Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Instalacja w WP ładnie opisana, ale obejmuje tylko standardowe przypadki. Ja akurat chcę emitowac linki w ramach istniejącego widgetu, aby nie odcinały się od układu graficznego strony. Po użyciu skryptu w pliku functions.php w ramach używanej skórki WP skrypt nie jest w stanie odczytać potrzebnych plików - problem jest ze ścieżkami.

Sugeruję włączanie (include) i odczytywanie (file_get_contents) plików w ten sposób: dirname(__FILE__) . '/prolink_xxx.php';

Druga sprawa - na jednej z moich stron link testowy nie jest w ogóle wyświetlany, choć pojawił się w pliku prolink_cyferki.php. Tutaj problem jest następujący: w funkcji prolink_getLink() funkcja prolink_getHash() zwraca pewien hash, zaś w tablicy $arrLinks indeks jest zupełnie inny (inny hash). Czym może to być spowodowane?

Profesjonalne moduły dla Prestashop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Elliot: ja to zainstalowałem na SMF i działa ale teraz już nie pamiętam co i jak :(

Sprawdź tak:

/smf/Themes/twój_theme/index.template.php

szukas zmiejsca gdzie chcesz wstawić i ładujesz:

include_once($_SERVER['DOCUMENT_ROOT'] . '/prolink.php'); (pliki są w kat. głównym)

a linki wyświetlasz prolink_getLinks();

Tylko uważaj gdzie to ładujesz bo SMF ma beznadziejny system tych szablonów, wyświetla ogromne bloki przez echo ''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

dzięki za info. Sprawdzamy, będę informował na bieżąco.

Dzisiaj wprowadziliśmy liczbę linków przychodzących w wynikach wyszukiwania. Oznaczone jako "BL".

Niedługo możliwość usuwania wybranych podstron oraz inne przydatne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dotyczące bonusa 100 zł

wysłałem zapytanie, otrzymałem odpowiedź, że bonus zostaje naliczony dla serwisów, w których działa link testowy i zapytanie czy linki testowe są emitowane w moim serwisie?

Otóż od początku marca są emitowane linki tekstowe w moim serwisie i taką odpowiedź udzieliłem Prolink, ale minęły 4 dni i cisza, bonusa brak odpowiedzi również nie otrzymałem :)

Jak to jest :) Informujecie klientów, że otrzymają bonus jeżeli dodadzą serwis z PR min 3 a później trzeba się upominać ;) Ciekawe jak będzie z wypłata zgromadzonych środków...

Poznaj i zrozum ten biznes... Dołącz nie czekaj aż doskonała okazja Cię ominie!

BO468x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nafri,

bonus naliczony. Jeśli śledzisz wątek to dobrze wiesz, że bonusy są okresowo przydzielane użytkownikom. W tej chwili jesteśmy w trakcie podpisywania umowy z jednym z większych polskich banków dot. promocji dla serwisów w Prolink. Więcej informacji już wkrótce :)

Tymczasem, Michał - namierzyliśmy już problem związany z wygasaniem linków. Dzisiaj / jutro będzie fix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nazbierała mi sie ladna kwotka na koncie.SUPER poco mi allegro jak mam wsio na 1 panelu.

zgłosiłem wyplate poszla do zakceptowania czekam 2 tygodnie

i nic :aniolek: wiec pytam support kiedy kasa

a oni na to że prosza o wystawienie faktury :)

kolejny email o braku mozliwosci wystawienia faktury niestety pozostal bez echa

czy to zostanie jakos rozwiazane? bo nie wiedzialem ze to system tylko osób prowadzacych działalnosc gosodarcza

edit:

no tak teraz juz wiem ze zgodnie z regulaminem par. 6 pkt 18, 19:

Wynagrodzenie wypłacane będzie Wydawcy po każdorazowym zgłoszeniu Wydawcy przy zgromadzeniu co najmniej 20 złotych na koncie Wydawcy.

Z zastrzeżeniem postanowienia punktu poprzedzającego, nie później niż 7 dnia następnego miesiąca, następującego po miesiącu, za który Wydawcy należne jest wynagrodzenie z tytułu współpracy

wiec poprostu pozostaje czekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viatorek,

jutro z rana sprawdzę jak to wygląda w księgowości. Postaram się by przelew poszedł również jutro.

Nie jest to giełda tylko dla osób z działalnością gospodarczą :aniolek:

niezmiernie sie ciesze.

nie wiem czy zauważyliscie ten mały bug ale w waszym systemie nie ma pola w formularzu wyplaty na

numer konta osoby zlecajacej WYPŁATE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viatorek,

nie jest to bug. Jak zapewne zauważyłeś w regulaminie, wydawca prowadzący działalność powinien wystawić fakturę. Wydawca nie prowadzący działalności powinien wystawić rachunek i przesłać do nas. Informacje do przelewu znajdują się w dokumencie zatem przetwarzanie np. Twojego nr konta nie jest nam w tej chwili potrzebne wewnątrz samej giełdy.

Bybek,

zajmujemy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności