszystkie podstrony a nie jak miało to miejsce jeszcze kilka miesięcy temu, gdzie dla strony z site powyżej 200 Prolink indeksował niewiele ponad 100 podstron.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie działa sprawniej. Sprawdziłem kilka stron i oto wyniki.

Strona z site ponad 1000 w Prolinku aktywnych podstron 2. Strona z site 6000 w Prolink ma 248. W małym blogu z site 54 Prolink widzi 2.

No i wielu stron nie widać w ogóle w wyszukiwarce nawet gdy wpiszę ich id.

Przez te błędy sprzedaje może ze 3 linki w tygodniu, a bywa że żadnego.

Żadnej sprawy nie da się z nimi załatwić więc przestałem próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sprawniejszym indeksowaniem, miałem na myśli nowo dodane strony. Jeśli chodzi o strony wcześniej dodane to jest dokładnie jak piszesz.

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was idzie sprzedaż? U mnie od dwóch tygodni nic. Teraz się zorientowałem dlaczego, prolink zaczął nie umieszczać w swojej wyszukiwarce 'niektórych' podstron:

1. Niezaindeksowane podstrony: 395. Aktywne podstrony w ProLink: 2.

2. Niezaindeksowane podstrony: 144. Aktywne podstrony w ProLink: 11.

3. Niezaindeksowane podstrony: 784. Aktywne podstrony w ProLink: 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prolink, ja mam pytanie - czy jest dla Was aż takim dużym problemem, aby dorobić wreszcie informację typu: strona odrzucona lub coś podobnego? Dorabiacie advertolisy, a takiej pierdoły od lat nie możecie zrobić?

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam linki prolinka na swoich stronach i poprosili mnie zebym zmienil kodowanie bo w linkach nie ma polskich znaków.

Jak to zrobić? W tresci strony sa prawidlowe linki. www.kontabankowe.biz.pl podstrony np konta oszczędnościowe po lewej stronie na samym dole. Strona w php

www.domenyinternetowe.com
www.konta.in

www.wezchwilowkeonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba muszę wszystkich zmartwić ... obecna dostępna selekcja stron do wpisu pod niektórymi hasłami jest przerażająco minimala.. wszystko wskazuje na to, że albo Prolink ma poważny problem, albo duża ilość osób postanowiła przenieść swoje serwisy do konkrencji. Teraz zadaję sobie sam pytanie, czy warto dalej współpracować ... mimo wszystko mam nadzieję, że programiści Prolinka uporają się z problemi, a osoba, która jest odpowiedzialna za piar na PiO weźmie się w końcu do roboty i pogoni kolegów zamiast owijać makaron koło uszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) albo Prolink ma poważny problem, albo duża ilość osób postanowiła przenieść swoje serwisy do konkrencji (...)

W sensie gdzie przenieść, do Seopilota ?? To brzmi jak czarny humor, to co się dzieje na wątku Seopilot to masakra jakaś - ten projekt nie podniesie się przy takim, zasłużenie kiepskim PR. Wg mnie Prolink i Linkolo trzymają jakiś tam poziom, zarobki są. Jak dasz mi namiary na coś innego, równie zarobkowego - podziękuję oficjalnie na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś święto lasu, sprzedało się aż 28 linków różnych reklamodawców na rożnych stronach przeważnie "starych w prolinku". Hm... może coś wkońcu się ruszyło po tym wielomiesięcznym zastoju bo od około tygodnia szlo jakby lepiej ze sprzedażą, w końcu liczba emitowanych linków idzie stabilnie do góry. ALE DZIŚ TO POSZŁO OSTRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności