Skocz do zawartości

Prolink.pl - chyba już nie działa


Prolink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś mi powie, jak to wygląda z punktu widzenia prawa, gdy np. dajmy to jakiś studenciak ma serwis, ma na nim PR 4 i żeby dorobić to chce sprzedać kilka linków. Wszystko ok, ale:

- jeśli jest osobą bezrobotną to jak ma się rozliczać z US?

- czy podpisuje się jakąś umowę? Jeśli tak, to czy trzeba wyrejestrować się w tedy z Urzędu Pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panie i Panowie,

zgodnie z zapowiedzią publikujemy spis zmian i nowości, które ostatnio zostały wdrożone na produkcję.

- Możliwość usuwania wybranych podstron. W przypadku gdy np. robot zaindeksuje błędne podstrony, a niestety czasami tak się dzieje (przekierowania, niepoprawne linkowanie itd) - można w łatwy sposób takie podstrony usunąć. Wystarczy wejśc do zarządzania podstronami i odznaczyć odpowiednie checkboxy.

- Uruchomiony live-chat z pomocą od 9 do 17.

- Linki w statusie "koniec emisji" przeniesione do oddzielnej zakładki. Zaznaczone na czerwono w panelu "Zakup linków".

- Alfabetycznie ułożone kategorie w wyszukiwarce.

- Funkcja "zapamiętaj mnie" przy logowaniu.

- W wynikach wyszukiwania "/" zmienione na "strona główna".

- Dodane tooltipy w wyszukiwarce, objaśniające skróty typu BL, LW, PR itd.

- Filmiki instruktażowe + kalkulator wyceniający potencjał zarobkowy.

W przyszłym tygodniu kolejne spore update'y.

Rambo,

jako osoba fizyczna wystawiasz rachunek (wzór przesyłamy). I normalnie odprowadzasz podatek od zarobionych pieniędzy.

Umów nie wymagamy. Giełda zabezpiecza zarówno Wydawców, jak i Reklamodawców.

Aba, Lbt

faktycznie jest bug w dziale dla początkujących. Jutro będzie poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania/problemy:

1. nadal Wasz plugin do WP nie działa (przynajmniej na najnowszym WP, po wrzuceniu i zainstalowaniu nie wyświetla w ogóle linków)

2. gdzie jest przycisk do zapisywania checkboxów stron na których nie chcemy sprzedawać linków? samo odznaczenie powoduje powrót do wszystkich zaznaczonych po jakimkolwiek przeładowaniu strony

3. kiedy planujecie naliczenie bonusu dla strony pr3 dodanej 2011-04-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolox9,

mamy nadzieję, że giełda spełni oczekiwania :D

Eclipse,

Wczoraj zostały umieszczone nowe instrukcje instalacji w Prolinku. Sprawdź proszę. Właśnie ze względu na to że plugin nie działa na wszystkich wersjach WP, nie został umieszczony.

Po odznaczeniu podstron, na których nie chcemy sprzedawać linków - strona powinna się przeładować i zapisać zmiany automatycznie. Z której przeglądarki korzystasz? Spróbuj zrobić ctrl+f5.

Kolejne naliczenie bonusów planowane jest dzisiaj.

Tymczasem informuję, że poprawiliśmy wyświetlanie FAQ dla początkujących. Rozbudowaliśmy również zakładkę Instalacja. Są tam instrukcję - jak zainstalować Prolinka na popularnych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta,

instrukcja dla phpbb3:

w pliku common.php wpisujemy

include_once ($phpbb_root_path .'prolink.php');

przed linią

require($phpbb_root_path . 'includes/utf/utf_tools.' . $phpEx);

w pliku includes/functions.php w funkcji

function page_footer($run_cron = true)

za linią

$template->display('body');

wpisujemy

prolink_getLinks();

Pozdrawiamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eclipse, a wrzuciłeś do menu widgate (wygląd => widgate) i w tym widgate wpisałeś:

<?php prolink_pokaz(0);?>
<?php prolink_pokaz(1);?>
<?php prolink_pokaz(2);?>
<?php prolink_pokaz(3);?>
<?php prolink_pokaz(4);?>

Zaraz zaktualizuje WP do najnowszej wersji i zobaczę jak to u mnie działa.

[edit]

Właśnie zaktualizowałem WP i plugin śmiga ;) Dla pewności kupiłem jeszcze u siebie link i też jest widoczny tak samo jak link testowy. Coś mi się zdanie że nie dodajesz kodów linków do widgate i dlatego linki się nie wyświetlają. Kody są tak przystosowane aby można było umieścić linki np w tagach:

<li> link </li>

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się zainstalować system na forum MyBB?

Postępuję zgodnie z instrukcją instalacji i po wklejeniu tego kodu w plik global.php

ob_start();  
include("prolink.php");  
$1 = ob_get_clean();

wywala mi błąd i forum nie działa

Parse error: syntax error, unexpected T_LNUMBER, expecting T_VARIABLE or '$' in /home/......./domains/........./public_html/global.php

Pyszne blogi kulinarne :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vojciech,

instalacja pewnie jest prawidłowa. U Ciebie link testowy nie zapisuje się do pliku txt prolinka. Zatem nie ustawiłeś chmod na 666 lub nie masz włączonej dyrektywy fopen.

Opis masz w zakładce - Instalacja na Prolink.pl

Daj znać jak włączysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności