Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja się trochę pożalę

Brak odzewu na pytania/prośbę o pomoc przez formularz kontaktowy oraz priv na forum.

Brak przyznanego bonusu pomimo prośby przez Kontakt. Data dodania strony 07.03.

Pierwsza sprzedaż w całości poszła jako sleep. Kolejna już normalnie. W międzyczasie nie nastąpiła żadna modyfikacja kodu instalacyjnego ani żadna inna która mogła się przyczynić do zmiany działania.

edit: usunięto "Brak możliwości przetestowania instalacji - testerem jest pierwszy klient."

468x60.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnio dostałem pytanie jak zainstalować prolinka na forach phpBB. Sam osobiście instalowałem system na phpBB by Przemo no ale pod czyste phpBB2 również będzie śmigać. Poniżej zamieszczam opis, może komuś się przyda :D

Należy wgrać pliki prolinka do głównego katalogu forum po czym zmodyfikować jeden plik.

W pliku includes/page_tail.php

Znajdz:

$template->pparse('overall_footer');

I dodaj przed tą linią kod prolinka:

include_once('prolink.php');
prolink_getLinks();

I tyle, linki będą pojawiać się w stopce forum.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zapewnienie od strony twórców, że na ich "rynku" będą same dobre serwisy, a jednak sprawa wygląda inaczej: występują strony-blogi rzadko aktualizowane ze słabym content. Jednak mam nadzieję że z biegiem czasu nabiorą oni trochę większych grubych ryb.

P.S. Brakuje mi stron w kategorii budownictwo

Producent okien i drzwi drewnianych. Nowoczesne Okna Drewniane do domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie za każdym razem jest stan SLEEP, (najpierw OK a potem sleep), wszystko wrzucone jest jak powinno, Link testowy się wyświetla (tylko na stronie głównej). Co może być przyczyną takiego stanu?

Najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy to Aplikacja dla firm CRM , a szkolenia znajdziesz w bazie szkoleń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał,

dzięki za instrukcję. Na pewno się przyda wielu osobom.

Forkit,

przyjmowane są jakościowe serwisy, z PR minimum 1. Spamy tworzone pod SWL'e w prolinku nie przechodzą.

Jeremanu,

piszesz maila wczoraj po 18 i o 24 tego samego dnia oczekujesz odpowiedzi? ;)

Tak jak napisałem, sprzedając linki które się nie emitują - ponosisz koszty prowizji.

Jeśli sprzedałeś link i ten link z jakiegoś powodu przeszedł do stanu sleep - oznacza to że albo instalacja w Twoim serwisie jest nieprawidłowa lub serwis nie odpowiada.

Zatem proszę o sprawdzenie instalacji.

Barii,

w jednym serwisie (biznesowy) link testowy działa - instalacja jest ok. Z kolei w drugim (zdrowie) link testowy się nie wyświetla.

Pytanie czy zapisuje się do pliku tekstowego. Jeśli nie, sprawdź czy masz włączoną dyrektywę allow_url_fopen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mój problem został rozwiązany. Już traciłem nadzieje na uruchomienie prolinka, ale pomogło włączenie dyrektywy allow_url_fopen=on w pliku php.ini

P.S. Można jeszcze liczyć na bonus ?

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wypowiedzi trochę z początku, całość od poczynając początku lutego do teraz - sporo problemów, czegoś nie nalicza, nalicza za późno, sms szaleją, trudny kontakt, problemy z instalacją, sleep, naliczanie, przeliczanie, opóźnione indeksowanie przez system etc. nie ogarniam tego, dlatego zapytam wprost warto się zaangażować tak od strony sprzedającego linki jak i kupującego, zwłaszcza kupującego?

P.S.

Czytając jednym tchem z perspektywy czasu wypowiedzi niektórych forumowiczów, bardzo ładnie wypływają osoby dziwnie się angażujące, pchające wątek etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności