Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Domator,

przy statusie OK link musi się wyświetlać. Robot jednak sprawdza jego wyświetlenie po ok. 24 godzinach.

Więc jeśli kupujesz link, przechodzi w stan OK, może przebywać w tym stanie nie emitując się maksymalnie przez 24h. Następnie jeśli się nie emituje - przechodzi w stan "sleep".

Veal,

Dzięki za zauważenie tych jpg'ów. Naprawiamy.

Przy linkach ze statusem sleep - jest to wina nieprawidłowej instalacji.

Fikas,

Środki z PP wliczają się do głównej puli zarobków. Więc możesz je albo wypłacić albo za nie kupić linki.

Radd26,

tak linki ze statusem "koniec emisji" znikają z systemu. Jednak czas zniknięcia jest dość długi ze względu na to że najcześciej linki są przedłużane. Niedługo przerzucimy je do osobnej zakładki - by nie przeszkadzały.

Już niedługo spora dawka aktualności z życia giełdy + nowe funkcjonalności dla Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drupalu działa bezbłędnie, przynajmniej z linkiem testowym. Dokładnie jak to opisał Alejka :) (serwer 1000gp ovh)

Czy jest jeszcze bonus za stronę z PR>=3?

Czy ceny proponowane przez system są wystarczająco niskie aby się znaleźli chętni?

Jak usunąć podstrony z systemu? - poindeksowało mi .jpg

Ciekawe czy wasz bot zajedzie mi transfer na jednym z katalogów :)

Ogólnie - bardzo cenna inicjatywa, mam nadzieję że nie padnie po kilku miesiącach.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drupalu działa bezbłędnie, przynajmniej z linkiem testowym. Dokładnie jak to opisał Alejka :placze: (serwer 1000gp ovh)

Dzięki :-)

Czy ceny proponowane przez system są wystarczająco niskie aby się znaleźli chętni?

(...)

Ogólnie - bardzo cenna inicjatywa, mam nadzieję że nie padnie po kilku miesiącach.

Paść - myślę nie padnie, ale trzeba będzie zrewidować ceny, bo nawet przy zaniżonych klienta ciężko znaleźć. Ale takie są prawa rynku, to on wyznacza właściwą cenę ...

niestety

Pająkowy blog: https://lasipara.blogspot.com.

Umieść artykuł w portalu https://www.alejka.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drupalu działa bezbłędnie, przynajmniej z linkiem testowym. Dokładnie jak to opisał Alejka :placze: (serwer 1000gp ovh)

Dzięki :-)

Czy ceny proponowane przez system są wystarczająco niskie aby się znaleźli chętni?

(...)

Ogólnie - bardzo cenna inicjatywa, mam nadzieję że nie padnie po kilku miesiącach.

Paść - myślę nie padnie, ale trzeba będzie zrewidować ceny, bo nawet przy zaniżonych klienta ciężko znaleźć. Ale takie są prawa rynku, to on wyznacza właściwą cenę ...

niestety

Zgadzam się ceny trzeba obniżyć. Zresztą pisałem o tym odnosząc się do allegro co się nie spodobało wielu:) Jak ktoś chce zarabiać na pozycjonowaniu to nie może kupować linka za 25zł/msc na stronie z pr3 i 200-300 linkami przychodzącymi. - to się nigdy nie zwróci.

Myślę że szefostwo prolinka powinno zmienić politykę i nie sugerować takich wartości linków, użytkownicy do sugerowanych cen dodają jeszcze kilkadziesiąt procent i ceny są z kosmosu.

Moim zdaniem PR3 to 5-10zl i po tyle sprzedaję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PR3 to 5-10zl i po tyle sprzedaję:)

Ty, patrz, a ja po tyle kupuję :)

Właśnie przed chwilą zauważyłem, że czeka sobie w systemie link do akceptacji, a ja nie dostałem powiadomienia mailem. Coś nawaliło?

Pająkowy blog: https://lasipara.blogspot.com.

Umieść artykuł w portalu https://www.alejka.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PR3 to 5-10zl i po tyle sprzedaję:)

Ty, patrz, a ja po tyle kupuję :)

Właśnie przed chwilą zauważyłem, że czeka sobie w systemie link do akceptacji, a ja nie dostałem powiadomienia mailem. Coś nawaliło?

To OK - może u mnie:) Ja po tyle próbuje kupować, ale ofert nie wiele i nie kupuje nic.

Koszty utrzymania zapleczówki z PR3 są minimalne - właściwie tylko domena. No ale jak ktoś oczekuje 1000% zysku rocznie - ma prawo oczekiwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzdera,

dzięki za miłe słowa.

Wybrane zaindeksowane podstrony można będzie niedługo kasować. Problem z .jpg jest w trakcie rozwiązywania.

Ceny sugerowane przez system są rynkowe. Sprzedawcy, które zwiększają ceny muszą liczyć się z mniejszym "wzięciem".

Bot transferu raczej nie zajedzie :P

Alejka,

jeśli masz konkretne sugestie dot. cen to podaj proszę. Innych użytkowników prosimy o to samo. Dla nas to bardzo cenna informacja.

Radd26,

cena 5-10 pln za link w jakościowym serwisie PR3 to przesada. Nie ma takich cen, chyba że masz w stopce 100 linków wychodzących :(. Wtedy może kosztować nawet 20 groszy.

Zakopiec,

promocja trwa. Bonus zostanie naliczony. Zapraszamy do dodawania serwisów. W kwietniu wchodzi kilku dużych graczy z budżetami więc uczestnicy z dodanymi serwisami skorzystają.

Tymczasem miło mi poinformować, że Prolink jest złotym partnerem tegorocznej konferencji SEMstandard 2011.

A tu foto Gillian Muessig CEO Seomoz z Prolinkiem :)

1826567.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm po zalogowaniu na konto okazało się, że czekają linki do akceptacji - dlaczego nie ma żadnej informacji mailowej ??

Dlaczego akceptacja linków dotyczy tylko tych na stronie głównej ? Na stronach 2 i 3-go stopnia linki zostały zamieszczone bez akceptacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5il3nt,

mailowe powiadomienie jest wysyłane do właściciela serwisu. Jednak przez ostatnie 2 dni czasami maile nie docierają. Sprawdzamy ten problem. Jeszcze dzisiaj powinien być fix.

Osprey,

linki 2 dni czekają na akceptację / odrzucenie. Jeśli właściciel w tym czasie nie podejmuje decyzji - link zostaje sprzedany.

Tak jak napisałem wyżej, mamy teraz problem z mailami dlatego proszę chwilowo częściej (raz na 2 dni) logować się i sprawdzać zgłoszenia.

Vspak,

tak jak wyżej - naprawiamy :D

Panowie dzięki za szybką reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności