Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oszusci złodzieje krętacze... ludzie ogarnijcie się, nie pierwszy raz Prolink nie naliczył zarobków w czasie - zawsze pozniej wracały te zarobki więc po cholere ta panika

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszusci złodzieje krętacze... ludzie ogarnijcie się, nie pierwszy raz Prolink nie naliczył zarobków w czasie - zawsze pozniej wracały te zarobki więc po cholere ta panika

Zawsze wracały, bo zawsze ludzie się upomnieli. Jakby tak nikt nie zwrócił na to uwagi, to nie ma gwarancji, że otrzymaliby pieniądze za nienaliczony dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna większość tu widzę ma paranoje (z tych lamentujących), system mają mało wydolny to i problemy się czasem pojawiają.

Johnymnemo Ty tak serio? Myślisz że to pani Krysia z sekretariatu klepie każdemu zaległe zarobki i jak się nie upomnisz to skrypt tego nie wyrówna?

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnymnemo Ty tak serio? Myślisz że to pani Krysia z sekretariatu klepie każdemu zaległe zarobki i jak się nie upomnisz to skrypt tego nie wyrówna?

Każdemu z osobna nie, tylko ogółowi. Ale jakby nikt nie zgłosił, to by sami nawet nie wiedzieli. Celowo bądź przypadkowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnymnemo Ty tak serio? Myślisz że to pani Krysia z sekretariatu klepie każdemu zaległe zarobki i jak się nie upomnisz to skrypt tego nie wyrówna?

Skrypt nie myśli samodzielnie i jego zadaniem nie jest wyrównywanie zaległych zarobków. Skoro coś poszło nie tak i zarobki nie zostały prawidłowo naliczone, trzeba je dodać ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu w którym naliczyli środki za zaległy dzień pobrali mi jednocześnie należną opłatę za zakupione linki. Chyba coś nie do końca naprawili bo nastepnego dnia znów mi tą opłate pobrano. Napisałem do supportu i po kilkunastu godzinach w panelu wyzerowali mi wydaną kwotę. Niestety pieniądze do konta nie powróciły a support milczy.

Robie regularnie screeny swojego konta w prolinku i polecam wam robić tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka od PROLINKA od wczoraj podwyższenie prowizji za sprzedane linki i to spore 10% od wartości linka - poszła tez graniczna cena najtańszego linka w górę z 68gr do 74gr a ceny pozostałych linków bez zmian więc nie ma jak tej podwyżki sobie zrekompensować - czyli znowu mniej kasy dla mnie a PROLINK więcej dla siebie. Rozumiem że inflacja itd. ALE NIECH PROLINK PODWYŻSZY CENY GRANICZNE LINKÓW jak prowizja idzie w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności