Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Bybek5, Flanker, Dedodac

tak, jeśli dobrze pójdzie to dzisiaj będą kolejne naliczenia bonusów.

Nikosis,

przy zlecaniu wypłaty - faktura jeśli prowadzisz firmę. Lub rachunek - jako osoba prywatna.

Remiss,

przede wszystkim podziwiam, że przebrnąłeś przez cały wątek :D

System wystartował produkcyjnie w lutym. Pisany był od początku w sposób skalowalny i wydajny, jednak pewnych problemów się nie przewidzi.

Są też błędy, które można wyłapać na żywym produkcie, przy setkach aktywnych serwisów i kampanii. Dlatego niedociągnięcia na początkowym etapie i ciągłe udoskonalanie są rzeczą normalną.

Czy warto się angażować - zależy od potrzeb. Jeśli potrzebujesz jakościowych linków, wypróbuj system na małej kwocie i sam się przekonaj.

Powiem tylko, że w przyszłym tygodniu zmieniamy stronę główną. Dojdzie sporo referencji i opinii klientów (a mamy Reklamodawców, którymi można się chwalić).

Faktem jest, że niektórzy użytkownicy PiO bardzo zaangażowali się w rozwój giełdy. Traktujemy to jako duży plus i motywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej, nie czytałem ostatnich stron. skonczyłem na stronie gdzię padła propozycja stworzyć plugin dla wp.

Czy się udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bybek5, Flanker, Dedodac

tak, jeśli dobrze pójdzie to dzisiaj będą kolejne naliczenia bonusów.

Chciałem zapytać - czy będzie dziś tak dobrze i bonusy zostaną naliczone? Również czekam miesiąc na naliczenie za serwis z PR3 :)

Ponadto wysyłałem wiadomość poprzez formularz kontaktowy i niestety bez odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alejka,

jeśli masz konkretne sugestie dot. cen to podaj proszę. Innych użytkowników prosimy o to samo. Dla nas to bardzo cenna informacja.

Wydaje mi się, że tutaj żadne sugestie nie mają znaczenia. Tu też będą rządzić prawa rynku. Co z tego, że mam strony dobrej treści z PR3 i chcę sprzedać linki za połowę ceny sugerowanej przez prolinka, skoro i tak nie ma chętnych. Chyba będę musiał jeszcze opuścić - aż chętni się znajdą.

Moim zdaniem cena sugerowana powinna być ceną średnią ofert sprzedaży. Nie byłaby wtedy wzięta z kosmosu i dawałaby obraz innym sprzedającym na jakim poziomie można swoją cenę ustalić.

Pająkowy blog: https://lasipara.blogspot.com.

Umieść artykuł w portalu https://www.alejka.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Nie bardzo się znam więc z góry przepraszam za może niezbyt mądre pytania.

Nigdy nie sprzedawałem ani nie kupowałem linków w ten sposób więc brak mi doświadczenia.

Mój serwis system wycenił na 3725.00/miesięcznie - pytanie na ile jest to kwota realna? - chba mało bo google.com jest wyceniany na: 9400.00 :-)

Czy mogę zlecić zajęcie się konfiguracją całego systemu prolink?

Czy i na ile zaszkodzą mojemu portalowi takie linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój serwis system wycenił na 3725.00/miesięcznie - pytanie na ile jest to kwota realna? - chba mało bo google.com jest wyceniany na: 9400.00 :-)

To nie jest system wyceny serwisów..

System podpowiada Ci jaką kwotę mniej-więcej możesz otrzymać miesięcznie za sprzedaż linku.

Są to ceny w groszach ;)

Czy i na ile zaszkodzą mojemu portalowi takie linki?

Wszystko z umiarem.

Czy mogę zlecić zajęcie się konfiguracją całego systemu prolink?

Instalacja systemu nie jest trudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

ostatnio zmieniliśmy stronę główną + dołożyliśmy sporo przydatnych rzeczy dla Was w panelu.

Dzisiaj napiszę dokładnie co i jak.

W tej chwili zmieniamy jeszcze kalkulator bo czasami zawyża prognozowane przychody. W ciągu godziny będzie update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności