Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W moim przypadku prawdopodobny powód okazał się prosty - pogrzebałem w logach i sprawdziłem skrypt, którego używam do blokowania natrętnych botów. Okazało się, że bota prolinka przyblokował - widocznie musi mega szybko skakać po stronach, dużo szybciej niż nawet nerwowy internauta ;) i dlatego został zablokowany. Dodałem go do wykluczeń i poprosiłem o zapuszczenie go na wypas znów do siebie, zobaczymy czy tego dotyczył problem.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że następuje to po dodaniu serwisu - później pewnie tylko sprawdza czy linki się wyświetlają. Tak czy inaczej wiszę na indeksacji i muszę czekać bo w trakcie nie da się usunąć serwisu i dodać ponownie by sprawnie to załatwić.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w moim przypadku dalej jest problem - bot był, strona niby zaindeksowana, moderacja zatwierdzona, testowy link chodzi, a panel podstron pusty, w zarządzanie cen nie da się wejść... Skończyły mi się pomysły.

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że problem rozwiązany. Moje sugestie:

- w wyszukiwarce linków przydatna byłaby możliwość sortowania po danej kolumnie (kliknięcie np w kolumnę Cena sortowałoby po niej wyniki)

- również w wyszukiwarce, w szczegółach danego wyniku widoczna liczba linków obecnie wychodzących z danej podstrony

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

domeny zostały przeindeksowane. Wszystko powinno być w normie.

Rainmaster,

Liczba linków wychodzących jest zliczana. Niedługo wyświetlimy ją w wynikach wyszukiwania wraz z back-linkami. Ta funkcjonalność jest w trakcie.

Elliot,

a jaki jest dokładnie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności